Bigo Live’da Oyun Keyfi Bi’ Başka!

400 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyadaki en popüler canlı yayın uygulamalarından biri Bigo Live; canlı yayın açarak anlık etkileşim almanıza, hayatınızdan kesitler paylaşmanıza ve yeni insanlarla tanışmanıza olanak tanır. Bigo Live üzerinden canlı yayın izleyebilir, sevdiğiniz arkadaşlarınız veya favori yayıncılarınız ile sohbet edebilirsiniz. Bunun yanında canlı yayın izlerken oyun oynamak istediğinizde Bigo Live içerisinde birçok keyifli mini oyun alternatiflerini denemek iyi bir fikir olabilir.

Bigo Live’da Oyun Keyfi Bi’ Başka!

Bigo’da Uygulama İçi Ücretsiz Oyunlar Sizi Bekliyor!

Bigo Live çoklu oda özelliği ile birlikte arkadaşlarınızla eğlencenin dibine vurabilirsin. Çoklu oda açıp hep beraber “Çiz ve Tahmin Et” oyunu oynayabilirsiniz. “Çiz ve Tahmin Et” oyunu, kelime tahmini ve resim çizimi üzerine kurulmuş olan basit ve popüler bir oyundur. Her turda, bir oyuncu diğer oyuncuların tahmin etmesi için bir şeyler çizmek üzere seçilir. Özet olarak; resim çizin, tahmin edin ve kazanın!

Uygulama içinde “Dürüst Ol” isimli bir oyun da bulunuyor. Bu oyunda arkadaşlarınızla beraber “Şişe Çevirmece” oyununu sanal olarak deneyimleyebilirsiniz. Oyunda sistem tarafından bir kişi seçiliyor ve cevap vermesi zor sorular karşısında doğru cevabı vermesi bekleniyor. Odadakiler bu zor soruları cevaplamaya çalışırlarken eğlence dolu anlar ortaya çıkıyor.

“Dürüst Ol” Oyununda Heyecan Dolu Anlar!

Çoklu odada eski Kısmetse Olur fenomenleri Melis ve Nur Erkoç aynı odada “Dürüst Ol” oyununda karşılaştılar ve onları zora sokacak sorular ile karşı karşıya geldiler. Soru sırası Nur Erkoç’a geldiğinde eski Kısmetse Olur adaylarından Semih ile ilgili soru geldiğinde ortalık buz kesti ve herkes Nur’un cevabını bekledi. Nur büyük soğukkanlılıkla soruyu geçiştirdi ve ortalık sakinleşti. 

Bigo Uygulaması İçindeki Oyunlara Nasıl Erişilir?

  1. Çoklu oda oluştur.
  2. Alt kısımdaki 3 çizgi simgesine tıkla.
  3. Oyununu seç ve eğlence başlasın!

Ek olarak, oyun dünyasında oldukça iyi tasarıma sahip ve eğlenceli türden birçok bilgisayar oyunu mevcut. Farklı türlerde oyunlar belirleyip bunlar üzerinden düzenli canlı yayınlar gerçekleştiriliyor. Genel olarak birçok oyun yayıncısı; PUBG, Counter Strike Global Offensive, Valorant, League of Legends ve Dota 2 gibi popüler oyunlar ile yayınlar yapıyor.

Bu ve benzeri diğer türdeki sevilen oyunların yayınlarıyla potansiyel olarak insanlar bu yayınlara daima etkin olarak çekilebilir ve onlarla güçlü bağlar kurulabilir. Bu da yayıncılıkta başarının artmasına yardımcı olabilir.

Cep Telefonunda Oyun Yayını Nasıl Yapılır?

  1. Bigo Live’ı Açın.
  2. Alt ortadaki yuvarlak simgeye tıklayın ve “Game LIVE’a” kaydırın.
  3. Oyunları seçin ve “Go LIVE’a” tıklayın.

Bilgisayarda Oyun Yayını Nasıl Yapılır?

  1. Bigo Live Açın.
  2. Alt ortadaki yuvarlak simgeye tıklayın ve “Game LIVE’a” kaydırın.
  3. En üstteki Bilgisayar platformuna (varsayılan mobil platform’dur) geçin.
  4. Bigo Live Connector‘ın QR kodunu tarayın.

Bigo Live Nedir?

BIGO LIVE, kullanıcıların canlı video yayınları aracılığıyla başkalarıyla bağlantı kurmasını sağlayan popüler bir canlı akış ve görüntülü sohbet uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların kendi canlı akışlarını oluşturup paylaşmalarına ve ayrıca canlı sohbet ve sanal hediyeler yoluyla diğer kullanıcılarla etkileşim kurmalarına olanak tanır. BIGO LIVE, eğlence, sosyal bağlantı dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılır. İndirmesi ve kullanımı ücretsizdir. Hem iOS hem de Android platformlarında mevcuttur.