En Sapık Anime Karakterleri

Anime sapıkları, animelerin içerisinde görünen ve her seride olan temel bir unsurdur. Bu sapık karakterler şehvet düşkünü davranışlar sergilerler ve bizi de güldürmeyi başarırlar. İşte bu yüzden sizlere en sapık anime karakterleri listesini hazırladık. Animelerdeki En Sapık 14 karakter listemize geçelim.

Jiraiya

Jiraiya sadece sapıkça şeyler yapmaz; onlardan açıkça söz eder. Bu onun gurur duyduğu bir şey ve bu nedenle durmadan bununla övünüyor, fırsat buldukça sapıkça başarılarının ne kadar harika olduğuyla övünüyor. Bunu o kadar aşırıya kaçırıyor ki, kendisini açıkça eşi olmayan bir "süper sapık" olarak ilan etmiştir.

Jiraiya'nın en sevdiği sapık faaliyeti, banyo yaparken kadınları gözetlemektir. Yine, bu, girdiği herhangi bir sohbete, hatta birçok kez suçüstü yakalandığı için kendisiyle gurur duyduğu bir eğlencesidir. Buna rağmen Naruto'nun ona toplum içinde "Sapık Bilge" demesinden hoşlanmaz.

Muten Roshi

Muten Roshi
Dragon Ball

Muten-Roshi bizi burun kanaması fenomeni ve onun ne anlama geldiğiyle tanıştıran kişidir.

En başından beri, Usta Roshi sapkın yaşam tarzından asla vazgeçmedi - "Dragon Ball"ın ilk bölümlerinde, Bulma'nın ona külotunu göstermesi halinde ona bir Dragon Ball vermek için rüşvet teklif ettiği hâlâ akıllarımızda yer ediniyor...

Kon

Kon, doldurulmuş bir aslanda yaşayan ve sapkın fantezilerini tam olarak gerçekleştirmesini oldukça zorlaştıran bir Modifiye Ruh olsa da, onun için üzülmenize gerek yok. Pelüş bir oyuncak olmanın tüm avantajını kullanıyor çünkü kızların sevimli şeylere, özellikle de sevimli seslerle konuşan pelüş hayvanlara sarılma eğilimi var. Ve kızlar bir şeylere sarıldığında, bu eylem normalde, kucakladıkları her şeyi üst gövdeleriyle, yani göğüs bölgeleriyle doğrudan temas haline getirir. Kon'un büyük göğüslere yakınlığı "sarılmayı" mükemmel kılıyor. Ayrıca küçük olduğu için, sarıldığında tüm vücudu göğüslerin arasına sıkışıp kalıyor. Burası Kon için harika bir yer, onun "Tanrıların Vadisi" dediği yer.

Orihime'nin oldukça etkileyici bir göğüse sahip olması, onu Kon'un "sevgi"sinin ana hedefi haline getirmiştir. Onun oldukça derin vadisine inme girişimleri, onu birden fazla kez tokatlanmaya, tepinmeye, fırlatılmaya, yumruklanmaya ve daha fazlasına götürdü. Ama bu onu rahatsız etmiyor gibi görünüyor. Aslında, Rukia ona bastıktan bir kez sonra Kon, "Güzel açı!" Diye haykırarak eteğinden bakmayı başarmıştı.

Sanji

Sanji
One Piece

Sanji hayranıysanız, muhtemelen Nami'ye teşekkür etmelisiniz çünkü o olmasaydı, muhtemelen Luffy'nin tayfasına katılmayı bile kabul etmezdi. Sanji'nin bunu yapmasının %98.72'sinin Nami yüzünden olduğunu iddia etmesi de(ki bu zaten çok garip bir şekilde kesin bir sayıdır) bunu kanıtlıyor.

Nami'ye olan tutkusu, sayısız olayda neredeyse mürettebatının hayatına mal oldu ve bu da onun sapkın "hastalığının" ne kadar aşırı olabileceğini gösteriyor. Bu şey tedavi edilebilir bir şey olarak görülmemeli. Bu bir yana, en büyük sahnelerinden biri, Trafalgar Law'ın şeytan meyvesi güçlerini vücutlarını değiştirmek için kullanmasından sonra gerçekleşti. Sanji'nin Nami'nin vücudunda olmaktan duyduğu zevki hayal edin!

Sapıklığının tek hedefi Nami değil. Aslında, şehveti sadece insan ırkıyla sınırlı değildir. Deniz kızları da dahil olmak üzere her türden dişi onun değişik hareketlerine maruz kalmıştır.

Hisoka Morow

Hisoka'nın sapkın davranışları, güçlü düşmanlarla dövüşmekten (ve yenilmekten) neşe duyması bakımından çoğu anime sapığından farklıdır. Elbette sadomazohizm yeni bir şey olmasa da Hisoka'nın kendine özgü zevkleri, kana olan doymak bilmez susuzluğu etrafında dönüyor.

Ölüme yakın deneyimler (ve güçlü Nen kullanıcılarıyla savaşma şansı) onun için kelimenin tam anlamıyla "orgazm" deneyimlerdir. Hisoka, bir gün çok iyi dövüşçüler olabilecek insanlarla karşılaştığında aynı derecede seviniyor (ya da heyecanlanıyor mu demeliyiz). Potansiyel düşmanları oyuncak olarak görecek kadar da ileri gidiyor.

Önerilen: 10 Trap Anime Karakteri!

Happosai

Happosai
Ranma ½

Happosai başka bir sapık yaşlı adam. En sevdiği eğlenceler arasında - dövüş sanatları ve tatlı patatesler pişirmek gibi normal şeylere ek olarak - el yordamıyla incelemek, gözetlemek ve kendine has kadın iç çamaşırlarını çalmak yer alır.

Külot baskınları sırasında, Happosai'nin tercih ettiği saklama yöntemi, iyi bir günde, kendisinin iki katı büyüklüğünde olabilen, aşırı miktarda bayan iç çamaşırlarıyla dolu olan dev bir çuvaldır!

Muhtemelen tüm hayatı boyunca bir sapık olduğu gerçeğinden dolayı, Happosai'nin takıntısı, uyulmadığı takdirde potansiyel bir sağlık tehlikesine dönüşmüştür. "Durumu", bir kadına o kadar dokunmasını sağlıyor ki, nefes almaya benzer, bu sayede onlara dokunamazsa şiddetli geri tepmelere maruz kalabilir. Hastalığının bu aşamasında aşırı halsizlik ve yürüyememe gibi belirtiler yaşar. Hatta kadınları iğrendiren bir kokuyla lanetlendikten sonra neredeyse ölüyordu. Sağlığın için Happosai DOKUNMALI!

Minoru Mineta

Minoru Mineta
Boku no Hero Academia

Bulduğu her fırsatta sapıkça eylemlere girişen ve bunları aklından eksik etmeyen Boku no Hero Academia'nın Minoru Mineta'sı bizleri her anında güldürmeyi başarıyor!

Misaki Kamiigusa

Misaki her zaman sapkın bir şeye yol açıyor gibi görünen delicesine vahşi bir hayal gücüne sahip son derece enerjik bir kişiliğe sahiptir.

Sapık mizah anlayışının bir kısmı, ev hanımı olma hayalinden kaynaklanıyor. Aslında, "Sakurasou no Pet na Kanojo"nun ilk bölümünün ilk birkaç dakikasında Misaki, Kanda'nın odasında uyandıktan sonra bir söz söylüyor. Uyandığında söylediği ilk şey "Büyüyünce evlenmek istiyorum!" oldu. Bundan daha sonra Misaki, sanki Kanda ile evliymiş ve işten eve yeni gelmiş gibi davranarak bu fanteziyi canlandırıyor. "Eve hoş geldin canım, eve erken geldin," dedi heyecanla, muazzam bir hızla ona doğru koşarken, çok geçmeden başını baştan çıkarıcı bir şekilde omzuna koydu. Misaki devam ediyor: "Akşam yemeği ister misin? Banyo mu?" Duraklıyor. Sonra, daha çekici bir şekilde, "Benim bedenim mi?" diye mırıldanıyor. Elbette, Kanda, ona 16. yüzyılda yaşamadıklarını (ve evli olmadıklarını) hatırlatarak tüm bunlardan kurtulmaya çalışır.

Ve tüm bunlar, hayallerinin erkeğiyle konuşma şansı bulamadan önce gerçekleşir... Mitaka Jin...

Önerilen: Komedi Animelerinin Aşırı Güçlü 10 Karakteri!

Tomoki Sakurai

Tomoki Sakurai
Sora no Otoshimono

Tomoki Sakurai becerikli bir sapıktır. Gözetleme delikleri onun çocuk oyuncağıdır. Ancak Tomoki'nin sapkın sezgileri yalnızca röntgenciliği artıran şeylerle sınırlı değil.

O sadece dahi bir sapık değil. Tomoki, her fırsatta kullandığı insanüstü yeteneklerle kutsanmış görünüyor. Örneğin, cinsel organlarına yönelik tekmelere, yumruklara ve diğer "saldırılara" karşı tamamen dayanıklı görünüyor.

Sapık doğasını sevimli ve tatlı göstermeye çalışan bir hareketle, Tomoki normalde ne zaman sapık bir şey yapsa chibi formunda gösterilir. Yine de kendisi hâlâ dünya çapında bir sapık.

Kuroko Shirai

Kuroko Shirai'nin Misaki Mikoto'ya olan duyguları (ve özellikle ona karşı davranışları) Shakespeare'in "Aşk kördür" sözünü temel olarak çürütüyor çünkü Kuroko'nun gözlerinin ta kendisi onu sapık yapan şey. Kuroko, Misaki'yi çıplak görmeyi kesinlikle çok isterdi. Artı, Kuroko Misaki'yi gerçekten seviyor.

Kuroko her zaman Misaki ile yakınlaşma şansı arar ve eylemleri ona sapık olarak ün kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda elektroşok yemesine de neden olur. Kuroko'nun ayrıca Misaki'nin resimlerini içeren "Onee-sama'nın sırrı" adlı bir albümü bile var!

Hyoudou İssei

Issei Hyoudou, kadınlar hakkında hayal kurmasıyla tanınır. Issei'nin çalışkan doğası, sapık olmasıyla birleştiğinde, birçok kızın pişman olduğu birkaç şeye, yani bir dizi uygunsuz tekniğin icadına yol açmıştır.

Böylesine sapkın bu teknikler, Issei'ye temas ettiği herhangi bir kızın kıyafetlerini çıkarma yeteneği veren Dress Break'tir. Bir başka favorisi de Göğüslerin Dili'dir Bu teknikle Issei göğüslerle tam anlamıyla konuşabilir. Bu, Issei'nin rakiplerinin planlarının ve stratejilerinin ne olduğunu öğrenmesine izin verirken, açıkçası, konuşmak için vücudun o kısmını seçmesinin altında yatan bir neden var. Çünkü Issei OPPAİ DRAGON'dur!!

Önerilen: Animelerin Keltoş Karakterleri!

Kimura

Kimura
Azumanga Daioh

Kimura, liseli kızlara olan sevgisinden dolayı öğretmen olması bakımından Eikichi'ye çok benzer. Ancak aralarındaki en büyük fark, Kimura'nın evli olmasıdır. Medeni durumuna rağmen, Kimura kız öğrencilerini "gözlemlemek" için mümkün olduğunca çok bahane bulur. Kimura'nın onlara baktığı yerlerin sayısı oldukça fazla, okul havuzundan hemşirelerin muayenehanesine, ölçülmelerini ve tartılmalarını izlediği yere kadar.

Kimura'nın tüm kız öğrencilerine "sevgisi" olsa da, Kaori ve Kagura gibi favorileri de vardır. Aslında, bir keresinde Kagura'ya fiziksel durumunun nasıl gittiğini sormuş ve ayrıca İngilizce olarak ondan hoşlandığını çünkü üzerinde özellikle hoşlandığı spor şortları giydiğini söylemişti.

Eikichi Onizuka

Eikichi Onizuka
Great Teacher Onizuka

"Great Teacher Onizuka"nın ilk sahnesi, Eikichi Onizuka'nın sapkın doğasını ustalıkla bizlere gösteriyor. Bir kızın eteğine bakmayı umuyorsa, önce onu stratejik olarak dahice bir şekilde denk getirdiğini görüyoruz. Eikichi'nin sorunu, liseli kızlara fazlasıyla "âşık" olmasıdır.

Aslında, başlangıçta eğitim öğretmeni olmasının da nedeni budur: Çekici, etkileyici kızlarla dolu bir sınıfa girmeyi umuyor. Güzel kadınlara alenen asılması, erkek arkadaşı orada olsa bile kız arkadaşına asılabilmesi onu başka bir seviyeye çıkarıyor.

Tomoko Kuroki

Tomoko Kuroki
Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!

Tomoko Kuroki'yi birçok anime sapığı arasında öne çıkaran şey, onun şehvet düşkünlüğünü gizli tutma konusundaki sayısız girişimleridir. Fantezilerinin çoğu, okuldaki erkeklerle yaşadığı pek çok şüpheli "karşılaşma" gibi, sadece hayal gücünün bir ürünü. Bu "hayaller" sadece erkeklere mahsus değildir.

Ayrıca, bu fantezileri Tomoko'nun onu ellemeyi hayal ettiği en iyi arkadaşı Yuu Naruse'un etrafında da dönüyor.


Bununla animelerin en sapık karakterleri listemiz sona eriyor. Umarız beğenmişsinizdir. Yorumlar bölümünde bize düşüncelerinizi bildirin, listeden hangisini daha sapık?

Ve bunun gibi daha heyecan verici anime makaleleri için bu makaleyi otaku arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.


OKUMAYA DEVAM ET

Asıl Yaşını Öğrendiğinizde Şaşıracağınız 10 Anime Karakteri!