Nande Koko ni Sensei ga Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Nande Koko ni Sensei ga Animesi İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Nande Koko ni Sensei ga Animesi Tanıtımı!

Nande Koko ni Sensei ga Anime İncelemesi

Nande Koko ni Sensei ga; İngilizce adıyla “Why the hell are you here, Teacher” yani “Neden buradasınız öğretmenim?” Aynı isimli mangadan uyarlama Japon animesidir. Okul, Seinen ve Ecchi bir yapımdır. Mangasına göre Animesinde ki ecchi sahneler hem azaltılmış hem de sansürlenmiştir.

Anime 12 ‘şer dakikalık toplam 12 bölümden oluşmaktadır.

Konusu

4 öğretmenin yine dört öğrencisi ile olan ilişkilerini ele almakta. Sürekli olarak öğrencileri ile tuhaf yerlerde ecchi biçimde kalan öğretmenler ve öğrenciler zamanla birbirlerine ilgi duymaya başlarlar. Bu ilgi de zaten son dönemlerinde olan öğrenciler ve öğretmenlerin okulun bitimiyle “çıkma tekliflerinin kabul edilmesiyle” son bulur.

Ana karakter İchirou Sotou gibi görünse de aynı durumu yaşayan 3 kişi daha vardır. Diğer bir çok anime gibi ana karakterin kim olduğunun anlaşılması bir hayli zordur.


OKUMAYA DEVAM ET

My Dad Is Too Strong Manhwası Tanıtımı