Animelerin Keltoş Karakterleri!

Nadirde olsa animelerde saçı olmayan KELTOROŞ karakterler görmek münkün. İşte sizlere 17 tane saçı olmayan kel anime karakteri listesini hazırladım. Geçelim anime keltoşlarına!

1. Saitama (One-Punch Man)

Saitama (One-Punch Man)

Saitama, tanıtılması gerekmeyen bir süper kahraman, çünkü onun dünyasında hiç kimse onu gerçekten tanımıyor ve umursamıyor da. Kimsenin tanımadığı kahraman olan Saitama tüm o süper güçlü elit kahramanları sadece kendi çalışmalarıyla geride bırakarak en güçlü oldu!

Işık hızı refleksleri ve incinemez vücudu ile Saitama istediği her rakibini tek yumruğu ile Allah'ına kavuşturabilir fakat bunun bir bedeli olmalıydı! Keltoş olmak!

2. Koro-Sensei (Assassination Classroom)

Koro-Sensei (Assassination Classroom)

Kahvesini daha yudumlamadan önce tüm dolanabilen bir öğretmenle takılıp kalmak zor olmalı. Koro-sensei kesinlikle bir "Katil Öğretmen" unvanı ile doğmuş! Okulundaki kötü çocuklara hayranlık uyandıran bir şekilde ilham vermeyi başaran adanmış ve son derece zeki bir danışmandır.

Diğer yandan, kendisine 20 Mach hız, yenilenme, kamuflaj ve patlayıcı güçler veren genetik mutasyonlarla donatılmış dünyanın en iyi suikastçısıdır ve Koro-sensei, ayın tüm bir bölümünü yok etmiştir hem de bunu keltoroş bir kafayla yapmıştır!

3. Shinigami (Soul Eater)

Shinigami (Soul Eater)

Evreninin tek ölüm tanrısı, hem Shibusen fakültesine hem de iblis tanrısının ortaya çıkmasını önlemeye yönelik uluslararası çabalara başkanlık ederek ön ayak oluyor kendileri. Geçmişte, en güçlü sekiz arkadaşıyla iblis-tanrı yumurtalarını kendisi bir bir avlamıştı, ancak bugünlerde daha nazik bir maskesi, daha rahat bir tavrı ve dünyayı kötülükten koruma görevine daha fazla müdahaleci bir hali var.

Önerilen: Animelerin Efsaneleşmiş 10 Yandere Karakteri!

4. Piccolo (Dragon Ball)

Piccolo (Dragon Ball)

Öncelerde kendisini yüce kötülük Piccolo Daimaou olarak görsekde sonraları Piccolo Jr. olarak bizim elemanların yakın dostu ve müttefiki olmuştur hem de bunu yumurta kırsan kızaracak kel bir kafayla yaptı!

5. Ikkaku Madarame (Bleach)

Ikkaku Madarame (Bleach)

Ikkaku, on birinci takımın göze çarpan bir üyesidir; kendisi oldukçu gürültülü, haşin ve savaş için etekleri zil çalan bir ruh halinde takılıyor. Kenpachi'ye çok benzeyen Ikkaku, dövüşmeyi gerçekten zevkli olarak görüyor ve tüm maçların bire bir ve ölümüne olması gerektiğinde ısrar eden güçlü bir onur duygusuna sahip. Her ne kadar zorlu bir rakip olsa da, Ikkaku sık sık kelliği nedeniyle anime içinde alay konusu oluyor :D Bu arada Ikkaku'nun zanpauktou'su, Shikai formundayken çift uçlu bir mızrağa dönüşen Houzukimaru'dur.

6. Rimuru Tempest (Tensei Shitara Slime Datta Ken)

Rimuru Tempest (Tensei Shitara Slime Datta Ken)

Kendisi önceleri insan olsada reenkarne olarak ola ola bir slime olan yeni dünyasıdnaki adıyla Rimuru Tempest aslında bir slime olmanın tabii ki yardımcı sistemi sayesinde bu kadar muhteşem olacağını tahmin edemezdi diye düşünüyorum. Tabii ki slime olmanın getirisiyle kendisi KEL. Saçlı bir slime var mıdır bilinmez, en azından ben görmedim :D

7. Andrew Gilbert Mills/Agil (Sword Art Online)

Andrew Gilbert Mills/Agil (Sword Art Online)

Ölüm oyunu olan Swort Art Online'ye sıkışan 10.000 oyuncudan birisi olan Agil anime boyunca Kirito ile yakın dost olmuştur ve oyundan kurrtulduktan sonra da dostlukları bitmemiş ekipce diğer online sanal gerçeklik oyunlarınıda birlikte oynamaya devam etmişlerdir. Kendisi Afro-Amerikan bir KEL!

8. Muten Roshi (Dragon Ball)

Muten Roshi (Dragon Ball)

Animenin başlarındaki komedi kaynağı olan Master Roshi'yi listemize eklemesek ayıp olurdu bence. Muten (Ero) Roshi Goku'nun ustası olarak bize tanıtılmıştı. Ayrıca kendisi laf aramızda biraz sapıktı! Bu düşünceler kafasına vurmuş olmalıki KEL kalmış...

Önerilen: 10 Trap Anime Karakteri!

9. Momonga (Overlord)

Momonga (Overlord)

Genç bir adam hayatını iş ve oyun arasına sıkıştırmıştır. O çok sevdiği oyun ise Yggdrasil ‘dir. Oyun yıllarca popüler olsa da sonunda çaptan düşmeye başar.

Yggdrasil ‘de çok güçlü bir oyuncu olan kahramanımız buradaki adı Momanga‘dır. 100. seviye bir büyücüdür. Arkadaşları ile birlikte yıllarca uğraşıp Nazaric Mezarlığı adında bir kale ve onlarca sanal NPC oluşturmuştur.

Zamanla herkes oyunu terk etmeye başar ve oyun sahipleri de oyun sunucularını durdurma kararı alır. Kahramanımız son gününü son anına kadar oyunda geçirmeye karar verir.

Saat 00:00 olduktan sonra bile oyun kapanmaz. Karakterler konuşmaya başlar. Kontrol paneli kayıp olur. Mogoma artık bu alemin canlı bir parçası olmuştur.

Karakterinin ırkı dolayısıyla KEL olan Momonga bu durumdan hiç de şikayetçi değil!

10. Truck-kun

Truck-kun

Truck-kun, insanları, evcil hayvanları ve diğer tüm varlıkları ayrım gözetmeksizin acımasızca öldüren Japonya'nın 1 numaralı seri katilidir. Bazıları Truck-kun'un isekai tanrıları için gizlice çalıştığına inanıyor, çünkü kurbanları sıklıkla fantezi dünyalarında reenkarne oluyor. Haliyle kendisinin saçı olmadığından onuda KELler kategorisine aldım :D

11. Hawk (Nanatsu no Taizai)

Hawk (Nanatsu no Taizai)

Hawk, burnu bir mil öteden yemek artıklarının kokusunu alabilen konuşan bir domuzdur. Devasa annesinin sırtına inşa edilmiş bir bar olan Boar's Hat'taki yiyecek artıklarını temizlemekten sorumlu . Dövüş festivalleri ve turnuvalar sırasında, susamış seyircilere bira satarak parasını kazanır. Hawk, arkadaşlarına çok değer verir ve onları korumak için elinden gelenin en iyisini yapar kendisi bir domuz olmasının getirisi olarak KEL bir karakter!

12. Genryuusai Yamamato (Bleach)

Genryuusai Yamamato (Bleach)

Yamamoto, on üç takımın komutanı ve ilk bölüğün lideridir. Zayıf, yaşlı bir adamdan hallice gibi görünse de Yamamoto, Soul Society'deki en güçlü shinigamidir. Astlarından büyük saygı görür ve her türlü acil durumda sakin kalmayı başarır, her durumu kolaylıkla kontrol altına alır. Onun zanpakutou'su ateşli Ryuujin Jakka'dır. Keltoş kafasındaki yara izi ile de öne çıkar!

Önerilen: Komedi Animelerinin Aşırı Güçlü 10 Karakteri!

13. Kamajii (Sen to Chihiro no Kamikakushi)

Kamajii (Sen to Chihiro no Kamikakushi)

Kamajii, hamamın kazan dairesinde çalışan yaşlı bir adamdır. Çok huysuz görünse de aslında oldukça kibar ve Chihiro'ya karşı nezaket gösteren birkaç kişiden biri. Sakalları oldukça gür olsada kafasında durum aynı şekilde değil kendisi bir KEL.

14. Ibiki Morino (Naruto)

Ibiki Morino (Naruto)

Ibiki, ANBU'nun işkence ve sorgulama ekibinin başı ve Chuunin sınavının ilk aşaması için gözetmendir. Psikoloji konusunda son derece bilgili ve fiziksel güce başvurmadan esirine nasıl işkence yapacağını çok iyi biliyor. Çünkü kendiside KEL'inde gördüğümüz gibi çok işkence çekmiş..

15. Isaac (Castlevania)

Isaac (Castlevania)

Isaac, Drakula tarafından Hector ile birlikte Wallachia'daki savaşını soruşturmak için seçildi çünkü kendisi insan olmasına rağmen insan ırkının tamamen yok edilmesini istiyor. Isaac'in üstün bir zekası olmasına rağmen, gençliğinde aklı ve zihni, onu acımasızca bir kamçıyla döven sevdiği bir din adamı tarafından çarpıtıldı. Şimdi, kendisini rahatlattığını söyleyerek, sırtına vurmak gibi mazoşist bir alışkanlığı var. Hemde KEL bir mazoşist!

16. Bob (Fairy Tail)

Bob (Fairy Tail)

Bob, Blue Pegasus'un lonca ustasıdır. Çok kadınsı bir görünüme sahip gösterişli bir adamdır ve yolunu kesen herkese karşı naziktir - özellikle de sevimli genç erkeklerse. Tüm bunlarla birlikte üstüne üstlük birde KEL'dir.


OKUMAYA DEVAM ET

Anime En Sevilen 10 Gintama Karakteri!