The Twin Siblings New Life Benzeri 9 Webtoon/Manga Önerisi!

The Twins New Life benzeri manga/manhua/webtoon/manhwa önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere The Twins New Life gibi veya ona benzer 9 manhua/webtoon/manhwa'yı kısaca tanıtıp önereceğiz!

The Twin Siblings New Life Benzeri 9 Webtoon/Manga Önerisi!

The Twin Siblings New Life Benzeri Webtoonlar


1. The Monstrous Duke's Adopted Daughter

Speràdo ailesinin bir sırrı var: gölge büyüsü. Ama birisinin onu en son kullanmasının üzerinden 100 yıl geçti. Marquis Speràdo, Leslie'yi sevdiği kız kardeşi Ellie için feda etmeye çalışırken, bunun onun yerine karanlığın gücünü uyandırdığını pek de farkedemiyor. Leslie, ailesinin açgözlülüğünden ve istismarından kaçmak için Canavar Dük ile bir anlaşma yapmak için yola çıkar: Leslie, ebeveynlerinin zalimce kontrolünden kurtulacak mı yoksa onların kötü istismarlarına boyun eğecek mi?

Önerilen: Kadın Ana Karakterin Güçlü Olduğu 12 Webtoon/Manga Önerisi!

2. The Beloved Little Princess

Prenses Enisha'nın doğumu, Hyperion İmparatorluğu'nun hükümdarlığının başlangıcına işaret eder. İnanılmaz derecede sevimli yüzü ve bitmek bilmeyen sadık hizmetkarları ile bebek prenses için hayat oldukça güzeldir. İki psikopat katil erkek kardeşi ve savaşa aç bir babasının imparatorluğu mahvetmekten vazgeçmesi gerekirken her şey tozpembe değil. Enisha'nın, kendisini öldürmeye çalışan sürekli suikastçileri de var.

Önerilen: Doctor Elise Benzeri 10 Webtoon/Manga Önerisi!


3. Princess in the Rough

Terk edilmiş bir sarayda parlayan, mücevherli gözleri ve minik bir ejderhası olan bir kız bulundu ... ve bu kızın, imparatorun uzun zamandır unutulmuş kızı olduğuna şüphe yok. Vahşi ve özgür olarak büyürken, ne kadar özel olduğunun farkında bile değil, özellikle de gözleri başkalarının göremediği şeyleri gördüğü için. İmparator ve diğer üç çocuğu onu yanına alıp ona yaklaşmaya çalışırken, o; onlara güvenmeyi öğrenecek mi? Ve ailelerinin bu yeni üyesi imparatorluğa servet mi yoksa yıkım mı getirecek?

Önerilen: 14 Harika İsekai Manhwa Webtoon Önerisi!

4. Oshi no Ko

Eğlence sektöründe yalan söylemek hem en güçlü silahınız hem de olağanüstü derecede keyifli bir şeydir. Jinekolog ve devasa bir B-Komachi stan olan Goro, en yeni hastasının B-Komachi üyesi Ai-chan olduğu ortaya çıktığında hayatının alt üst olduğunu fark eder!  16 yaşındaki Ai umutsuzca doğum yapmak istiyor. Goro, gizlilik koruması altında genç idolün doğum öncesi bakımına yardım ediyor ... sadece doğum yapacağı gece saldırıya uğrayarak öldürülmesi için. Yeni doğan ikizlerinden biri olarak reenkarne olan Goro (şimdi Aquamarine Hoshino) en sevdiği idolün kollarında günde 24 saat geçiriyor! Ama hayatı yalanlarla dolu aptal bir genç idol, iyi bir anne olabilir mi? 

Önerilen: 5 Harika Yaoi Webtoon Önerisi


5. I Belong to House Castielo

11 yaşındaki Estelle, kendi annesi tarafından satılacağını asla hayal etmemişti. Ama alıcı imparatorluktaki tek dük Ein Castielo ... ve o Estelle'nin babası mı ?! Krallıklar arasında kan kırmızısı gözleri ve büyülü soyunun muazzam güçlerinden korkan Ein, Castielo Hanesi'nin soğuk ustasıdır. 

Önerilen: 5 Harika İsekai Webtoon Önerisi

6. Who Made Me a Princess

Sevimli prensesler... Novelin ismi nekadar masum değil mi? Amaa içindekiler o kadar da masum değil ve ben Athanasia, bu novelin içindeki görkemli Obelian İmparatorluğunun imparatoru, Claude de Alger Obelian'in kızı Athanasia oldum.

Normal hayatta bir garsonken şu anda bir prensesim ama keşke olmasaydım çünkü bu prensesi hiç kimse sevmiyor hatta kitabın dediğine göre 18'imde başka bir prensesi zehirleme suçundan idam ediliyorum "kendi babam" tarafından. Ama ben o novelin içindeki cılız, sessiz, herşeye susan athanasia değilim ve öldürülmeye hiç niyetim yok...

Önerilen: 4 Sürükleyici Webtoon Önerisi

7. Master's Secret Baby

Kendi kız kardeşi tarafından para için ilaç verilen Xiaomo, yatağında muhteşem ama oturaklı bir adamla uyandığında neler olduğunu bilmiyordu. Koştu ve koştu ama yakında uluslarının prensi olduğunu keşfedecek mi ?! Daha da kötüsü, bir kız çocuğuna hamile… ikisi sonsuza dek mutlu yaşayabilir mi?

Önerilen: Kesinlikle Okunması Gereken 20 Yaoi Webtoon Manga Önerisi!

8.Daughter of the Emperor

Daughter of The Emperor, romantik-komedi tarzı bir ısekaidir, çünkü ana karakterimiz tüm anılarıyla bebek olarak tekrar reenkarne olan 27 yaşındaki bir kadındır. Bir novele dayanan hikaye, genç Ariadna Lereg Ilestri pre Agrigent'i, soğukkanlı bir baba olan İmparator ile olan ilişkilerini bizlere anlatıyor.

Önerilen: Solo Leveling benzeri Manga önerileri

9. They Say I Was Born a King's Daughter

Bir cinayet kurbanı olan kahramanımız, geçmiş hayatının tüm anılarıyla acımasız bir kralın kızı olarak yeniden doğar ama bu dünya kadın düşmanlığı oldukça hat safadadır.

Yeniden doğduğu dünya, dünya barışına ve bilime sahip olsa da, erkekler hala domuzsa ne anlamı var? Bu manhwa romantik bir komedi isteyenler içindir.


OKUMAYA DEVAM ET

The Beginning After The End Benzeri 9 Webtoon/Manga Önerisi!