Animelerin Favori Müzikleri (Opening, Soundtrack, Ending)

Benim dinlemekten asla sıkılmadığım favori anime müziklerim umarım beğenirsiniz. Geçelim animelerdeki bence en güzel ve tekrar tekrar dinlenmesi gereken Opening, Ending ve Soundtracklere!

1. Fullksuke ft. Tyler Carter - The God High School op.

Dinledikçe koptuğum, bir an anime dünyasında kaybolduğum bu op müziği dinlemekten asla sıkılmam ben çok sevdim siz de çok seversiniz umarım :) <3

2. Kokia - Karma (The Phantom Requiem)

Dinledikçe karanlığı hissettiğin ama dinlemekten asla vazgeçmediğim bir opening karanlık iç güdümüzü bir o kadar güçlendiren ama bir yandan da heyecan katan bir müzik.

3. Fullmetal Alchemist Brotherhood Ed 2 -Let it out

Özlemi iliklerine hissettiren bir o kadar duygusal eski ama ruhu yatıştıran hatta bazen ağlayacak kadar duygusallaştıran adeta içini ısıtan bir ending.

4. Kimetsu No Yaiba Op 1 (LİSA - Gurenge)

Son zamanların en gündem animesi olan Kimetsu No Yaiba dinlemekten keyif aldığım zaman zaman dinlediğimde power-up aldığım bir opening sizin de bildiğinize eminim.

5. Domestic No Kanojo Op (Minami - Kawaki Wo Ameku)

Animesi beni pek sarmasa da opening'i bu aralar herkesin dinlediğine emin olduğum insanı Mirkelam abimiz gibi koşturan ve coşturan bir opening kendileri.

6. Fairy Tail Soundtrack -The Last Magic ost

Çok severek izlediğim bir animenin dinledikçe nostaljik hissettirdiği dinleyince dağları bile devireceğine inandıran karakterle birlikte seni de gaza getiren bir soundtrack.

7. Fairy Tail - Mirajene Theme ost

Hıçkıra hıçkıra ağladığım adeta bir meditasyon havası yaratan güzel ve özlem içeren ve ruhunu arındırmaya yeterli bir soundtrack.

8. Fairy Tail - Dragon Slayer ost

Aynı animeden son olarak hiç bıkmadan dinlerken ama karakter kadar güçlü hissettiren müziğin ahengiyle kendine getirttiren güzel bir soundtrack.

9. Sousei No Onmyouji Ed 4 (Wagakki Band - Hotarubi)

Sevdiğim bir animenin son ending duygusal ve romantik müziğiyle kendini kaptırtan güzel bir şarkı umarım siz de beğenirsiniz.

10. Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records op (Konomi Suzuki - Blow out)

1 sezon sürdüğü için üzüldüğüm sürekli olarak dinlemesemde aklımda kalan ve güldüren op videosu içleri ısıtan bir şarkı.

11. Nanatsu No Taizai - Perfect Time ost

Sevdiğim bir animenin sevdiğim bir ost'u gerçi son bir sezonu izlemedim ama bu şarkıyı severek dinlediğim için bu listeye ekledim.

12. Nanatsu No Taizai 2 sezon op 1 (Flow x Granrodeo - Howling)

Aynı animemizin 2 sezon op olan eğlenceli ve bir o kadar da güzel müzik ahengiyle ve ortama uyan op videosu ile kalpleri ısıtıyor.

13. The Phantom the requiem (Katou Tatsuya - SuperStar) ost

Daha önce ilk sıralarda bahsettiğim animenin 2. ost'u ve aksiyon filmini aratmayan ajan bari bir müzik dinleyince görevimiz tehlike filminde gibi hissedeceksiniz.

14. Beatless op 1 ( Garnidelia - Error)

Elektronik müziği sevdiren eğlenceli macera dolu bir müzik adeta kapıldığında bırakmak istemediğin güzel bir opening.

15. Gokukoku No Brynhildr op

Sözleri olmasa bile size enerji veren güzel remix ve efektlerle dinlemekten asla sıkılmayacağınız kısa bir opening.


OKUMAYA DEVAM ET

Naruto Müziğinin Zamanla Evrimi