Genshin Impact Hakkında 10 İlginç Bilgi

Genshin Impact fanı mısın? İşte belki sizin bile bilmediğiniz 10 ilginç Genshin Impact bilgisini sizlere hazırladık! Geçelim listemize.

1. Barbara ve Jean kardeştir. Anne ve babaları boşandığında Jean annesiyle, Barbara da babasıyla gitmiştir.

Barbara ve Jean kardeştir. Anne ve babaları boşandığında Jean annesiyle, Barbara da babasıyla gitmiştir.

2. Xinyan fakir bir ailede doğdu ve ailesi Xinyan'ın büyüdüğünde tatlı görünmesini umuyordu. Fakat Xinyan büyüdükçe yaşıtı olan kızlardan daha uzun oldu ve görünüşü pek de "tatlı" değildi. Ailesi, Xinyan'ın yeterince kız gibi olmadığı gerekçesiyle bazen ona şiddet uygulardı.

Xinyan fakir bir ailede doğdu ve ailesi Xinyan'ın büyüdüğünde tatlı görünmesini umuyordu. Fakat Xinyan büyüdükçe yaşıtı olan kızlardan daha uzun oldu ve görünüşü pek de "tatlı" değildi. Ailesi, Xinyan'ın yeterince kız gibi olmadığı gerekçesiyle bazen ona şiddet uygulardı.

3. Kaeya sadisttir. Çevresindekilerin paniklediğini görmeyi sever, özellikle de karşısındakini tehlikeli duruma sokan oysa.

Kaeya sadisttir. Çevresindekilerin paniklediğini görmeyi sever, özellikle de karşısındakini tehlikeli duruma sokan oysa.

4. Diluc satranç oynamayı sever özellikle de karşısında kendisini zorlayacak bir rakibi varsa.

Diluc satranç oynamayı sever özellikle de karşısında kendisini zorlayacak bir rakibi varsa.

5. Xiao'nun kıyafetinin kumaşlarının farklı olma sebebi, diğer yakshaların kıyafetlerinin kumaşlarından birer parçayı kıyafetine dikmiştir.

Xiao'nun kıyafetinin kumaşlarının farklı olma sebebi, diğer yakshaların kıyafetlerinin kumaşlarından birer parçayı kıyafetine dikmiştir.
Önerilen: Animelere Benzeyen 7 Oyun Önerisi

6. Venti, Zhongli'yle uğraşmayı sever.

Venti, Zhongli'yle uğraşmayı sever.

7. Ningguang'ın hobilerinden biri de kendi kutu oyunlarını yapmaktır öyleki Liyue'yu modellediği bir satranç oyunu yapmıştır fakat oyun çok karmaşık olduğu için bir tek kendisi oynayabiliyor.

Ningguang'ın hobilerinden biri de kendi kutu oyunlarını yapmaktır öyleki Liyue'yu modellediği bir satranç oyunu yapmıştır fakat oyun çok karmaşık olduğu için bir tek kendisi oynayabiliyor.

8. Xiangling'in ayısı Guoba, canlıdır ve Xiangling'in görüşünün (vision) bir parçası değildir. Bir gün kazara bir tapınakta uyuya kalıp uyandığında Guoba'nın yaptığı baharatlı yemekleri yediğini görür. Guoba Xiangling'in yemeklerine hayran kalır ve o zamandan beri Xiangling'in partneri olup yemekleri için malzeme bulmasına yardım eder.

Xiangling'in ayısı Guoba, canlıdır ve Xiangling'in görüşünün (vision) bir parçası değildir. Bir gün kazara bir tapınakta uyuya kalıp uyandığında Guoba'nın yaptığı baharatlı yemekleri yediğini görür. Guoba Xiangling'in yemeklerine hayran kalır ve o zamandan beri Xiangling'in partneri olup yemekleri için malzeme bulmasına yardım eder.

9. Xingqui ve Chongyun yakın arkadaşlardır. Xingqui çoğunlukla gerçek kişiliğini saklar fakat Chongyun onun gerçek kişiliğini gayet iyi bilir. Xingqui ayrıca Chongyun'a eşek şakası yapmayı sever.

Xingqui ve Chongyun yakın arkadaşlardır. Xingqui çoğunlukla gerçek kişiliğini saklar fakat Chongyun onun gerçek kişiliğini gayet iyi bilir. Xingqui ayrıca Chongyun'a eşek şakası yapmayı sever.

10. Razor insan olduğu için mutsuzdur. Onun yerine bir kurt olarak doğmuş olmayı istiyor.

Razor insan olduğu için mutsuzdur. Onun yerine bir kurt olarak doğmuş olmayı istiyor.

Okumaya Devam Et!

Genshin Impact Benzeri 10 Anime Önerisi!