Yu-Gi-Oh!daki 10 Büyük Çizim Hatası!

Yu-Gi-Oh! 'un bu animasyon hataları, işleri yalnızca olduğundan daha eğlenceli hale getiriyor.

Yu-Gi-Oh!daki 10 Büyük Çizim Hatası!

1. Kaiba'nın Acı Çeken Parmakları

Seto Kaiba birçok şeyle tanınır. O bir çocuk dahi, yetenekli bir Düellocu, bir düşman, bir anti-kötü adam ve mega zengin. Ama günün sonunda, her şeyden önce çocuk kart oyunlarında iyidir. Ne yazık ki, tüm bu kart oyunlarını oynamak onun ellerini yormuş olabilir

Kaiba'nın parmaklarının bir insana göre mümkün olmaması gereken şekillerde düzenlendiği pek çok sahne var. Joey'nin çenesinde olduğu gibi, bu Kaiba'nın ellerini ne kadar güçlü silahlara çevirdiğinin bir kanıtı olabilir, en azından kart oyunları söz konusu olduğunda.


2. Jonouchi'nin Büyülü Köpek Kıyafeti

Ryuji Otogi olarak da bilinen Duke Devlin ile yaptığı düello sayesinde Jonouchi, birkaç bölüm boyunca takılıp kaldığı bir köpek kostümü giymek zorunda kalır. Yugi, sonunda Duke'u arkadaşını köpek kostümünden kurtarmak için başka bir kart oyununa davet ediyor, ancak hayranlar köpek kostümü hakkında özel bir şey fark etmiş olabilir: duvarlardan geçebilyor!


3. Üç Kollu Jack Atlas

İlk birkaç Yu-Gi-Oh! serilerinden birinde. Jack Atlas'ın oynadığı bu özel sahnede bir şeyler garip ve komik.

Bölüm 111'de Jack (beyazlı adam) başka bir karakterin elini sıkarken görülebilir, ancak bir nedenden ötürü, iki kolu belinde gevşemiş, üçüncü el ise uzanıyor. Ya Jack'in üç kolu var ya da kollarından biri diğerinden şaşırtıcı derecede uzun ve garip bir şekilde bükülmüş.:D


4. Siyah Honda

İşte Yu-Gi-Oh'dan Küçük Kuriboh tarafından gün ışığına çıkarılan bir hata! 

Çok kısa bir sahne için, Yugi'nin Hiroto Honda olarak da bilinen arkadaşı Tristan'a gizemli bir şekilde çok koyu bir tenli olarak çizilmiş. Bunu açıklamak gerekirse, Tristan'ın basitçe gölgede olması gerektiğidir, ancak sahnenin ışıklandırmasının yanında duran herkesi etkilemediği düşünüldüğünde, bu pek olası görünmüyor. Gölgede bi Tristan kalmış :D


5. Bakura ve Kaiba'nın Joey Tarzı Sivri Çeneleri

Kaiba, köşeli bakışlarıyla tanınır, ancak görünümünün bu yönünün bazen biraz abartılabildiği zamanlar vardır. Ve Bakura'nın karanlık tarafının ona daha uğursuz bir görünüm verdiği zamanlar da vardır, ancak o bile görünüşte biraz fazla korkutucu olabilir.

Bölüm 200'de, ikisi de gerçekten sivri çenelerle karşımıza geldi. Kaiba ve Bakura'nın yüzleri genellikle o kadar uzun değil, bu yüzden dürüst olmak gerekirse, Joey'e kardeşlik ediyo olabilirler:D


6. Ağızsız Kaiba

Anime yapımcıları dünyasında, ekonomik bir çözüm olarak, bir karakterin yüzünü çoğunlukla hareketsiz tutmak ve sadece ağzı hareket ettirmek bir yöntemdir.

Ne yazık ki, Yu-Gi-Oh'daki bu sahnede ağzı olmadan görülebileceği için biri zavallı Kaiba ağız yapmayı unutmuş! Kısa bir süre için Kaiba'nın ağzı yoktu ve çığlık atamadı.


7. Bakura Jonouchi Oluyor

Yukarıda belirtildiği gibi, Bakura'nın biraz karanlık bir tarafı var, çünkü Millennium Ring'de yaşayan kötü bir ruha ev sahipliği yapıyor. Bu yüzden teknik olarak Yugi'nin yanında olmakla eski düşmanı olmak arasında gidip geldiği zamanlar var. Tabii ki, Yugi'nin tam anlamıyla arkadaşı olduğunu anladığı zamanlar da vardır.

Bir sahnede Bakura, Anzu Mazaki olarak da bilinen Tristan ve Téa Gardner ile bir kuleye tırmanırken görüyoruz. Ama üçünü uzaktan gördüğümüzde, Bakura aniden Joey'e dönüşüyor. Bunun nasıl ve neden olduğu asla açıklanmadı.


8. Jonouchi'in Günlük Kıyafetleri Dönüşüyor!

Aynı zamanda Insector Haga olarak da bilinen Weevil Underwood, Duelist Adası'na giden gemide Yugi'nin Exodia kartlarını denize attığında, Yugi'nin eski kabadayı olan arkadaşı Joey hemen kartların peşlerinden atlar. Ancak, kartal gözlü izleyiciler olay sırasında olağandışı bir şey fark etmiş olabilir.

Sahnenin çoğunda Joey normal gündelik kıyafetini giyiyor, klasik yeşil ceketi ve kotunu giyiyor. Ama suya düştüğünde, aniden mavi okul üniformasınını giymiş olarak sudan çıkıyor. Kıyafetlerini nasıl bu kadar çabuk değiştirdi ?!


9. Jonouchi'nin Kahverengi Saçları

Ne kadar tuhaf olsa da, Yugi'nin Rebecca Hawkins ile kavgası sırasında, (kenarda seyreden) Joey aniden esmer olur. Saçı, bölümün geri kalanında her zamanki altın renginde, bu yüzden bu boya işini bu kadar aniden görmek biraz sarsıcı. Hatta sahne sırasında biraz darmadağınık görünüyor, dışarıda birkaç kıl var ama bu renkteki değişimi açıklamıyor. Bir anlığına nasıl rengi değişebilir ki?


10. Pegasus'un Dönen Milenyum Gözü

Bu liste için benzersiz olan bu hata, sadece hatalı animasyondan daha fazlasıdır. Filmde Pegasus, birkaç çekimde saçlarının altındaki Millenium Eye ile görülebiliyor. Bununla ilgili sorun, Bakura'nın onu Düellocu Krallık yayından sonra çıkarması ve bu filmin sözde bundan sonra geçmesi.

Elbette bunun için farklı açıklamalar olabilir. Zaman yolculuğu filmdeki bir olaydır tabii, bu yüzden oyunda bir çeşit zaman paradoksu olabilir.