Kampfer Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Kampfer İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Kampfer Animesi Tanıtımı!

Kampfer Anime İncelemesi

Kampfer, 2009 yılı yapımı Japon animesidir. 24 dakikadan oluşan 12 bölüm + 2 OVA ‘dan oluşmaktadır. Aksiyon, Romantizm, Okul, Ecchi, Komedi türünde bir animedir.

Bu hikayenin kahramanı Natsuru Senou‘dur. Natsuru kendisini bir anda uzaylı savaşlarında bulan talihsiz (belki de talihli) genç bir liselidir.

Natsuru bir sabah uyandığında dün gece bir kız olduğunu ve başka bir kız ile savaştığının rüyasını görmüştür. Uyandığında odasında ki iç organlı hayvan konuşmaktadır.

Natsuru ‘ya artık bir Kampfer olduğunu söyler artık bir savaşın içerisindedir. Kampfer ‘ler Mavi bileklikli ve Kırmızı bileklikli olarak iki guruba ayrılır. Kampfer ‘lerin yegane amaçları diğer rengi yok etmektir.

Hikayenin ilerleyen kısımlarında öğrendiğimize göre uzak bir galakside devam eden bir savaş vardır. Kendilerine Moderatör diyen üçüncü bir güç bu savaşa müdahale eder.

Üçüncü gurubun önerisi uzakta ki bir gezegenden şampiyonlar seçip onları savaştırmak ve savaşın sonucunu ona göre belirlemektir. Bu sebepten dünyada Kampfer isimli savaşçıları yaratırlar.

Natsuru savaştığı kişinin okulundan başka birisi olduğunu ve aslında ikisinin de aynı takımda olduğunu öğrenir.

Okul başkanı ve Natsuru’nun çocukluk arkadaşı da kırmızı savaşçılardandır.

Önerilen: Hangi Boku Dake Ga İnai Machi (Erased) Karakterisin? Kişilik Testi!

Kırmızı ve Mavi Kampferler savaşmayı bir noktada bırakırlar. Bir süre okul ve aşk işlerine bakarlar o konu savaşdan daha karışıktır.

Kısaca özetlersek hikayenin kahramanının hoşlandığı kız ana kötüdür. Aynı zamanda lezbiyen olan ana kötü Natsuru ‘nun kız kişiliğini sevmektedir. Bu bir Harem animesi de olduğundan diğer tüm kızlar da Natsuru’ya aşıktır.

Kampferlerin savaşmayı bırakmasının neticesinde her iki gurubu da yok etme amacı taşıyan üçüncü bir beyaz gurup ortaya çıkar.

Şimdi mavi ve kırmızılar birlikte beyazlara karşı savaşmak zorundadır. Bu arada da Moderatörlerin kimler olduğunu çözmek zorundadır.

Notlar

  • Dizide de belirtildiği üzere tüm terimler Japonca değil Almanca ‘dır.
  • Kampfer ise Almanca SAVAŞÇI demektir.

OKUMAYA DEVAM ET

2020'nin Beklentilerin Altında Kalan 5 Animesi