Nanatsu no Taizai Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Nanatsu no Taizai İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Nanatsu no Taizai Animesi Tanıtımı!

Nanatsu no Taizai Anime İncelemesi

Nanatsu no Taizai, İngilitere ‘nin eski zamanlarında geçen epik bir hikayedir. Hikayenin Türkçe Adı “Yedi Ölümcül Günah” bildiğimiz anlamda gerçek Yedi Ölümcül Günah değildir.

Krallığı koruyan en güçlü 7 şövalyenin aldığı isimdir. Bir gün krallık ihanete uğrar ve bu suç da Günahlar olarak bilinen şövalye gurubunun üstüne atılır. Günahlar bir şeklide şehirden kaçmayı başarırlar. Bu arada dağılırlar ve aradan tam 10 yıl geçer.

Önerilen: Kolay Killing Stalking Bilgi Testi! (Yaoi)

İkinci Prenses Elizabeth o zamanlar bir çocuk olsa da şimdi durumu kavramış ve krallığını kurtarmaları için 7 ölümcül günahı bulmaya karar verir. Uzun bir aramadan sonra sonunda bir barda durduğunda(bayıldığında) bar sahibinin Günahların kaptanı olan Meliodas olduğunu öğrenir.

Birlikte diğer günahları bulmak ve krallığın asıl düşmanı olan Kutsal Şövalyeleri yenmek zorundadırlar. Bu yolculuk düşündükleri kadar kolay olmayacaktır. Çünkü düşman çok zorludur.

Günahların her birini temsil eden bir dövmesi varıdır. Bu dövmeler hem bir hayvanı hem de bir günahı temsil eder. Örneğin Meliodas – Ejder ‘in Öfke Günahıdır.


OKUMAYA DEVAM ET

Apotheosis benzeri Manga & Manhua önerileri