Domestic na Kanojo Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Domestic na Kanojo İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Domestic na Kanojo Tanıtımı!

Domestic na Kanojo Anime İncelemesi

Domestic na Kanojo, anmesi ingilizce isminde “Domenistic Girlfriend” Türkçe olarak “Yurt içi kız arkadaş” dır.

  • Diğer adları Dome X Kano ve Domekano’dur.

  • 2019 yılı yapımı harem animesidir. Shounen, Romantizm, Okul, Dram ve Harem kategorilerindedir.

  • Bir bölümün süresi 25 dakika ve toplamda 12 bölümdür.

Hikayenin kahramanı Natsuo Fuji’dir. Natuso okulda ki genç öğretmenine aşık bir liselidir. Öğrenmeni Hina profesyonel olarak görmezden gelir.

Arkadaşlarıyla birlikte kızlarla buluşmak için bir gün toplanırlar. Melankolik içine kapalı bir kızla biraz sohbet ettikten sonra kız onu evine davet eder. Rui isimli genç kızın evine giden Natsuo cinsel birliktelik teklifi ile şaşırır. Bir erkek olarak tabii ki kabul eder. Natsuo ‘nun annesi 10 yıl önce ölmüştür. Babası o gece yeniden evlenmek istediğini söyler. Natsuo büyük bir olgunlukla karşılar. O akşam babasının evleneceği kadın evlerine gelir. Yanında iki kızı vardır. Bu kızlardan birisi aşık olduğu öğretmeni Hina diğeri ise o gün birlikte olduğu Rui ‘dir. Ayılıp bayılsa da bir şey diyemezler. Böylece aileler birleşir ve artık bir evde yaşamaya başlarlar. Rui ve Natsuo önce birbirlerini tanımıyormuş gibi davranma kararı alsalar da Rui zaman içinde hislerine hakim olamaz.

Natsuo ise aklında sadece öğretmeni Hina vardır.

  • Genellikle animeleri birden fazla çevri den izlerim arada ki ifade ve hitap farklılıklarını takip edebilmek için yararlı oluyor.

  • Bu animenin isimlendirmesine bir gurup Low Subs çeviri gurubu “Domestic Sevgili” ismini vermiş. Hangisi hatırlamıyorum bir tanesi de “Zalımın Kızı” yazmıştı. Tabi onlar da alternatifler. :)

  • Shizuru ekibinden IVKross(Dhenis) çevrisinin 12 bölüm 16:49 saniyesinde ilginç bir çevri notu buldum “Bu anime tam bir çöp harcadığım vakte yazık xd” yazıyordu.

  • Öncelikle arkadaşın eline sağlık. İkincisi ben bu fikre katılmıyorum. Sebebi ise animelerde ki erkek karakterlerin genellikle embesil olmasından kaynaklanıyor.

Önerilen: Naruto Müziğinin Zamanla Evrimi

Higschool DxD ‘yi izleyenler varsa ecchi ve harem karışımı bir anmede sonuca ulaşamadan biten sezonları bilir.

Animenin illa ki ecchi olmasına gerek yok Fullmetal Alchemist gibi bir klasikte bile bırakın sonuca ulaşmayı çıkma teklifini duyamadan 51 bölüm izledik. Adamlar konuyu düzeltemek için Fullmetal Alchemis Brotherhood ‘u çektiler onu da 64 bölüm izledik. Sonuç 64. bölümün final yazıları ile birlikte çıkan bir kaç resimden çıkarımda bulunmak zorunda kaldık.

Son not bence bu animenin opening’i harika olmuş.:)


OKUMAYA DEVAM ET

One Piece Tanıtımı