Aho Girl (Salak Kız) – Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Aho Girl İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Aho Girl Animesi Tanıtımı!

Aho Girl (Salak Kız) – Anime İncelemesi

Türkçe karşılığı Salak Kız olan animedir. Ana karakter olan kızın gerçekten de bir embesil olduğu düşünürsek gayet mantıklı. Konu da bu A isimli bir genç var. Nedense karaktere isim verme gereği duymamışlar. Bu oğlan sürekli kızımıza göz kulak oluyor. Onunla aynı liseye giden kapı komşusudur A isimli oğlan.

A-kun’un etrafında ki kızlar genel anlamda aynı zekaya sahip. Mesela kız kardeşi de çalışan ama yapamayan bir salak. Hanabatake Yoshiko yani ana karakter olan salak kız’ın annesi kızını güvende olması ve ondan kurtulmak için A-kun’a yamamaya çalışıyor.

Hanabatake Yoshiko ‘da A-kun‘a aşık ama tam bir salak olduğundan sözlerine inanmak biraz güç.

Tanıtım Yazısı:

Seriye ait 4-koma mangada, çoktan seçmeli sınavlarda bile “0” almayı becerebilen, su katılmamış salak olan Hanabatake Yoshiko isimli bir kız anlatılmaktadır. Yoshiko, çocukluk arkadaşından hoşlandığını iddia etmektedir ve okulda da bu arkadaşıyla vakit geçirir. Tabii çocukluk arkadaşı olan bu zavallı çocuk da, Yoshiko’nun tüm salaklıklarına göğüs germek zorunda kalır.

Öneri:

Kendi adıma salak karakterleri sevmiyorum, Bunu da tam bitiremedim yani gerçekten sonunu bilmiyorum. Artık sürekli dayak yiyen salak kız görmeye dayanamadım. Evet doğru duydunuz, A-Kun genelde fiziksel şiddet uyguluyor. Her ne kadar haketmiş de olsa, salak da olsa dayak yiyen ve buna rağmen aşık olan kadın tasvir edilmesine karşıyım.

Komedi mantğıyla izlemek isterseniz de yine de güzel bir anime. Bölümleri 12 dakika ve toplam 12 bölüm var. Yani size çok zaman kayıp ettirmeden eğlendirecek bir anime diyebiliriz. Çerezlik anime seviyorsanız yine de izleyin. İyi eğlenceler.


OKUMAYA DEVAM ET

Boku no Hero Academia Bilgi Testi! (Orta-Zor)