Rakudai Kishi no Cavalry Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Rakudai Kishi no Cavalry  İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Rakudai Kishi no Cavalry  Animesi Tanıtımı!

Rakudai Kishi no Cavalry Anime İncelemesi

Sadece 12 bölümden oluşan anime Ikki Kurogane adında şövalye olmak isteyen bir öğrenciyi konu alır, ikki çok zengin bir ailenin çocuğudur ama kız kardeşi hariç bütün aile bireyleri ona hiç doğmamış yada bir hata gözü ile bakar, nedeni ise ailedeki herkesin bir gücü olmasına rağmen ikki’nin hiç bir gücü yoktur.

Bu yüzden aileden soyutlanmıştır ve bu soyutlanma zarzor kabul edildiği kahramanlık okulda devam etmektedir.

Nedeni ise ikki’nin ailesidir ve ailesi çok güçlü olduğu için ikki’nin okuldan atılması için yeni kurallar getirmiştir.

“Çok saçma bir sebep değil mi ya, sırf çocuğun güçsüz doğdu diye onu dışlamak ve ondan nefret etmek.”

*Biraz acımasız olacak ama bu çocuk bu kadar sorun ise ikki doğduktan onu hemen bir yurda yerleştirin yada öldürün bu kadar saçma dramaya ne gerek var ?*

Bence hikaye ikki’nin gücü olmadığı için ailesi’nin onu dışlaması değilde ailesinin ikki’yi fazla koruduğu için ikki’nin bunalıp kendi ayakları üzerinde durmak istemesini konu almalıydı.”

Tabi bu kurallar ikki sınıfta kalsın yada okulda kovulsun diyedir, çünkü ailesine göre Kurogane soyadına leke sürüyordur !

Ve okulda’da dışlanmasının sebebi ise F seviye güce sahip olmasıdır, yani hiç bir gücü yoktur, bu güçler ise zamanla kazanılmaz doğuştan var olan güçlerdir.

Hem okul hemde ailesi ona bu okulda başarısız olması için ellerinden geleni yapacaktır.

Okulunun 2.yılında Stella Vermillion ile tanışmasıyla hayatı büyük ölçüde olmasada değişti.

Önerilen: Dragon Ball Z bilgi testi! Ne kadarını biliyorsun?


Ikki Kurogane

Kendisi çok azimlidir ne kadar baskı altında olursa olsun sakinliğini koruyan ana karakterdir.

Ve kendisi rakibinin savaşma stilini kısa bir sürede çözüp ona karşı kullanabilir.

aynı one punch man den garou gibi :D” 

“Karakterin bütün biyografisini girişte yazdım, bu sebeple bu kısım boş kalmak zorunda”


Stella Vermillion

Kendisi A seviye bir kahramandır, kraliyet kızıdır ve ikki’nin oda arkadaşıdır, tabi tanışmaları klasik bir şekilde stella odasında üzerini değiştirdiği sırada ikki’nin odaya girmesi ile oluyor, sonrasında müdürün yanına gidiyorlar ve oda arkadaşı olduklarını açıklıyor.

Okulun müdürü bu anlaşmazlık için savaşmalarını öneriyor, kim kazanırsa oda’da söz sahibi sahibi olacaktır, yani isteyen kişi bir diğerini odadan kovabilir yada başka bir şey yapabilir, tabi ikki f sınıfı kahraman olmasına rağmen savaşı kazanıyor ve tek bir isteği vardır. 

Stella ile arkadaş olmaktır ve stella bunu kabul eder.


 Shizuku Kurogane

İkki’nin kız kardeşidir ve yine animelerin olmazsa olmazı abisine aşıktır, nedeni ise ailesindeki herkes onu reddettiği için bir tek o abisini sahiplenmiştir, onun annesi,babasını,kardeşi kısacası her şeyi olacağına söz vermiştir.

anime sadece 12 bölüm olduğundan olaylar bir anda ve çok hızlı bir şekilde gelişiyor ama bu hız yüzünden sapıtmıyorda izlemenizi öneririm 

Karakter gelişimi açısından yine klişe diyebilirim ama puan olarak.

7/10


OKUMAYA DEVAM ET

Tensei Shitara Slime Datta Ken bilgi testi!