Mahoutsukai No Yome Anime İncelemesi

Yapış yapış ilişkiye gelemem diyenlerden misiniz? Aşkın sadece insanlara özgü olmadığını savunanlardan mısınız? Sizi mahoutsukai no yome ile tanıştırmak isterim 2017 de en iyi anime ödülü alan anime'dir kendisi; gerek müzikleri, gerek sahneleri ve hikayesi anime dünyasının en'lerindendir tam bir şaheser buyurun incelemeye geçelim. İşte sizlere Mahoutsukai No Yome Anime İncelemesi!

Mahoutsukai No Yome Anime İncelemesi

Merhaba sevgili yeppuu.com takipçileri ve karşısına bu içerik çıkanlar, sizi bir başyapıt ile tanıştırmak istiyorum buyurun

Tanıtım:

Hatori Chise 16 yaşındadır ama herkesten çok kaybetmiştir. Ne ailesi ne de umudu vardır, bütün kapılar ona kapalı gibidir. Bir gün köle pazarı gibi bir yerde satılırken onu gizemli bir büyücü kurtarır. Bu büyücü ona mutluluk getirecek mi? Ya da kalan küçücük umudunu parçalayacak mı? 

Gelelim animedeki gözlemlerime

Kendisi bu piyasadaki en'lerden birisidir çizimleri ve hikayesi apayrı bir yerde, kendisi izlediğim 2. Anime olduğundan mıdır bilmem ama ben de yeri çok farklı kendisinin. 

İçerisinde Jujutsu Kaisen ve Aot olan bir listeden 2017 de'ki en iyi anime seçilmiştir kendisi. 

Size biraz Chise karakterinden bahsedeyim kendisi dışından çok asosyal ve zayıf gibi görünse de hem çok zeki hem de çok sevecen bir kişidir, insanların korktuğu büyücüye iyi davranan nadir kişilerden birisidir gözleri ve saçlarına her zaman bayıldığım ne zaman ne yapacağını tahmin edemediğimiz karakterlerden birisi kendisi. 

Gelelim Elias'a yani büyücümüze, kendisi dışarıdan çok korkutucu gözüküyor değil mi? Aslında içeriden yumuşak bir pamuk şeker (seslendirmenine aşık oldum kendisi sayesinde) Chise ile aralarında aman aman bir yaş farkı yok korkmayın sadece boyu uzun pamuk şekerimizin, fazlasıyla kıskanç olan ve insan duyguları hakkında bir şey bilmeyen bir canavarcık kendisi, Chise Elias'a büyü öğretmenim dese de aslında Chise Elias'ın öğretmeni...

Anime nin yorumlarında neredeyse hiç kötü yorum göremezsiniz ve Animeyi izleyen (tanıdığım) kimsenin pişman olduğunu görmedim.

Şu sahnelere Bir bakar mısınız? 

(evet uçan koyunlar var) 

Anime'yi komple iki kere izlememe rağmen bazen geceleri açıp bazı bölümlerini tekrar izliyorum ve müzikleri ise telefonumda en fazla dinlediğim şeylerden birisi , mangası ise kesinlikle okunması gereken mangalardan izlemeniz kesinlikle ve ısrarla tavsiye edilir benim yerime 2. Ending'i de dinleyin.. 

Başka bir içerikte görüşmek üzere ❤️


OKUMAYA DEVAM ET

Komedi Animelerinin Aşırı Güçlü 10 Karakteri!