En Sevilen 7 Tokyo Ghoul Karakteri!

On binlerin verdikleri oylara göre en sevilen 7 Tokyo Ghoul karakteri!

En Sevilen 7 Tokyo Ghoul Karakteri!

1. Kaneki Ken | 36,054 OY

Yaşı: 19 (Tokyo Ghoul) , 23 (re)

Doğum tarihi: 20 Aralık

Boyu: 169 cm (Aogiri Öncesi), 169,5 cm (Aogiri Sonrası), 170 cm (Tokyo Ghoul: re)
Kilo: 55 kg (Aogiri Öncesi), 58 kg (Aogiri Sonrası)
Kan grubu: AB
Rc Türü: Rinkaku
Hobiler: Okumak, entelektüel kadınlar, hamburger yemek

Kimdir?:

En başta bir insan olarak doğan, Kamishiro Rize adlı bir kadın ghoul ile karşılaşması ve onun saldırısının yüzünden acil ameliyata girmek zorunda kaldı. Kurnaz ve manipülatif Rize, cazibesi ve Kaneki'nin kendisine olan düşkünlüğü ile bir sonraki "yemeğini" almasını oldukça kolaylaştırmıştı. Saldırının ardından Kaneki, Rize ile birlikte yarı ölü halde hastaneye kaldırılır. Ghouller, insanlar ve yarı ghouller üzerinde gizlice deneyler yapan Kanou adında bir doktora denk gelirler. Doktor, Kaneki'nin böbreği olduğuna inandığı şeyi, bu zor durumda hayatını kurtarmak için vücuduna nakleder. Kısa bir süre Kaneki Rize'nin kagününün bir kısmının kendisine nakledildiğini öğrenir ve Kanou'nun yapacağı birçok insan-gulyabani deneyinin ilki olur.

Rize'nin kagunesi yüzünden vücudunda artık doğal olmayan RC Hücrelerinin bolluğu nedeniyle, Kaneki, insan yiyeceklerini yeme yeteneğini kaybeder, yemek yerken sık sık kusası gelir veya hastalanır ve bunun karşılığında ise yenilenme ve kagün kullanma güçlerini kazanır. Kaneki, ahlakı ve insanlığa olan bağlılığı nedeniyle, et şiddet içermeyen yollarla elde edildiğinde bile kendisinin hayatta kalması için de olsa yinede insan etlerini yemeyi reddediyor, çok miktarda kahve tüketiyor ve kesinlikle gerekli olduğunda mecburen yamyamlık yapıyor.

Daha sonra, insanların hayatlarını daha iyi hale getirmek için dünyada kargaşaya neden olan ghoullerin sayısını azaltmak için birkaç ghoul, Banjou ve Tsukiyama Shuu ile birleşir. Kaneki, ghoul maskesinin tipinden dolayı, ghoul topluluğu arasında "Tek Göz" adını ve sonrasında ise kagunesinden dolayı "Kırkayak" adını alır. CCG sonunda onu SS Dereceli bir ghoul olarak anmaya başlar


2. Suzuya Juuzou | 9,669 OY

Tür: İnsan
Yaş: 19 (Tokyo Ghoul), 22 (Tokyo Ghoul: re)
Doğum Günü: 8 Haziran
Boyu: 160 cm
Kilosu: 47 kg (Tokyo Ghoul), 48 kg (Tokyo Ghoul: yeniden)
Kan grubu: AB
Üyelikler: CCG, Ghoul Restaurant (eski adıyla)
Quinque: Scorpion 1/56 (Bikaku), 13'ler Jason (Rinkaku)

Kimdir?:

Juuzou Suzuya, 3. Kademe Ghoul Araştırmacısıdır. Geçmişte Rei Suzuya adıyla tanınmaktaydı. Yukinori Shinohara'nın ekip ortağıdır. Erkek mi kadın mı olduğunu anlaşılmayan bir görünüme sahip genç bir adam. Hem kendini iyileştirmek için hem de moda olarak dudaklarına ve diğer yerlerine dikiş atıyor. Saçları 13 numara Roma rakamına sahip bir dikiş ipiyle tutturulmuş ve üzerimizde ürkütücü bir izlenim bırakan büyük göz bebekleri var.

Juuzou'nun çocuksu, dikkatsiz bir kişiliğe sahip. Coşkulu ve işinde çoğu zaman çok becerikli. Ghoul öldürmekten ise hiçte çekinmiyor aksine zevk alıyor!

Tokyo Ghoul: re'nin iki yıllık zaman atlamasından sonra Suzuya'nın saçları siyaha boyandı ve kendi ekibinin lideri oldu. Olgunluk gösteriyor ve hatta eskisinden farklı olarak ghoullarla empati kuruyor gibi görünüyor. Sasaki Haise ile özellikle yakın bir ilişkisi var.


3. Kirishima Touka | 9,570 OY

Tür: Ghoul
Yaş: 16 (Aogiri öncesi), 17 (Aogiri sonrası), 20 (Tokyo Ghoul: re)
Doğum günü: 1 Temmuz
Boyu: 156 cm
Kilosu: 45 kg
Kan grubu: O
Rc Türü: Ukaku
Sevdiği şeyler: Okul hayatı, tavşanlar
Hoşlanmadığı şeyler: Ghoul araştırmacıları,klasik edebiyat

Kimdir?:

Ghoul Araştırmacıları ona "Tavşan" diyor.

Touka, başarılı bir şekilde insan kılığına giren ve diğer ghoulların buluşma ve şiddetsiz yiyecek elde eden ve sağlayan bir kafede garson olarak çalışan bir ghoul.

Kaneki'nin hayatını bir noktada kurtarır ve ona ve ghoul toplumuna adaptasyonu için isteksiz de olsa bir rehber görevi görür. Çok ciddi, sert ve çalışkan. Mahallelerini ghouller ve insanlar için olabildiğince güvenli tutmaya çalışıyor.


4. Uta | 2,765 OY

Tür: Ghoul
Doğum tarihi: 2 Aralık
Burç: Yay
Boyu: 177 cm
Kilo: 57 kg
Kan grubu: B
RC tipi: Bilinmiyor

Kimdir?:

Uta, Renji Yomo ve Itori'nin eski bir arkadaşıdır. Sipariş üzerine maskeler yaptığı ve sattığı HySy ArtMask Studio'nun sahibidir. Gençlik yıllarında, 4. koğuştaki CCG araştırmacıları tarafından Yüzsüz olarak biliniyordu.

Vücudunda çok sayıda piercing ve dövmesi var, bu da onu normal görünümlü bir insan olarak bile oldukça korkutucu gösteriyor. Kaneki için de maske yapan oydu.

Boynundaki dövme, "Ne seninle ne de sensiz yaşayabilirim" yazan, Yunanca harflerle yazılmış ve Latince'dir

Νεχ ποσσυμ τεχυμ ωιωερε, νεχ σινε τε.
Nec opossum tecum vivere, başka yerde sınıflandırılmamış.
—Martial, Epigrams XII, 46

Çok güzel bir konuşma tarzı var ve oldukça arkadaşça görünüyor. İfadesi neredeyse hiç değişmese de, insanlarla dalga geçmeyi seviyor ve onun için kendi yolları var.


5. Tsukiyama Shuu | 2,607 OY

Yaş: 20-21
Doğum Günü: 3 Mart
Boyu: 180 cm
Kilo: 71 kg
Kan grubu: A
Rc Türü: Koukaku
Derece: S

Kimdir?:

Shuu Tsukiyama, kötü şöhretli Gurme bir ghoul. Haruna Gakuin Üniversitesi İnsan Bilimleri Bölümü'nde Sosyal Refah okuyan dördüncü sınıf öğrencisidir.

Zengin bir zevke sahip değişik bir adam, beyefendi ve entelektüel davranışı, rahatsız ve narsisist doğasını gizlemesi için yalnızca bir rol. Avrupa edebiyatına ve diline olan ilgisini jestlerinde ve üslubunda sıklıkla ödünç aldığı İngilizce, Fransızca ve İtalyanca kelimeler ile besler. Yemek zevkine saygısızlık edenlere karşı büyük bir öfke gösterir. Güzel bir av denk getirirse ise resmen orgazm olur.


6. Sasaki Haise | 2,258 OY

Tür: Yapay Tek Gözlü Ghoul
Doğum tarihi: 2 Nisan
Yaş: 23
Boyu: 170 cm
Kilo: 58 kg
Kan grubu: AB
Rc türü: Rinkaku
Quinque: Yukimura 1/3 (Koukaku)

Kimdir?:

O Tokyo Ghoul: re'nin kahramanı ve Birinci Sınıf Ghoul Araştırmacısı, Quinx Squad'ın akıl hocası ve Mado Takımı'nın bir üyesi.

Haise, kendi halinde takılan, iyi huylu bir kişidir. Bir Ghoul Araştırmacısı olarak güvenilir, sadık ve adanmış özellikleri öne çıkıyor. Haise, işine karşı ciddi bir tavır sergilese de, bir Müfettişin ghoulleri gereksiz yere yok etmemesi gerektiğine inandığı için az da olsa merhamet sahibidir. Haise, hepimizin bildiği gibi kitap okur ve hedefleri tek başına gerçekleştirmektense grubuyla çalışmayı tercih ettiği için çok işbirlikçidir.

Haise'nin nazik kişiliği nedeniyle, bu durum astlarının sürekli olarak yoldan çıkmalarına ve ona itaatsizlik etmeye fırsat bulmalarına, onların eylemlerini kontrol etmede yetersiz kalmasına neden olur ve o da onların güvenliği konusunda endişelenir. Ayrıca, ghoul tarafını kabul eden Kaneki'nin aksine, Haise bunu reddeder ve onu görmezden gelir.


7. Nagachika Hideyoshi | 2,098 OY

Tür: İnsan
Yaş: 18
Doğum Günü: 10 Haziran

Kimdir?:

Hideyoshi normal bir insandır ve Ken Kaneki'nin en yakın arkadaşıdır. Hide inanılmaz derecede gözlemcidir ve insanlar hakkındaki şeyleri neredeyse sherlock benzeri bir yetenekle çözebilir. 

Spoiler!!:

Tokyo Ghoul √A'nın sonunda Kaneki, uzun bir süre sonra Hide ile karşılaşır. Hide'nin aslında Kaneki'nin yarı ghoul olduğunu bildiği ortaya çıkar; Ancak Hide bundan en başından beri rahatsız olmamıştı. 

Daha sonra mangada Hideyoshi'nin Korkuluk adı altında Amon ve Haise gibi birçok kişiye yardım ettiği ortaya çıktı.

YxQGry