En Sempatik Yakışıklı ve Karizmatik 10 Uke Karakter!

Sizlere favorilerimden olan en sempatik ve en karizmatik 10 uke karakterler listesini hazırladım! Geçelim en iyi uke karakterler listemize!

1. Lee Mongryong (Sempatik Ve Yakışıklı Uke)

Lee Mongryong (Sempatik Ve Yakışıklı Uke)
Assorted Wildness

Assorted Wildness adlı webtoonda okuduğum erkek olsam onun gibi olurdum dediğim ukelerden korkusuz ve çılgın bir karakter pembe saçlı aynı zamanda onu sempatik yapan sadece bu değil tabii ki sizce de çok tatlı değil mi? :)

2. Chu Gain (Yakışıklı Karizmatik (aynı zamanda omegaverse evreninin omegası) Uke)

Chu Gain (Yakışıklı Karizmatik (aynı zamanda omegaverse evreninin omegası) Uke)
Unromantic

Unromantic'i duymuşsunuzdur benim yakışıklı ve karizmatik omegam diğer omegalara benzemeyen dominant aynı zamanda aşırı havalı :) Feromonları savunma gücü ile bütün alfaları dize getiren güçlü mü güçlü bir gülüşü var içler yakar :) .

3. İljo (Sempatik ve Sevimli Uke)

İljo (Sempatik ve Sevimli Uke)
Thundercloud Rainstorm

Thundercloud Rainstorm webtoonundaki sevimli ukem çekmediği çile kalmadı kendini ispatlayana kadar sesi soluğu çıkmayan ama herşeye rağmen güçlü duran ukemiz aşkı için çabalayan herşeye rağmen sakinliğini koruyan şirin mi şirin ama aynı zamanda bütün cinsiyetleri kendine hayran bıraktıran bir karakter :) .

4. Aki Gotouda (Güçlü ve Sempatik Uke)

Aki Gotouda (Güçlü ve Sempatik Uke)
Honto Yajuu

Bu sefer okuduğum ilk yaoi mangamı atmak istedim yakuza ama bir o kadar zevksiz moda anlayışı olan güçlü sevimli aynı zamanda çocuksu ukelerimden biri :) Âşık oldu mu tam bir canavar olan aslında tatlı bir canavar güçlü aynı zamanda şirin bir karakter saçları inikken çok sevimli <3 ve mangayı tekrar tekrar okuma sebebim :D .

5. Minjun (Sempatik ve sevimli anaç Ukemiz)

Minjun (Sempatik ve sevimli anaç Ukemiz)
When The Yakuza Falls İn Love

Bir Yakuza'nın oğlu onu annesi sanacağı kadar güzel yüzü olan candan ve bir anne olmasa da o bağı hissettiren sevimli mi sevimli aynı zamanda korkusuz korkak olan ve sırf yakuza'nın oğlu için hiçbir fedakarlıktan kaçmayan favorim olan ve bu dah çok sevilmesini sağlayan güzel  bir ukemiz :) <3.

6. Hyesung Park (Sevimli ama bir o kadar da asi çekinik omega uke)

Hyesung Park (Sevimli ama bir o kadar da asi çekinik omega uke)
Love is An İlluision

Asi herşeye kafa tutan alfasını bulana kadar kendisini alfa sanan çekinik omegamız ve bir o kadar sevimli ukemiz yaşadıkları yüzünden kimseye güvenemediğindendir asiliği (ne kadar alfasını zor durumda bıraksa da :)) ama bir masum bakışı var oof yerim onu yerim kıtır kıtır:).

7. Prens İan (Havalı ve Karizmatik ukemiz)

Prens İan  (Havalı ve Karizmatik ukemiz)
Dragon's First Crush

Kendisi zor koşullar altında yaşamış ama yaşadıklarına rağmen asla kendini bozmamış uzaktan soğuk görünen ama aşırı sevimi ve havalı ukemiz âşık olduğunda tam bir ponçik aşırı şefkatli ama prens olduğu için herkesin resmi olduğu (Ejderhası hariç çünkü o hiç ayrım yapmadan resmi olmadan hemen samimi oldu.) şirin mi şirin ama aynı zamanda mesafeli bir karakter :).

8. Daeshik (Aşırı sevimli ve minnoş uke)

Daeshik (Aşırı sevimli  ve minnoş uke)
Love So Pure

Meraklı sevecen ve aynı zamanda eğlenceli biri olan ukemiz kendini arama yolunda saf aşkı bulan şirin bir karakterimiz kesinlikle çok seveceksiniz yan karakter olmasına rağmen bana göre aşırı sevimli ana karakterden daha tatlı bir karakter :) <3 <3.

9. Taei (Havalı kaslı ve yakışıklı taze uke)

Taei (Havalı kaslı ve  yakışıklı taze uke)
Passion

Sempatik karizmatik merhametli yufka yürekli kendisini hafife alsa bile aşırı zeki ve yetenekli bir ukemiz askeri webtoonları sevme nedenim keşke ben de onun kadar güçlü olabilsem tedirgin olmasına rağmen birinin başında bela varsa düşmanı bile olsa (spoiler gelecekteki kocasi) :) <3 onun için mücadele edip belaya bulaşmak istemese bile bulaşan güçlü bir karakter:).

Önerilen: Alfa mısın Beta mısın Yoksa Omega mısın? Omegaverse Kişilik Testi!

10. Jooin (Şirin Uke)

Jooin (Şirin Uke)
Yours To Claim

Sempatik ama aşktan yana iki arada kalan ve hepsiyle geçmişte tanıştığı halde hatırlamayan yufka yürekli dert ortağı ponçik ve minnoş bir uke o kadar alçak gönüllü ki tanımadığı halde sokakta kalmasın diye yabancıları eve alacak kadar yumuşak kalpli hastalanınca ve sarhoş olunca çok tatlı bir karakterimiz :).