Yeni Yılın En Güzel 10 Anime Kızı!

2022 yılının yeni animelerinde karşımıza çıkan birbirinden güzel anime kızlarını sizlere derledim. Bakalım sizce de bu anime kızları veya waifular gerçekten güzel mi? Bu sezonun en güzel anime kızlarını görelim!

1. Marin Kitagawa

Marin Kitagawa

Bilinen Bilgiler:

Orijinal İsmi: 喜多川 海夢

Boy: 164 cm

Ölçüleri: 86-58-84

Yaş: 15-16

Kilo: 40-54 arası 

Anime: Sono Bisque Doll wa Koi wo suru

Kendisi: Marin, beline kadar uzanan, sırtını kaplayan sarı saçlı, uzun boylu, kilosuz ince bir genç kadındır. Kahkülleri alnını kaplıyor ve uzun kirpiklerine kadar ulaşıyor. Ön tarafta omuzlarının üzerinden uzanan iki tutam saçı var. Her iki kulağına da çok sayıda küpe takar.

Okuldaysa genellikle kolları kıvrılmış, diz boyu bıçak pilili etek ve kravatın yanı sıra bir gerdanlık, kolye ve bilek zinciriyle takılır. Tırnakları çok uzundur ve serçe parmağına bir yüzük takıyor. Hareketli bir kişiliği vardır, Wakana'yı kızdırmayı sever. Yemek yemeyi sever ve çok yemesine rağmen formunu korur.

Önerilen: Anime Kızları Gerçek Mi? Anime Kızlarını Nasıl Unutabiliriz?

2. Momochi Kiruya

Momochi Kiruya

Bilinen Bilgiler:

Orijinal İsmi: 百地希留耶

Boy: 152 cm

Kan Grubu: A

Yaş: 14

Kilo: 39

Anime: Princess Connect Re:Dive

Kendisi: Uzun, siyah saçlı, kâküllerinde beyaz çizgi şeklinde renkler olan ve yeşil gözlü bir canavar ırkı üyesidir. Saçları ayak bileklerine kadar uzanmaktadır. Başının üstünden çıkan kedi kulakları var. Eflatun mücevherler ve altın şeritlerle süslenmiş detaylı mavi ve mor bir kıyafet giyiyor. Eteği iki kat fırfırlıdır (bir siyah ve bir beyaz). Uyluğuna(üst bacak) kadar uzanan çorapları ve sol uyluğunda çorabına takılan bir jartiyer kemeri vardır. Ayrıca beyaz uçlu siyah bir kedi kuyruğu da vardır.

Kiruya, bir 'Tsundere' olarak tanımlanabilir. Keskin bir dili vardır ve sıklıkla sinirlenir ve/veya kızarır. Dışarıdan sert ve kaba davranmaya çalışır ama aslında oldukça yufka yüreklidir. Çoğu zaman Kaiser ve hatta kendi ebeveynleri tarafından görmezden gelindiği için, genellikle kendini yalnız hisseder.

3. Yue

Yue

Bilinen Bilgiler:

Orijinal İsmi: ユエ

Boy: 140 cm

Yaş: ~323

Anime: Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

Kendisi: Yue, iki büyük tepegöz tarafından korunan Orcus zindanına kapatılmış bir vampirdir. Çokça İhanete uğradı ve herhangi bir ilahî, sihirli halka veya taş kullanmadan büyüyü kontrol etme yeteneğine sahip olduğu için sonsuza dek mühürlendi. Mühürlenmesinin bir diğer nedeni de, onu çok hızlı bir şekilde buharlaştırabilecek bir saldırı ile saldırmazsanız, onu neredeyse ölümsüz kılan Otomatik Yenileme yeteneğiydi. 300 yıl mühürlendikten sonra Hajime tarafından kurtarıldı ve onun en güvenilir arkadaşı oldu.

4. Hinatsuru

Hinatsuru

Bilinen Bilgiler:

Orijinal İsmi: 雛鶴

Yaş: 21

Anime: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

Kendisi: Hinatsuru'nun genellikle atkuyruğu şeklinde topladığı uzun siyah saçları vardır. Ayrıca sol gözünün altında belirgin bir güzellik işareti (veya ben) vardır. Hinatsuru, dekoltesini ortaya çıkaran daha hafif katı bir kumaşlı üzeri düzensiz kare desenli beyaz bir elbise giyiyor, elbisesi ayrıca çizgili renkli bir obi ile sıkıca sabitlenmiş. Açık renkli sandaletler ile uyluğunun ortasına kadar uzanan file çoraplar giyiyor.

Hinatsuru genellikle sakin ve sabırlı bir tavır sergiler. Ayrıca, savaş durumlarında oldukça stratejik ve korkusuzdur.

5. Excel Walter

Excel Walter

Bilinen Bilgiler:

Orijinal İsmi: エクセル・ヴォルター

Yaş: 500+

Anime: Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki

Kendisi: Excel Walter, Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki serisinden bir karakterdir. Carla Vargas ve Juna Doma'nın büyükannesi ve Castor Vargas'ın kayınvalidesidir. Resmî olarak Donanmanın amiraliydi ve şu anda Ulusal Savunma Kuvvetleri'nin baş komutanı.

500 yaşından büyük olmasına rağmen Excel, yirmili yaşlarında şehvetli bir kadın görünümüne sahiptir. Uzun, mavi saçları ve koca göğüslü görünüşü vardır. Türü deniz yılanı olduğu için kafasında boynuz benzeri çıkıntılar ve deniz yılanı kuyruğu da vardır. Genel olarak Cömert göğüs dekoltesini sergileyen bol kimono tarzı bir elbise giyer.

Excel keskin bir zekâya sahiptir ve Kazuya Souma ile birkaç kez düşündüğü gerçekçi bakış açılarını paylaşır. Çalışanlarını korumak için ne gerekiyorsa yapacak birisi ve uzun yıllara dayanan deneyimi onun önemli kararlar almasında yardımcı oluyor. Düşmanlarına merhamet göstermez ve kurnaz bir taktikçidir.

Bununla birlikte, eğlenceli bir yanı da vardır ve Kazuya'yı kızdırmak için her fırsatı değerlendirir. Torunları Carla ve Juna'ya karşı çok ilgilidir. Ayrıca Juna'yı Kazuya'yı araştırması için gönderen de oydu. Uzun hayatı boyunca sayısız kocaya sahip olmasına rağmen, geçmiş kocalarının her birine bağlılığı ve sonuna kadar onlarla kalmasıyla tanınır.

Önerilen: Fairy Tail'in En Güzel 10 Kızı!

6. Suou Mira

Suou Mira

Bilinen Bilgiler:

Orijinal İsmi: 美来周防

Boy: 165 cm

Ölçüleri: 90-60-89

Anime: World's End Harem

Kendisi: Mira, açık mavi renkli dar gözleri, büyük göğüslü ince fiziği, beline kadar uzun, mor saçları, kâkülleri ve beyaz kirpikleri ile orta boylu bir kadındır. Ayrıca gözünün sol köşesinde küçük bir beni de var. Ortadan fermuarlı siyah, açık mavi ve beyaz bir gömlek, transparan ve siyah şeritli bir kolluk ve gri çoraplar ve siyah beyaz ayakkabılar giyiyor.

7. Ninimu Rārei

Ninimu Rārei

Bilinen Bilgiler:

Orijinal İsmi: ニニム・ラーレイ

Yaş: 16

Anime: Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu

Kendisi: Ninym Ralei, Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu ~Sou da, Baikoku Shiyou~ serisinin ana karakterlerinden biridir. Wein'in çocukluk arkadaşı ve yardımcısıdır. Wein'in tembel doğasını bilen birkaç kişiden biridir.

Ninym, Fram halkının karakteristik özelliği olan berrak beyaz saçları ve ateşli kırmızı gözleri olan güzel bir kızdır.

Ninym'in katı bir kişiliği vardır, sürekli olarak Wein'i evrak işlerini yapmaya ve ülkeye hizmet etmeye zorlayan ve hatırlatan bir kişiliğe sahiptir. Buna rağmen, alaycı bir yanı da yok değil, genellikle Wein'in başkaları tarafından şişirilmiş egosunu aşağı çekmek için sürekli onunla alay ediyor ve ayrıca sevecen bir yanı da var. Wein'e görevlerinde yardım etmek için elinden geleni yapıyor. Ayrıca Natra'ya derinden sadıktır, hatta bir keresinde Wein'in Natra'ya fayda sağlayacak bir siyasi evlilik yapmaktansa onunla evlenirse yani Wein'in kendisine âşık olup evlenirse ve bu Natra'yı zayıflatacağı için kendini öldüreceğini belirtir (Bunu bir abartı olarak mı kastetti yoksa doğru mu bilinmiyor). Ama söylerken çok ciddiydi).

Wein kadar zeki olmasa da son derece zekidir ve onun tembel doğasını bilen birkaç kişiden biridir. Bu nedenle, Wein'in zihninde neler olup bittiğini tam olarak bilir.

8. Yaegashi Shizuku

Yaegashi Shizuku

Bilinen Bilgiler:

Orijinal İsmi: 八重樫雫

Boy: 172 cm

Yaş: 17

Anime: Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

Kendisi: Kendileri Kaori Shirasaki'nin en iyi arkadaşı ve Kouki Amanogawa'nın çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda da başka bir dünyadan çağrılan kahramanlardan biridir. Kahramanlar partisinin ikinci komutanı olarak görev yapmıştır.

9. Eustiana von Astraea

Eustiana von Astraea

Bilinen Bilgiler:

Orijinal İsmi: ユースティアナ・フォン・アストライア

Boy: 156 cm

Kan Grubu: 0

Yaş: 17

Kilo: 46

Anime: Princess Connect! Re:Dive

Kendisi: Eustiana von Astraea, Princess Connect Re: Dive'da bir Karakterdir. Gourmet Edifice'in Lonca Lideridir. Doymak bilmez bir iştah ve sınırsız bir enerjiye sahip olan karakterimiz, yemekten yemeğe süren hayatında kaygısız bir yaşam sürüyor. Her zaman iyimserdir. Karakterimiz ayrıca egzotik lezzetler aramak için seyahat etmeyi sever ve hazırlanan hiçbir yemeğin boşa gitmesine izin vermeyerek büyük bir zevkle yer.

Bir prenses olmasına rağmen karakterimiz, arkadaşlarının ona sıradan bir genç kız gibi davranmasını tercih eder. İçinde bulunduğu koşullar nedeniyle, karakterimiz kendisini çevreleyen sorunları kendi başına ele alma eğilimindedir ve sorunlarını güvendiği kişiler dışında kimseye açıklamaktan kaçınır.

10. Dominique de Sade

Dominique de Sade

Bilinen Bilgiler:

Orijinal İsmi: ドミニク・ド・サド

Yaş: 20

Anime: Vanitas no Karte

Kendisi: Dominique, Kızıl Ay'ın altında doğmuş bir Vampirdir. Marquis De Sade'in kızı ve Louis, Veronica ve Antoine'ın küçük kız kardeşidir. Büyükbabalarının Noé'yi karaborsadan satın almasını ve onu Averoigne'e getirmesiyle birlikte Noé'nin Louis ile birlikte ilk arkadaşlarından birisidir. Dominique, uzun, dalgalı siyah saçlı ve turuncu/sarı gözlü güzel bir genç kadındır. Sol kalçasında uzun bir kılıç da taşıyor. Ayrıca bacak boyu çizmeler giyiyor.

Dominique kendini zıpır, esrarengiz, flörtöz ve kendinden emin biri olarak lanse ediyor. ve De Sade ailesinin karakteristiğinden dolayı başkalarını kaale almıyor gibi görünüyor.


OKUMAYA DEVAM ET

En İyi 20 Anime Waifusu!