Goku'yu yenebilecek 5 büyülü kız!!

Dragon Ball Z, birçok yeni anime hayranına güç ölçekleme ve üst düzey yetenekler kavramını tanıttı. Yani, anime güç seviyeleri hakkında ne kadar sofistike ya da genç olursa olsun, herhangi bir tartışmada her zaman bu soruyu ele alacaktır Bu karakter Dragon Ball Z'den Goku'yu yenebilir mi Goku dünyasının en güçlü savaşçısı olabilir, ama bu beş büyülü kız onu yenebilir.

Goku'yu yenebilecek 5 büyülü kız!!

1. Usagi Tsukino

lqUgim

Sailor Moon, goku'nun gücünü fiziksel güç dışında her şekilde aşıyor. Fiziksel olarak, Usagi oldukça zayıftır, çünkü nadiren el ele mücadele eder. Ancak, Sailor Moon'un büyülü yetenekleri eşsizdir. İlk yayında, güçlerini kazandıktan sadece birkaç hafta sonra, gezegenleri yok edebilecek bir silah olan Gümüş kristalin gücünü kullanabiliyor. Goku'nun bu tür bir gücü geliştirebilmesi için yıllarca eğitim alması gerekiyordu.

Bu sadece Sailor Moon'un daha sonraki yayınlarına, özellikle de manga'ya geçtiğinizde daha da kötüleşir. Usagi, herhangi bir kısıtlama olmaksızın evrende ışınlanma yeteneğini kazanır, Işıktan daha hızlı hızlarda hareket eder-Tanrıların Dragon Ball Super'deki bazı ulaşım hızlarından bile daha hızlı. Usagi, gerçekliğin yasalarını kontrol edebilir, hatta bir noktada evrendeki tüm yıldızların kaynak noktasını yok edebilir, tüm gerçekliğin kendisini etkili bir şekilde yok edebilir. Galaksileri yok edebilecek karakterleri alır. Bu, aslında bir Tanrı olan Usagi'nin gelecekteki enkarnasyonu olan Sailor Cosmos'u bile saymıyor.


2. Snow White

i10SYE

Snow White, bu listedeki diğer rakiplerin çoğu kadar güçlü değil. Silahları arasında Prenses Inferno'nun Palası var, o kadar sıcak bir silah ki, tüm su temas ettiğinde hemen buharlaşır. Bu sıcak silah muhtemelen Goku'nun yaralanmasına neden olsa da, daha önce de benzer sıcak saldırılara maruz kaldı. Neredeyse yok edilemez olan başka bir halberd cetvel de var. Bu, herhangi bir saldırgan Goku problemini savuşturmak için kullanılabilir, çünkü doğası gereği kırılmaz.
Snow White'ı Goku'ya bu kadar etkili bir karşı koyan şey, üzerinde durduğu herhangi bir kişinin düşüncelerini algılama ve anlama yeteneğidir. Yeteneğini geliştirirken, onunla savaşanların moralini nasıl anlayacağını öğrenir. Bu yeteneği, bir rakibin bir kavga sırasında ne yapacağını belirlemek ve bu saldırıya karşı koymak için buna göre cevap vermek için kullanır. Bu, Snow White'ın goku'nun saldırılarından herhangi birini yapmadan önce kaçabileceği anlamına gelir. Onları önlemek veya düzgün bir şekilde engellemek için yeterince hızlı hareket edip edemeyeceği farklı bir konudur, ancak bu oyun alanının en azından eşit olacağı anlamına gelir.


3. Nanoha Takamachi

ujUye1

Nanoha Takamachi saçma sapan güçlü bir asker. Yetenekleri, ekipmanı ve zırhı ile güçlendirilir, ancak serideki resmi ölçeklere göre Mana seviyeleri, onu evrenindeki en güçlü varlıklardan biri olarak ortaya koyar. Bu etkileyici görünebilir, ancak bu goku'ya nasıl ölçeklenir
Nanoha'nın yetenekleri saçma hızlarda hareket etmesine, gelen bombardımanları saptırmasına ve manasını yıkım güçlerine yönlendirmesine izin veriyor, ancak en güçlü saldırısı Starlight Breaker. Büyü, Nanoha'nın tüketilen enerjiyi saf enerji topuna dönüştürmesine izin verir, ancak onu rakibine geri göndermek için. Bu enerji, Nanoha ve rakibinin tükenme noktasına kadar savaşabileceği anlamına gelir, sadece Nanoha, goku'nun da dahil olduğu savaş alanında harcanan enerjiyi toplayabilir ve Goku'ya geri gönderebilir. Birçok açıdan, bu Goku'nun kendi ruh bombası tekniğine benzer, ancak şarj edilmesi çok daha az zaman alır. Yorgun bir Goku, en güçlü saldırılarının toplamına bir kerede katlanmak zorunda kalacaktı. Nanoha bu dövüşü çok rahat bitirirdi.


4. Madoka

Qrbqqr

Puella Magi Madoka Magica'dan Madoka, gerçek bir Tanrı olur. Dizinin çoğunu, arkadaşlarına ve arkadaşlarına yıkım getiren kozmik güçlere karşı tamamen güçsüz bir şekilde geçirirken, son bölümde Madoka, tüm gerçekliği tam anlamıyla büken tek bir dilek tutarak büyülü bir kız olur. Cadıların döngüsünü tamamen durdurmayı seçer, bu da zaman boyunca her noktada var olmasına izin verir ve evrenin ısı ölümünü önlemek için yeterli büyülü güç üretir.
Madoka, zaman, mekan, gerçeklik ve enerjiyi manipüle edebilir, gerçekliğinin dokusuna kök salmış olur.  Bu kız durdurulamaz... tabii ki, Homura, onun Tanrısı ve Şeytan hariç.Tanrı formunda, Madoka Goku'yu yok edebilir. Esasen evren olduğu için, Goku'nun Madoka ile bir kavgadan çıkış yolunu yumruklamak için yapabileceği çok az şey var.


5. Sakura

5B760W

Cardcaptor sakura'dan Sakura, teorik olarak Goku'yu yenebilir. Evet, 12 yaşında bir kız. O bir Tanrı ya da askeri eğitimli büyülü bir kız değil. Ancak, Sakuranın ilk seri Kartları var ve Goku ile maçı için savunma olur.
Zaman kartı, Sakura'nın goku'yu zamanında dondurmasına ya da Goku'yu tekrar tekrar bir zaman döngüsünde yeniden yaşamaya zorlar-kolu düşene kadar-sonsuza kadar aynı yumruğu atmak gibi. Kilit kartı ve labirent, goku'yu kırılmaz bir labirentte kapatabilir. Bir de silme kartı var. Bu kart Sakura'nın goku'yu varoluştan silebilir. Kavga yok. Mücadele etmeye gerek yok. Çünkü Goku yok. Ve Goku bu konuda hiçbir şey yapamazdı.