Ore Monogatari!! Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Ore Monogatari İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Ore Monogatari Animesi Tanıtımı!

Ore Monogatari!! Anime İncelemesi

Konu

Anime Gouda Takeo adındaki bir lise öğrencisinin ilk defa bir kız arkadaşı olmasını konu alır.


Gouda Takeo

Kendisi tahmini olarak 120 kg’dır, bu cüssesine rağmen kendisi çok kibar saf bir kişiliğe sahiptir, her gördüğü kıza aşık olan takeo geçiştirilir yada reddedilir

her çıkma teklif ettiği kız tarafından, 

Bir gün okuldan yine trene biner ve trende bir kişinin kapının dibinde duran kızı eli ile taciz ettiğini fark eder.

Takeo tacizcinin kolundan tutarak çok rahat bir şekilde havaya kaldırır, sonrasında tacizden kurtardığı kız çok tatlı bir şekilde teşekkür eder ve o anda takeo ismi rinko olan bu tatlı kıza aşık olur.


Yamato Rinko

Kendisi trende cinsel tacize uğradığı sırada gouda takeo tarafından bu tacizden kurtulur.

Takeo’yu gördüğü anda ona aşık olur ve tacizci rinko’ya“Mini eteği giydiğine göre sende bunu benim kadar istiyorsun, inkar etme!"

Dediği anda takeo ona tek bir yumruk atar ve onu bayıltır, ardından takeo tren durağından 1 gün uzaklaştırma alır.

Olaydan sonra rinko takeo’nun üniformasından okulunu bulur ve onun tipini tarif eder okuldakilere, ardından onun evine teşekkür etmek için gelir.

Ama daha fazla görüşmek istediğinden bilerek takeo’nun evinde cep telefonunu bırakır ve böylece sevgili olmak için ilk adımı atmış olur.

Önerilen: Dr. Stone Benzeri 9 Anime Önerisi!

Makoto Sunakawa

Kendisi takeo nun çocukluk arkadaşıdır ve kendisi adamın ham maddesidir.

Nedeni ise gerçekten bir dosttur, rinko takeo’nun evine geldiği zaman suna onları rahatsız etmemek için odayı terk etmek ister ama rinko takeo nun yanında çok heyecanlı olduğu için gitmesini istemez.

Takeo bu rinko’nun bu hareketini ile suna’ya aşık olduğundan dolayı gitmesini istemediğini düşünür yani yanlış anlar ve rinko’nun suna’ya aşık olduğunu düşünür.

Takeo suna ve rinko’nun mutluluğu için her fırsatta rinko’ya suna’yı över ama rinko bu övgüleri yanlış anlar, nedeni ise rinko takeo’nun ondan hoşlanmadığını söylemenin bir yolunu bulamadığından sürekli suna’yı övdüğünü düşür ve ağlayarak evine gider.

Bu gidişin akşamında takeo suna’ya rinko’nun neden ağladığını sorar ve suna ise ona

“Sen yüzünü yıkamak için tuvalete gittiğin sırada bana senin herhangi bir kız arkadaşın olup olmadığını sordu, sürekli beni övdüğün için onu dolaylı yoldan onu reddettiğini düşünüyor ve bu yüzden ağlayarak evine gitti.”

Takeo bunlara inanmaz ve bunları anlattıktan sonra rinko suna’nın evine gelir akşam, ardından suna ”bana inanmıyorsan birde onun ağzından duy ve gör” der ve rinko suna’ya parkta ağladığı için utandığını ve bu ağlama yüzünden takeo’nun ondan nefret ettiğini düşündüğünü söyler.

Sonrasında suna rinko’yu takeo’ya aşık olduğunu sesli bir şekilde itiraf etmesi için onu kandırır ve rinko bunu söyledikten sonra takeo yatağın altından çıkar ardından oda aşkını itiraf eder ve sevgili olurlar.

Bunların sonrasında 2 aşığın acayip derecede tatlı ilişkilerinin zamanla daha tatlı olmasını izliyoruz.


OKUMAYA DEVAM ET

Hangi Haikyuu! Karakterisin? Kişilik Testi!