Noblesse Anime Oluyor!

Webtoon olan Noblesse'nin Anime uyarlamasının ilk fragmanı yayınlandı!

Noblesse Anime Oluyor!

Çok satan manhwa WEBTOON serisi Noblesse, Production I.G. tarafından bir anime serisine uyarlanıyor. ve Crunchyroll, bu Ekim ayında oldukça beğenilen Noblesse'yi animeye uyarlıyor!

Crunchyroll, eski vampir Raizel'in günümüz Seoul, Güney Kore'de serbest bırakıldığını ve insanlığın ne kadar ilerlediğini öğrenmek için liseye kaydolduğunu gösteren, yaklaşan anime uyarlamasının ilk fragmanını yayınladı. Rai yeni arkadaşlar edindikçe ve modern topluma alıştıkça, doğaüstü canavarlar yüzeye çıkıyor ve onu ve yakınlarını tehdit ediyor, bu da soylu vampirin bir kez daha silahlanmasına neden oluyor.

2007'de Son Jeho ve Lee Kwangsu tarafından yeniden düzenlenen Noblesse, 2019'a kadar ilerledi ve 2014'te resmi olarak İngilizce'ye çevrilen dijital platformdaki ilk manwhalar arasındaydı. Seri ilk olarak 2015 ve 2016'da iki ayrı orijinal video animasyon (OVA) hikayesine uyarlandı.

Son Jeho ve Lee Kwangsu'nun aynı adlı manhwa'sına dayanan Noblesse, Yasutaka Yamamoto tarafından yönetiliyor ve bu Ekim ayında bizlere sunulacak!