Love Stage!! (Yaoi) - Anime Tanıtımı

Yaoi barındırır !! Çok tatlı romantik komedi bir anime kesinlikle izlemelisiniz..

Love Stage!! (Yaoi) - Anime Tanıtımı

İlk olarak belirtmeliyim ki bu yaoi katagorisinde bir anime.

Bu anime benim ilk izlediğim yaoi yani benim için özel bir yere sahip. Konusu benim çok ilgimi çektiği için izlemiştim ve gerçekten güzel.

Daha çocukken birini görüp yıllarca ona aşık olsanız ve onu bulmaya çalışıp bulamasanız yinede sevmeye devam eder miydiniz? Yada aşık olduğunuzu düşündüğünüz kişi erkek çıksa hala sever miydiniz?

Bence eğer o kişiyi gerçekten seviyorsanız bunlar vazgeçmeniz için bir sebep değil Ryoma'da gerçekten sevdiği için İzumi'nin erkek olmasını umursamadan onu sevdiğini ona kanıtlamaya çalışıyor. Çok güzel ve sürükleyici bir anime.Toplam 10 bölüm.

Tek solukta izleyip bitirilebilecek bir şey. Yaoilerin en sevmediğim özelliği kısa olmaları ama yapacak bir şeyimiz yok bu konuda :) 


Animenin Konusu :


Ryoma küçükken Ryoma'nın  ve İzumi'nin ailesinin oynadığı bir reklam filminde kız çocuk oyuncu bazı sebeplerden oynayamadığı  için reklam filmini çekemiyorlardı.Bir kız çocuğuna ihtiyaçları vardı. İzumi'nin ailesi İzumi zaten çok tatlı olup kız gibi göründüğünden durumu kurtarmak için oğullarını oynatmaya karar verdiler.

Love Stage!! (2014)

Ryoma ilk gördüğü o an da İzmumiye aşık oldu. Yıllar geçmiş olsada Ryoma'nın hisleri değişmedi. Artık ikisi büyüdüğünde oynadıkları reklam firması yıllar sonra aynı reklamın yeni  versiyonunu çekmek istediler. Ve Ryoma'nın tek şartı aynı oyuncu kadrosuyla çekilmesiydi. Sonunda hayatının aşkını tekrar görebilecekti. 

Bence kesinlikle izlemelisiniz.

İYİ SEYİRLER