Güncel Bilginin Adresi – Cemre.com

Güncel Bilginin Adresi – Cemre.com

Güncel Bilginin Adresi – Cemre.com

Tam 25 yıl önce güncel Güncel Bilginin Adresi olabilmek için çıktığımız bu yolda Cemre.com olarak artık çok daha fazla kitleye hitap etmekteyiz. Cemre.com 01/02/1997 yılında kurularak günümüze kadar emin adımlarla ilerlemiştir. Büyümekte olan hedef kitlemizin mutluğunu yaşarken de sizlerin güncel bilginin adresi olmaya devam etmekteyiz. Peki biz kimiz? İçeriklerimiz, sosyal medyamız, çalışmalarımız, değerlerimiz neler? Sitemizi ziyaret ederek bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz. https://www.cemre.com Tabi biz yine de bu yolculuğumuzu yani “Cemre’yi” size anlatacağız. 

Sitemizin isim hikayesini anlatarak başlayabiliriz bu yolculuğa. Baharın müjdesi olan ve yedişer gün ara ile hava, su ve daha sonra toprağa düştüğü bilinen bir olgu. Basit gibi görünse de aslında çağrıştırdığı anlamlar sayesinde Cemre oldu. Baharın gelmesi kimimizde umudu, yaşam sevincini, kimimizde aşkı, mutluluğu ve daha birçok güzel duyguyu çağrıştırmaktadır. Böylelikle baharın gelişini de bizlere müjdeleyen cemreyi de ayrı bir özel kılmaktadır. Kim bilir bundan sonra belki sizde de güzel duyguların yeşermesine sebep olacaktır.

Magazin ve Güzellik Haberleriyle Sizlerleyiz

 

Güncel bilginin adresi olmak için çıktığımız bu yolda gelişmeleri daha hızlı ve kaliteli aktarabilmek için emin adımlarla çalışmaktayız. Birçok kategoride okurlarınıza sunduğumuz içerikler ile herkese hitap etmeye ve her türlü bilgiyi aktararak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Anne & Bebek, botanik, dekorasyon, diyet, genel, gezi, gündem, güzellik, haberler, ilişkiler, magazin, moda, pratik bilgiler ve sağlık olmak üzere oldukça çeşitli kategorilerimiz bulunmaktadır. Böylelikle her türlü bilginin tek adresi olarak aradığınız her şeyi bizde bulabilme imkânı tanıyoruz. Bunun yanı sıra ücretsiz bir şekilde bültenimize katılma imkânı sağlayarak her türlü güncel gelişmeden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Unutmayın ki yaptığımız içeriklere yorum yapmanız bizler için çok değerli. Bu yüzden içeriklerimiz yorumlara açık bir şekilde olup bilgi alışverişini sınırlandırmıyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz Doğru Haber

Cemre.com olarak amacımız; haberlere, magazine konu olan olaylara, kişilere ve kurumlara karşı herhangi bir kötü niyet olmadan, hiçbir bilginin ve haberin anlamını manipüle etmeden hedef kitlemize ulaştırmaktır. Amacımız güncel bilginin adresi olarak içeriklerimizi üretmektir. Vizyonumuz ise şüphesiz ki güncel bilginin tek adresi olmak.

Girmiş olduğumuz bu sonsuz döngüde sizlere bilgi akışı sağlayabilmek için Cemre.com ailesi olarak büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Unutmayın ki ilkemiz sizlere her daim doğru ve güncel bilgiler eşliğinde içerikler üretebilmektir. Sitemize her zaman bekleriz

https://www.cemre.com