Hataraku Saibou Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Hataraku Saibou İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Hataraku Saibou Tanıtımı!

Hataraku Saibou Anime İncelemesi

Hataraku Saibou, bu güne kadar alışılagelmiş animelerden bir hayli farklıdır. Karakterleri, Konusu ve özellikle geçtiği yer bakımından eşsiz bir animedir.

Hataraku Saibou animesinin karakteri tam belli diyemeyiz. Çünkü hikaye onun içinde geçmektedir. “İçinde Geçmek” derken gerçekten içinde geçiyor. Bu anime vücutta ki hücreleri ve çalışma prensiplerini konu alıyor. Zaten Hataraku Saibou da Hücreler Çalışıyor demektir.

Olaylar bir “Kırmızı Kan Hücresi” nin gözünden geçmektedir. Bir nevi ana karakterdir. Lakin özel bir adı yoktur. “Kırmızı Kan Hücresi” deniliyor hem de 16 milyon kardeşiyle birlikte, hepsine. Doğal olarak diğer hücrelerde aynı şekilde isimlendiriliyor. “Beyaz Kan Hücresi veya Trobomsit” gibi özgün bir isim yok yani. Muhtemel ada sahip tek kişi vücudun sahibi onun da ne adı ne de yüzü görünüyor.

Önerilen: Aşırı Zor Alacakaranlık bilgi testi! Ne kadarını biliyorsun?

Kan hücreleri her gün besin, O2 ve CO2 taşımaktadır. Kırmızılar taşıma Beyaz’lar koruma yapar. Bazen basit bir grip salgını bazen bir parazit bazen de kan kaybından ölme gibi durumlar ile karşılaşılabiliyor. Birinci bölümden sona doğru giderek maceranın dozu artıyor.

Belli bir amaç gütmeyen “Hayattan Kesitler” tarzında ama Komedi olan bir animedir. Beklediği gibi de finali bir “Kamu Spotu” ile bağlanmaktadır. Konu Vücut ve kahramanlar Kan Hücresi olunca doğal olarak mesaj da “KAN BAĞIŞI” oluyor.

Animeyi izlemek İçin: Anizm.tv

Bölüm Sayısı: 13

Süre: 24 dakika

Yıl: 2018

Resmi Tanıtım Yazısı:

Bu senin hakkında bir hikaye. Vücudunun içinde geçen türden… Yeni bir araştırmaya göre insan vücudu yaklaşık 37 trilyon hücreden oluşuyor. Bu hücreler için her gün vücudunuz olan bir dünyada çalışmak epey zordur. Oksijen taşıyan kırmızı kan hücrelerinden bakteri ile savaşan beyaz kan hücrelerine kadar, içinizde olan isimsiz kahramanları bir tanıyın! Hücrelerin hayatı olan tuhaf bir şekilde ilgi çeken garip bir hikaye!


Testi Çöz!

One Piece Bilgi Testi-1