One Piece: Yonko Arc'ının en iyi 10 kötü karakteri

Yonko Arcı, One Piece de öncekilerden hepsinden daha fazla heyecan yaratmayı başardı. İşte heyecan dolu arcta tanıtılan en iyi kötüler.

One Piece: Yonko Arc'ının en iyi 10 kötü karakteri

10-Pudding


Pudding’in kötü adam rolü kısa ömürlü olmasına rağmen, yine de olağanüstü bir şekilde başarılıydı. Kendisininden çok daha güçlü olan iyi bir grup kötü adam, ona yaklaşmayı bile başaramadı.

Aynı zamanda Hasır Şapkaların kaçmalarına birden fazla kez yardım eden kişinin de Pudding'di. Bundan dolayı, One Piece topluluğu ona karşı nefretten çok sevgi besliyor.


9-Cracker


Kraker, Luffy'nin ilk engellerinden biriydi ve çetenin Bütün Kek Adası'nda üstesinden gelmek zorunda kaldı. Luffy için iyi bir meydan okumaydı, ancak Luffy tabii ki onu da yendi.

Cracker'la ilgili olan şey, yenildiği gibi cogumuzun hafızalarından silinmesiydi. Unutuldu.


8-Judge7-Jack


Kaido'nun All-Stars'larından biri olan Jack, doğal olarak birkaç sözü hak ediyor. Jack, birçok kez, kendisi için olumsuz olan durumlara karıştı.

Kişinin zayıflıklarını ortaya çıkarmak, kişinin karakter derinliğini genişletmektir. Ne de olsa kusurları çok az olan veya hiç olmayan bir karakterle izleyicinin ilişki kurması zordur.


6-King


Jack'in kusurlu olmasına izin verilirken, aynı şey King için söylenemez. O Kaido’nun sağ kolu, bu yüzden doğal olarak yetenekli olması gerekiyor. Ve şimdiye kadar, en azından bir dereceye kadar yetenekli olduğunu kanıtladı.

Hala hem hayranların hem de diğer karakterlerin ilgisini çeken King'i gizleyen gizemli bir hava var. Onun mizacı, Canavar Korsanları içinde en dengeli olanlardan biridir.


5-Queen


Çoğu zaman, bir karakter gizemli olmasıyla tek başına hayatta kalamaz. Kesinlikle, Shanks gibi bir karakter gizemi kendi lehine kullanabilir ve en uzun süre akıllarda kalabilir, ancak bu sadece Shanks için geçerli. King böyle bir numara yapacak kadar uzun süredir oyunda değil.

Bunu aklımızda tutarak, bir sonraki yoruma geçelim: Queen, karakter açısından King'den çok daha iyi performans gösteriyor. İyi bir karakteri oluşturan birçok özellik, King yerine Queen de daha çok bulunuyor.


4-Orochi


Çoğunlukla sevilmeyen bir karakter olan Judge bile, Whole Cake Island arc'ının sonundaki eylemlerinden dolayı üzerindeki nefret bulutlarını dağıtmayaı başarmıştı

Bununla birlikte Oda, hayranlarına Orochi'yi sevmekten başka seçenek bırakmıyor. 


3-Big Mom


Bir saniye düşünün; Eğer tüm Yonkolar, her açıdan mükemmele yakın olsaydı, hiçbir kusuru olmasaydı, bu ne kadar sıkıcı olurdu?

Oda'nın dehası kendini Big Mom ve diğer hatalı karakterlerin çoğunda gösterir. Big Mom kesinlikle statüsüne layık iyi bir kötü adam.


2-Katakuri


Mükemmellik, anime için yeni bir kavram değil. Anime'nin doğuşundan beri var oldu. Mükemmel karakterler - veya daha doğrusu, mükemmel bir şekilde hareket eden ve tepki veren karakterler her zaman hayranlara hitap eder.

Ancak tüm söylenen ve yapılanlarla birlikte, mükemmel karakterler ya ölür ya da özlenir. Övgüyü hak eden, söz konusu mükemmel karakteri oldukça mükemmel bir şekilde işlemek... Katakuri tam da böyledir, muhteşem bir şekilde uygulanan aşırı güçlü mükemmel bir karakter. O kolayca One Piece'deki en önemli kötü adamlardan biridir.


1-Kaido


Yüz Canavar Kaido, Dünyanın En Güçlü Yaratığıdır. Kaido birçok belirgin kusuru olan bir karakterdir, ancak o bunlar daha çok güçlü yanlarıymış gibi davranır

Umarım Kaido'nun tüm karakter içeriği Wano'nun bitiminden önce bize gösterilir. Onun hakkında onu Big Mom'dan daha ilgi çekici yapan o kadar çok şey var ki.


OKUMAYA DEVAM ET

One Piece Tanıtımı