Jujutsu Kaisen'in 2. Sezonu Geliyor!

Jujutsu Kaisen'in yapımcıları, Gege Akutami'nin popüler mangasının anime uyarlamasının ikinci bir sezonla geri döneceğini resmen onayladı. Geçelim Jujutsu Kaisen'in 2.Sezonu'nun ne zaman çıkacağına!

Jujutsu Kaisen'in 2. Sezonu Geliyor!

Jujutsu Kaisen'in 2. sezonunun geleceği resmi olarak açıklandı!


Animenin merakla beklenen yeni sezonunun geleceği 12 şubat tarihinde Japonya'da Jujutsu Kaisen 0 filminin özel gösterimi sırasında açıklandı. Filmin ana karakteri olan Yuta Okkotsu'yu seslendiren Megumi Ogata ve Yuta'nın lanete dönüşen çocukluk arkadaşı Rika Orimoto'yu seslendiren Kana Hanizawa ile birlikte gösterimde güçlü büyücümüz ve senseimiz Satoru Gojo'nun sesi olan Yuichi Nakamura ve de kötü adam Suguru Geto'yu seslendiren Takahiro Sakurai'da bulunmaktaydı.


Pekii ya animemizin konusu neydi?


Yuji Itadori sıradan bir ergen gibi görünse de, muazzam fiziksel gücüyle herkesin hayretini üstüne toplayan birisidir kendisi. Okulundaki her spor kulübü onun kulüplerine katılmasını ister, ancak Itadori Doğaüstü Şeyleri Araştırma Kulübü'ndeki okulda okuyan ama pek okulla işi olmayan kişilerle takılmayı tercih eder. Bir gün kulüp, mühürlü lanetli bir nesneyi ele geçirmeyi başarır ve tüm hikaye oradan patlak verir!


Jujutsu Kaisen'in yeni sezonu ise 2023 yılında bizlerle buluşacak!OKUMAYA DEVAM ET

2022 Kış Sezonunda Yeni Çıkacak Olan 20 Anime!