Sewayaki Kitsune no Senko-san Animesi İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Sewayaki Kitsune no Senko-san İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Sewayaki Kitsune no Senko-san Tanıtımı!

Sewayaki Kitsune no Senko-san Animesi İncelemesi

Sewayaki Kitsune no Senko-san, Tr: “Yardım Eden Tilki Senko-san” aynı isimli mangadan uyarlama japon anime filmidir. 2019 yılı yapımlı anime 24 ‘er dakikalık 12 bölümden oluşmaktadır. Komedi amaçlı yapılan bir yapımdır. Genel izleyici kitlesine hitap eder.


Konu

Çok yoğun ve yorucu bir işte çalışan Nakano bir gün eve geldiğinde yarı tilki bir kadınla karşılaşır. Başlangıçta kabullenemeyen ve şaşıran Nakano zamanla bu duruma alışıp Senko’ya bağlanır.

Senko-san; kısa boylu sarışın(turucu), kulakları ve kuyruğu olan bir yarı insandır. Pardon yarı tanrıdır. 800 yaşında büyük olan Senko, Nakano’yu rahatlatmak ve şımartmak için gelmiştir.

Senko çok uzun yıllar önce bir uçurumdan düşmüş ve yaralanmıştır. Ona yardım eden adam ise ne yazı ki hastalıktan ölmüştür. Senko bu durumun da etkisi ile, o adamın torunlarından birisi olan ve dedesine çok benzeyen Nakona ‘ya yardım etmeye çalışır.


Karakterler

Nakano:

Yoğun ofis işinden hemen hemen hiç vakti kalmayan bir personeldir. Ev ve iş arasında mekik dokurken bir gün senko ile tanıştır.


Senko:

 Yarı tanrı tilkidir. Turuncu saçı, kulakları ve bir de kuyruğu vardır. Nakano’ya yardım etmeye çalışır.

Önerilen: Bir Teen Titans Akademi Öğrencisi DC'nin Red X'i Olacak


Shiro:

Senko ile aynı ırktan ama safkandır. Pek maharetli değildir. Çocuk gibi davranır.


Yasuko: 

Nakano ‘nun yan komşusu olan üniversite öğrencisi bir mangaka’dır. Shiro sürekli onun evinde takılır. Shiro ve Senko’yu cosplay yapan normal insanlar sanmaktadır.


Not:

Bu benim şahsi düşüncem ama filmde sanki bir pedofili göndermesi var gibi. Özellikle yaşını sürekli olarak belirtip ecchi sahnelerden kaçınarak durumu çözmeye çalışmışlar.

Hikayenin sağlamlığı ise tamamen havada duruyor. Sadece komedi olarak değerlendiriyorum.


OKUMAYA DEVAM ET

Detroit Metal City Tanıtım