Fairy Tail'in En Güzel 10 Kızı!

Fairy Tail'in en güzel 10 kızını sizler için değerlendirdim.

Fairy Tail'in En Güzel 10 Kızı!

1. Erza Scarlet

Yaş: 19(ilk görünüm)

Büyüsü: Re-Donatma; Birbirinden farklı zırhları donanır ve her zırhın kendine has özellikleri vardır

Lakabı: Titania

Sevdiği şeyler: Pasta ve zırh 

Erza serinin kadın baş rollerinden biridir ve Fairy Tail lonca'sının S-seviye büyücüsüdür. Erza çocukluktan kalma bir travmaya sahiptir ve sağ gözünü küçükken kaybetmiştir yerine Porlyusica tarafından yapılan yapay bir göz vardır. Erza sert ve sabırsız biridir bu yüzden ondan korkarlar hatta bu yüzden sosyal hayatı pek yoktur ama içi adalet duygusu dolu cesur bir kızın ruhuna sahiptir tanırsanız seversiniz Erza'yı eminim.  


2. Lucy Heartfilia

Yaş: 17(ilk gösterim)

Büyüsü: Uzaysal büyü (anahtarlar sayesinde varlık çağırabiliyo ama anlaşma yapmadığı sürece onları kullanamaz)

Sevdiği şeyler: Sıcak banyo ve şiir yazmak

Lucy zengin bir ailenin tek kızıdır. Zengin olması yüzünden küçükken pek sosyal hayatı olmamıştır. Lucy annesiyle aynı büyüyü kullanmaktadır. Annesini küçük yaşta kaybetmiştir ve annesini kaybetmeyi sindiremeyen babasından da pek ilgi görememektedir. Lucy 17 yaşına geldiğinde geçmişini arkasında bırakıp hayallerindeki loncaya katılmak için yola çıkmıştır yani Fairy Tail loncasına :). Serinin ana kız karakterlerindendir.


3. Mirajane Strauss

Yaş: 19(ilk gösterim)

Büyüsü: Devralma,dönüşüm büyüsü

Sevdiği şeyler: Kardeşleri ve modellik

Mirajane küçükken sert ve şiddete meyilli biriydi Erza'ylada hep kavga etmişlikleri vardır. Mirajane Fairy Tailin S-sınıfı büyücüsü ve garsonu dur modellik de yapar. Mirajane'in iki küçük kardeşi vardır (1 erkek,1 kız). Mirajane'i değiştiren şey küçük kız kardeşinin öldüğününü düşünmesidir kalan erkek kardeşine daha iyi bakmak için kendini değiştirmiştir. (En sevdiğim karakter UwU)


4. Juvia Lockser

Yaş: 17

Büyüsü: Su büyüsü

Sevdiği şey: Gray Fullbuster

Juvia Fairy Tail loncasına düşman bir loncada yer almaktaydı. Mutsuzluğu nedeniyle olduğu bölgeye hep yağmurlar yağardı. Fairy Tail loncasıyla çarpışırken kaybetmelerinin ardından mutsuz olması gerekirken hayatının aşkını bulduğunu düşündüğünden yaydığı kasfet gitmişti yerine mutlu bir Juvia gelmişti. Şimdiki hedefi Gray le hayatının aşkıyla beraber olmak.


5. Ultear Milkovich

Yaş: Bilinmiyor

Büyüsü: Zaman büyüsü


6. Cana Alberona

Yaş: 18(ilk görünüm)

Büyüsü: Kart büyüsü

Sevdiği şey: İçmek

Cana küçükken babasız büyümüştür. Annesinin ölümünden sonra babasını bulmak için arayışa çıkmıştır. Uzun arayışının sonunda da babasını Fairy Tail loncasında bulmuştur ama babası S-seviye bir büyücü olduğundan loncada hiç kalamamaktadır görevden göreve gitmektedir ve Cana hiç babasına kızı olduğunu söylememektedir sonradan kendini loncanın bir üyesi olarak bulmuştur.


7. Yukino Agria

Yaş: 18(ilk görünüm)

Büyüsü: Uzay büyüsü (Lucy ile aynı)


8. Bisca Connel

Yaş: 18-23

Büyüsü: Silah büyüsü

Bisca ilk başlarda hayatını kazanmak için Fairy Tail loncasının adını kullanıp dükkanları yağmalayan bir hayduttu. Sonradan adını temizlemek isteyen Fairy Tail loncasi tarafından bulunup engellenmişti. Yaptığının yanlış olduğunu bildiğinden dolayı kendini kötü hissediyodu o yüzden loncaya katılıp yeni bi sayfa açmak istedi hayatının aşkınıda orda buldu :). 


9. Wendy Marvell

Yaş: 12

Büyüsü: Hava ejderhası katili büyüsü (ejderhalar tarafından öğrenilen antik büyü çeşidi ejdenha katiki büyüsü)

Sevdiği şey: Carla (kedi)

Wendy ejderha katili büyüsünü kullanan sayılı kişilerden biridir. Yeni tanıştığı insanlar konusunda çekingendir. Tatlı,nazik ve sıcak kanlıdır ama hep ne kadar sakar olduğundan bahseder.


10. Lisanna Strauss

Yaş: 17

Büyüsü: Devralma,dönüsüm 

Lissanna serinin ana karakterinin çocukluk arkadaşıdır ve Mirajane'in ölü bilindiği kız kardeşidir.