Omegaverse Evreninden Favori 11 Alfa Karakter!

Daha önce favori ukelerimi ve semelerimi açıklamıştım şimdi sıra geldi omegaverse alfa karakterlerimize umarım beğenirsiniz ben yorumlarken çok eğlendim sizin de eğlenmenizi isterim :D Geçelim en iyi omegaverse alfa karakterler listemize!

1. Night by the Sea

Night by the Sea
Yoon Tae Joo
Önerilen: Nedir Bu OmegaVerse Evreni?

Sinir bozucu bir pislik olduğu gerçeği dışında gayet yakışıklı olan bu karakterimiz mafya olmasına rağmen eğlenceli komik bir tiptir. Çoğunlukla omegasını sinir etse de aslında sempatik ve samimi bir karakter fakat kızınca da çok ateşli olduğu sugötürmez bir detay insanı sinir eden gülüşleri de var. Şerefsiz sevenler için tam biçilmiş kaftan. Ara sıra suratına geçirmek istemedim diyemem. :) .

2. Unromantic

Unromantic
Oh Hyen-Oh

Komik ve sevimli bu alfa omegası yapmadığı şebeklik kalmadı. Dürüst ve sadık bir arkadaşımız olan Hyen-oh, her omeganın sahip olmak isteyeceği tatlış şapşik biridir. Çocukları seven ve onlarla iyi anlaşan bir karakter. Zaman zaman meraklı halleri olsa da aslında kimseye kırgınlığı olmayan ve sevdiğini her şeyden koruyan biri. Eminim her insan onun gibi bir baba sahibi olmak ister. :)

3. My Master

My Master
Prens Licht

Asil bir ailenin alfası olan prens Licht çocukluğunu beraber geçirdiği Jooin bir anda başka bir yere gidiyor. Uzun zamandır görmediği beta Jooin onun kâhyası olarak tekrar işe geri dönüyor sürekli onun üzerinde olan gözleri bakalım ne kadar birbirlerinden kaçacaklar. Licht soğuk görünse de sevdiğine karşı ılımlı ondan vazgeçmeyen,ilk başlarda onu garipsese de sonra onu sahiplenen,ona değer veren biri.

4. Bye Bye

Bye Bye
Seong Hoon

Bu alfamız bir Cheabol ama aynı zamanda yufka yürekli ve anlayışlı biri. Kızgın olduğu zamanlarda korku saçtığı gerçeğini de unutmamak lazım. Konu sevdiklerine geldiğinde dıştan sert içten şeker gibidir. Sert görünmesine rağmen bazen kıskanç olabiliyor çocuk gibi davranabiliyor yüzündeki yarasına rağmen feromonlarının güzelliğiyle sevdiğini mutlu edebiliyor.

5. Love is an İllusion

Love is an İllusion
Dojin Park

İlk omegaverse webtoonumda favorim olan dominant yani baskın bir alfadır kendisi. Yetenekli müzikle uğraşan biri olduğu sugötürmez bir gerçek. Eminim ki zaten çoğunuz tanıyor. Müzik grubunun solisti herkesin hayran olduğu bu alfa sevdiği için her kaprisine katlanıyor. Herşeye rağmen güçlü duran,kendisini ailesine adayan bir aile babası oğulları çok güzel. :)

6. Love Shuttle

Love Shuttle
Taehan Jung

Heyecanlandığında göz rengi değişen bu alfa. Alaycı görünmesine rağmen sevdiği kişiye karşı korumacı ve savunmasızdır. Olgun durduğu halde bazen aşırı duygusal olabiliyor. İlk başlarda çapkın davranan yakışıklı alfamız zamanla sevecen ve duygusal yönünü gösteriyor. Ailesine de önem veren ara ara kıskanç bir şapşikimiz. :)

7. Define The Relationship

Define The Relationship
Ash Jones

Farklı göz renkleri ve içten gülümsemesi yetmezmiş gibi bir de nazik oluşu beni benden alıyor. Ne kadar abartıyor diyebilirsiniz belki ama sizce de çok yakışıklı değil mi ? Göz renklerinin farkına ne demeli iki farklı göz rengi ve sevecen gülümsemesi herkesi eritebiliyor adeta. <3 :)

8. Kiss me Liar

Kiss me Liar
Keith Pittman

Gıcık bir alfa olsa da ilk defa âşık olunca tam bir romantik oluyor onu çekici yapan yanı rut döneminde gözlerinin bir anda sararması. Bazen sabır sınavı halleri ve ön yargılı tavırları insanı kanser etse de kendi içinde kötü olmayan sadece prestijler yüzünden öyle imaj vermek zorunda olan bir karakter kendisi. Çok çabuk sinirlenen halleri aşırı gerilim hattı oluşturuyor. Bu alfanın gazabından korkun .

9. Love Percentage

Love Percentage
Taeyoon Ji

Baba olduğunu çok sonraları öğrenen bu alfamız hyunguna düşkün ve onu mutlu etmek için elinden geleni yapıyor. İş ortamında da sevilen ve değer gören birisi . Ailesi tarafından sevgi esirgenmeyen ailenin göz bebeği olan bu alfa eminim kendi çocuğuna da harika bir baba olma yolunda.

10. The Time Between Dog And Wolf

The Time Between Dog And Wolf
İri

Suçlu olan bu alfamız görevine rağmen duygularına yenik düşen bir karakter yakışıklı ve aynı zamanda görüp göreceğim en havalı alfa çünkü kendisi eski polis. :) Herkesin korkarak yaklaştığı bu karakter her zaman o güzel gözlü omegasını koruyor,onu öldürmesi gerekse de ondan ayrılamıyorİmkânsızz koşullara rağmen güzel seven alfamız her insanın görüp göreceği en havalı ve en sahiplenen karakter. <3

11. Megumi To Tsugumi

Megumi To Tsugumi
Megumi KOKONOE

Zengin bir ailede büyüdüğü halde asla büyüklük taslamayan ve çevresindeki omegaları asla hor görmeyen biri olduğu için ilgimi çekiyor konu sevdiği kişi olunca itibarını asla ama asla önemsemiyor. Gücünü sevdiğini korumaya adıyor. Bazen omegası onu delirtse de,' olsun bu hali bile sevimli diyebiliyor. Babasıyla yıldızı barışmasa da, omegasının ailesine gayet sevecen ve saygılıdır.


Bununla omegaverse evreninden favori 11 alfa karakter yazımız sona eriyor. Umarız beğenmişsinizdir. Yorumlar bölümünde bize düşüncelerinizi bildirin

Ve bunun gibi daha heyecan verici anime makaleleri için bu makaleyi otaku arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.


OKUMAYA DEVAM ET

Her Animede Olur Böyle Şeyler!