Mushoku Tensei'deki En Güçlü 10 Karakter

Komedi, fantezi ve akla mantığa sığmayan şeylerle dolu Mushoku Tensei animesindeki en güçlü 10 karakteri sizlere sıraladım. Unutmayın bu karakterler sadece karşımıza çıkan ve bildiklerimiz. Geçelim Mushoku Tensei'deki en güçlü karakterler listemize!

1. Laplace (Teknik Tanrısı)

Laplace'ı henüz göremedik ama belki ikinci sezonda karşımıza çıkar. 7 Büyük Dünya Güç Sistemini yarattı, böylece herkes kimin en güçlü olduğunu bilmekte. Animedeki bilgilerimiz sadece Ruijerd ve Orsted gibi karakterlerin sözlerinden ibaretti. Ve Mushoku Tensei'nin tüm karakterlerinin en güçlüsü olduğuna inanılıyor. Hatta Orsted, Rudeus'un büyülü gücünün neredeyse Laplace'a eşit olduğunu düşünmüştü. Laplace Faktörü, güçlerini nihai bir silah olarak gören dünyanın her yerinden insanlar tarafından kullanılan bir terimdir. Ve bu nedenle, kullanıcıların saç rengi yeşile döner ve onlara büyük miktarda mana verir, örneğin Ruijerd'de olduğu gibi.

Laplace, seyirci üzerinde etki bırakacak kadar büyük bir büyü gücüne sahiptir. Animede Superdler'in itibarının zedelenmesinin asıl sebebinin o olduğunu görmüştük. Laplace onlara, üzerinde lanet olan güçlü bir mızrak vermişti.

2. Orsted (Ejderha Tanrısı)

Orsted (Ejderha Tanrısı)

Orsted, Mushoku Tensei'de dünyanın dört bir yanındaki korku denince akla gelen kişidir. Çok fazla gücünüz olsa bile, onun gibi bir karakterle başa çıkmak zordur. Orsted, Mushoku Tensei'de gördüğümüz en güçlü karakterlerden biridir.

Laplace'dan sonra en güçlü ikinci karakterdir. İnsan-Tanrı, Hitogami'den nefret ediyor. Hitogami'nin adını Rudeus'tan duyduktan sonra bile, hiç vakit kaybetmeden doğruca onu öldürmeye gitti. Orsted, küfürleriyle de tanınır, ayrıca öyle bir laneti vardır ki, doğrudan gözlerinin içine bakanlar büyük bir korku içinde hapsolur. Ancak Rudeus, aslen bu dünyaya ait olmadığı için bu ona etki etmemiştir.

3. Hitogami (İnsan-Tanrı)

Hitogami (İnsan-Tanrı)

Hitogami, çoğunlukla Rudeus'un rüyasında görülür. İnsanlığı temsil eden İnsan-Tanrı olarak da bilinir. Kendisine karşı duyulan nefret nedeniyle, aynı zamanda bir muhalif olarak da görülmüştür. Hatta bu yüzden Rudeus'u Orsted'in önünde konuşmaması ve özellikle İnsan-Tanrı'dan bahsetmemesi konusunda uyarmıştır. Hepimizin bildiği gibi, Rudeus yanlışlıkla Orsted'in önünde ismini andığında başına gelenler vahimdi.

Hitogami normal bir insan gibi konuşuyor ama o bir insan değil, tüm planlarının ardındaki niyeti belli bile değil. Hitogami, fiziksel olarak güçlü bir karakter gibi görünmüyor, ancak zihinsel olarak her birey için nihai bir güçür. Orsted zekası yüzünden Hitogami'den nefret ediyor. Diğer insan tanrılar gibi, onun tavsiyelerini görmezden gelmeye çalışırsanız, gelecekte neler olacağını tahmin bile edemezsiniz. Aynı Rudeus'u kullandığı gibi insanları planına göre kullanır. Rudeus'a etki etmese de onun dışında başka insanları manipule konusunda özel bir yeteneği vardır. Başkalarının hayatıyla oynamayı seven aptal bir tanrı olduğunu düşünün.

4. Ruijerd Superdia

Ruijerd Superdia

Rudeus ve Eris ile ilk tanıştığında, Superdler'in itibarını geri getirme görevindeydi, ama bu görevini unuttu çünkü ikisinin de eve dönmelerine yardım etmek istiyordu. Çocukları sever ve onlara zarar vermeye çalışan herkese karşı gelebilir.

400 yıldan fazla bir süreyi Mushoku Tensei dünyasında geçirdi. Dizideki en yaşlı karakterlerden biri. Ayrıca Orsted'in İnsan-Tanrı'yı ​​tanıdığı için Rudeus'u öldüreceğini öğrendikten sonra Orsted'e karşı savaşan da oydu.

5. Ghislaine Dedoldia

Ghislaine Dedoldia

Ghislaine aynı zamanda serideki ana yardımcı karakterlerden biridir. Kılıç ustalığındaki başarılarından dolayı Kılıç Kralı olarak da bilinir. Aynı zamanda gücü nedeniyle en güçlü karakterlerden biridir. Ghislaine ayrıca Rudeus'tan matematik gibi temel dersleri öğrenir ve karşılığında ise ona kılıç ustalığı öğretir. Eris'in korumasıdır ve aynı zamanda ona kılıç kullanmayı öğreten bir ustadır.

Ghislaine, Gal Farion'un bir öğrencisiydi ve bu onun Kılıç Kralı statüsünün arkasındaki ana sebeplerden biri. Dövüşlerdeki hızını ve kılıç kullanma yeteneğini ölçmek kolay değil.

6. Rudeus Greyrat

Rudeus Greyrat

Rudeus, Mushoku Tensei'nin kahramanıdır. Ölümünden sonra insan dünyasında tanrıların, insanların, büyünün ve ejderhaların, diğer tüm önemli şeylerin aynı yerde var olduğu büyülü bir dünyaya reenkarne oldu. Kılıç ustalığından çok sihirle ilgileniyor. İşte bu yüzden konu sihir olduğunda en güçlü karakterlerden biri ama aynı zamanda konu kılıç oyunu olduğunda da en zayıf karakterlerden biri.

Animede onu her türlü sorunu halledebilen ve çözebilen zeki ve sorumluluk sahibi bir çocuk olarak gördük. Animede sadece 14 yaşında bir çocuk ama önceki hayatındaki tüm bilgi ve hafıza nedeniyle 34 yaşında bir erkeğe benziyor. Bu yüzden de ne kadar güçlü olsada yaşdan dolayı bir eğitim eksikliği ve tecrübe eksikliği var.

Orsted'e karşı savaşan kişi Rudeus'du ve doğal olarak onunla boy ölçüşemezdi. Ve Orsted tarafından öldürülüp diriltildi. SPOİLER: Rudeus üç kız sevmiştir, Eris, Roxy ve Sylphiette, bu yüzden hepsiyle evlendi. 

7. Paul Greyrat

Paul Greyrat

Paul Greyrat, Mushoku Tensei'deki ana yardımcı karakterlerden biridir. Rudeus onun oğludur ve çoğunlukla oğul ve baba yerine arkadaş gibidirler. Paul, memleketindeki en güçlü adamlardan biridir. Animede, her üç kılıç stilindeki yetenekleriyle tanınan onurlu bir adam olarak biliniyor.

Paul aynı zamanda ona kılıç kullanmayı öğreten ve aynı zamanda bir kadını nasıl etkileyeceğini öğreten Rudeus'un ilk öğretmenidir. Bu bir babadan beklenmeyen bir şey ama Rudeus ve Paul'un birbirine yakın olduğunu gösteriyor.

8. Eris Boreas Greyrat

Eris Boreas Greyrat

Eris, Mushoku Tensei'nin ana karakterlerinden biridir. Rudeus'un tam tersi bir mizacı vardır. Philip ve Hilda Boreas Greyrat'ın kızıdır ve bu nedenle kraliyet ailesine mensuptur. O, kaba kuvvet ve kılıç kullanma konusunda çok güçlü ama aynı zamanda sihir kullanma konusunda da zayıf bir karakter. Ateş büyüsünü ilkokul seviyesinde biliyor.

Rudeus'u koşulsuz sever. Ona olan aşkı yenilmezdir ve hatta sırf onu korumak için herkese karşı çıkabilir. Rudeus'u korumak istediği için Orsted'e karşı savaştı.

9. Roxy Migurdia

Roxy Migurdia

Roxy, Rudeus'a sihir öğreten bir öğretmen olarak karşımıza çıkmıştı. Roxy 12 yaşında bir kıza benziyor ama gerçekte yaşı 44. Rudeus, Roxy'den hoşlanıyor ve bunu ona bile söyledi ama cevap olarak da aynı şeyi 10 yıl sonra söylerse o zaman düşüneceğini söyledi.

Rudeus'u evinin dışına çıkaran Roxy'dir. Roxy de ondan hoşlanıyor ama duygularını başkalarının önünde ifade etmekten hoşlanmıyor. Aynı zamanda Rudeus'a annesini bulması için yardım eden kişidir.

10. Sylphiette

Sylphiette

Syphiette, Sylph olarak da bilinir. Aynı zamanda Mushoku Tensei serisinin ana karakterlerindendir. Sylph, Rudeus'un ilk arkadaşıdır ve onu çok sever. Sihir hakkında bilgi sahibi olmayı ve öğrenmeyi sever. Rudeus ona bazı su bazlı büyüler öğretiyordu.

Rudeus'u her zaman en iyi arkadaşı olarak görmekten hoşlanır. Rudeus, her ikisinin de sihir hakkında bilgi edinebilmesi için onu Ranoa Sihir Üniversitesi'ne göndermek istiyordu. Işınlanma olayından sonra 2. sezonda geri döneceğini umuyoruz.


OKUMAYA DEVAM ET

Mushoku Tensei Bilgi Testi