Shinchou Yuusha Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Shinchou Yuusha  İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Shinchou Yuusha  Animesi Tanıtımı!

Shinchou Yuusha Anime İncelemesi

Anime “cennet” diyebileceğimiz yerde bütün bilinen tanrı ve tanrıçalar her zaman kura çeker gibi evrendeki bütün gezegenleri yüzlerce defa kurtardığı bir evrende sağlık tanrıçası olan ristarte’nin S sınıfı ve diğer tanrı ve tanrıçaların bile korktuğu zorlukta olan bir gezegenin ona çıkması ile sırtına büyük bir sorumluluk binmiştir.

Ristarte bunun kendisini aştığının farkındadır ve dünya’dan bir kahraman çağırmak için uygun kişilerin istatistiklerine bakmaktadır, yüzlerce kahraman arasında gözüne Ryuuguu’in, Seiya adında bir kişi çarpar ve onu çağırır ama bu adamın bir sorunu vardır, kendisi inanılmayacak derecede temkinli bir insandır.


Ristarte

Kendisi daha yeni tanrıça olmuştur ve birazcık deneyimsizdir.

Bu yüzden kendisine gelen zorlu gezegeni kurtarması için yardıma ihtiyacı vardır ve dünya’dan Ryuuguuin, Seiya adındaki genci çağırır ve ona aşık olur tabiki.


Ryuuguuin, Seiya

kendisi görebileceğiniz en temkinli insandır, o kadar temkinlidir ki çok düşük bir seviye düşmanı öldürmek için ne olur olmaz diye ona son gücü ile saldırır, bir zırh yada can iksiri alacaksa ondan ne kadar varsa talep eder, üstüne bir silah alacaksa bir tane yedek üstüne de 2. bir tane yedek alır 

Ristarte dışında kimsenin yaptığı yemeği yada ikram ettiği bir şeye ağzını bile sürmez.


!!!Spoiler!!!

*Kendisinin bu kadar temkinli olmasının sebebi yeniden doğmasıdır, önceki hayatında ristarte ile evlidir, hatta bir çocukları bile olacaktır, ama önceki hayatında bu kadar temkinli olmadığı için yoldaşları karısının ve doğmamış bebeğinin ölümüne sebep olmuştur.*

Bu anime beni finali ile şaşırttı ama isterdim ki anime’nin finaline kadar birazcık daha iyi bir altyapı ile gelsin ama bu kadarıda yeterli benim için, çok iyi bir animeydi.

8/10


OKUMAYA DEVAM ET

Tate No Yuusha No Nariagari İnceleme ve Eleştiri