Hotarubi no Mori E Anime Filmi İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Hotarubi no mori e İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Hotarubi no mori e Animesi Tanıtımı!

Hotarubi no Mori E Anime Filmi İncelemesi

Hatarubi no mori e 2011 yılı yapımı japon anime filmi. Romantizm, Shoujo, Dram türündedir. Tek bir filmden oluşur. Filmin süresi 45 dakikadır.


Konusu:

Hotru isimli küçük bir kız ormanda kayıp olmuştur. Yorulup da kendisini gözyaşlarına boğduğunda sonunda birisinin sesini duyar. O kişinin adı Gin’dir. Gin küçük kız ona dokunmaya çalıştığında kaçınır. Ona bir insanın kendisine dokunması halinde yok olacağını söyler.

Hotoru ve Gin ormandan beraber çıkarlar. Gin ormandan ayrılamaz o bir Yokuai’dir. Hotoru ise her gün sonrasında ise her yaz ziyaretine gelir. Tüm yazlarını birlikte geçirirler.

Önerilen: Basit Düzeyde Çince Testi

Zamanla Hotoru büyür ama Gin yaşlanmaz. Zamanla Hotoru farklı hissetmeye başlar tıpkı Gin gibi. Bir yaz festivaline birlikte katılırlar. Tüm gelenler Youkai’dir. Tıpkı Gin gibi.

Dönüş yolunda düşmek üzere olan bir çocuğu Gin reflekstif olarak yakalar. Ne yazık ki çocuk bir insandır. Yok olmadan önce sadece sarılmaya kısa bir vakitleri kalır.


Yorum:

One-Shot bir mangadan uyarlama için gerçekten güzel bir anime olmuş. Shoujo tarzı olduğundan kendi tarzı içinde çok güzel bir anime diyebilirim. Shoujo tarzı animeler kızlara hitap ettiğinden ve çoğunlukla romantizm, duygusal hava kattığından ve olay finalde(gelellikle) savaşa bağlanmadığından hikaye türünü temsil etmiş.

İzlenebilir mi? Kesinlikle. Ama şöyle böyle demeyeceğim zaten 45 dakikalık bir one-shot. İzleyin geçin.


OKUMAYA DEVAM ET

One Piece: Yonko Arc'ının en iyi 10 kötü karakteri!