Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi Benzeri 8 Anime Önerisi!

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi benzeri anime önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi gibi veya Redo no Healer benzeri 8 animeyi kısaca tanıtıp önereceğiz!

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi Benzeri 8 Anime Önerisi!

Giriş:


Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi benzeri anime önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi'nin harika hikayesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla anime keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce, hikayenin hızlı bir özetini alalım.

Önerilen: Kesinlikle İzlenmesi Gereken 7 Komedi Animesi Önerisi!


Özet:


Köyünde yaşayan gariban Keyaru / Keyaruga'nın yeteneğini uyandırma vakti gelmiştir. Öte yandan yeni bir kahramanın alametlerini hisseden prenses ise onun olduğu köye doğru yönelmektedir. Güçleri uyanır ve o bir kahramandır! Şifacı Kahraman! Prenses onu alarak krallığın kalesine götürür ve Keyaru kralın önünde diz çöker ve yeminini eder. Lakin hiçbir şey hayalindeki gibi olmaz. Şifacı kahramanın yeteneklerini ÇÖP olarak gören soylular ve diğer kahramanlar hatta askerler bile ona işkence ederek ve defalarca istismar ederek onu bir köle haline getirirler.

Ağır işkencelerden sonra aydınlanan Keyaru şifa yeteneklerinin ardında yatan gücü keşfeder. Aslında şifa kahramanının gücü en güçlü güçtür! Gücünü kullanarak 4 yıl zamanda geriye gider ve intikamını tek tek almaya başlar! Hemde köküne kadar!

Bu kadar konuşma yeter gelelim önerilere :)

  1. Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou
  2. Tate no Yuusha no Nariagari
  3. Queen's Blade: Vanquished Queens
  4. Goblin Slayer
  5. Shinmai Maou no Testament Burst
  6. Kara no Kyoukai 3: Tsuukaku Zanryuu
  7. Mad Bull 34
  8. Mardock Scramble: The First Compression

Aşağıda her serinin tanıtımını bulabilirsiniz!


Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi Benzeri 8 Anime!


1. Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

Hajime Nagumo ve sınıf arkadaşları kahraman olarak aniden fantastik bir ülkeye çağrılır. Ancak sınıf arkadaşlarının çoğu güçlü istatistiklere ve yeteneklere sahipken, Hajime bir çöptür. Kraliyet insanları, askerleri hatta kendi arkadaşları bile onu çöp olarak görmekteydi. Hayatta kalması için tek seçeneğinin açgözlülüğün ve hayati fedakârlıkların gerektirdiği bir zindanın derinliklerine düşüyor. Orada bu fedakârlıkları sayesinde en güçlü olarak oradan çıkıyor ve yolculuğuna başlıyor!

Önerilen: Bazı Animeler Hakkında 10 İlginç Bilgi!

crossorigin="anonymous">

d">


2. Tate no Yuusha no Nariagari

Günlerini oyunlarla ve mangalarla geçiren bir Otaku olan Naofumi Iwatani, kütüphanede garip bulduğu bir kitabı incelerken birdenbire kendisini paralel bir evrene çağrılırken bulur! Efsanevi silahlarla donatılmış ve dünyayı kehanet edilen yıkımından kurtarmakla görevlendirilmiş dört kahramandan biri olduğunu öğrenir. Kahramanların en zayıfı olarak bilinen kalkan gücünü alan Naofumi. Çağrıldığı dünya ve onu çağıranlar tarafından yalnız bırakıldı, parasız bırakıldı ve hayati bir ihanete uğratıldı. Dönecek kimsesi ve kaçacak bir yeri olmadığından, sadece elindeki kalkanı ve kendisi bir başına kaldı. Şimdi, Naofumi efsanevi Kalkan Kahramanı olmak ve dünyayı kurtarmak için ve de intikamını almak için yolculuğuna başlıyor!

Önerilen: Seslendirenleri (Seiyuusu) Kadın Olan 10 Anime Erkeği!


3. Queen's Blade: Vanquished Queens

Hepsi birbirinden farklı ve enteresan hikayeleri olan karakterlerin birbirleriyle olan savaşlarını ve hesaplaşmalarını anlatan bir anime.

Önerilen: 2020 Yılının Gözden Kaçırdığınız En İyi 4 Romantizm Anime Önerisi!


4. Goblin Slayer

Söylentiye göre, hiçliğin ortasındaki bir loncada, sırf goblinleri öldürerek Silver rütbesine kadar tırmanan olağanüstü bir adam varmış. Aynı loncada, yeni bir maceracı olan bir rahibe ilk partisini bu adamla kurdu.. Bu adam goblin avlama sanatının piri idi!

Önerilen: Animelerin Efsaneleşmiş 10 Yandere Karakteri!

<


5. Shinmai Maou no Testament Burst

Basara, Mio ve Yuki, görünüşte sıradan hayatlar yaşarken, Basara üvey kardeşlerinin şeytan olduğunu farkeder. Kardeşleri ona karşı bir hamle yapacakken onun içindeki kahraman güçleri uyanır ve Basara onları kölesi yapar! Basara kahraman soyundandır ve bu vesileyle kendisini şeytanların dünya savaşının içinde bulur!

Önerilen: Komedi Animelerinin Aşırı Güçlü 10 Karakteri!


6. Kara no Kyoukai 3: Tsuukaku Zanryuu

1998'in temmuz ayındaki bir gece Fujino Asagami, darmadağın bir barda bir sokak çetesi tarafından acımasızca tecavüze uğrar. Ne kadar fiziksel veya cinsel istismara uğratsalarda kız onu esir alanlara aynı kayıtsız ifadeyle bakar. Ertesi gün, aynı binada parçalanmış cesetler bulunur, cesetler o kadar parçalanmıştır ki, araştırmacılar suçlunun bir insan olduğunu bile düşünemeyecek duruma gelir. Peki bu olayı kim yapmıştır?

Önerilen: Anime Arayanlar Buraya! 10 Enteresan Anime Önerisi


7. Mad Bull 34

Mad Bull, haydut bir polistir. Seks ve şiddetle dolu bir metropolde, şiddet suçlularını kendi kanunlarına göre infaz ederken kendi kanunlarıyla hükmünü koyar. Şimdi ise, çaylak ortağı Daizaburo neye uğradığını şaşırıyor ve Bull'un gerçek bir kahraman mı yoksa savaştığı suçlulardan daha kötü mü olduğuna karar vermesi gerekiyor!

Önerilen: 10 Harika Anime Önerisi (Favorilerim)


8. Mardock Scramble: The First Compression

Durdurulamaz olanı durdurmak için karşı konulamaz olana ihtiyacınız vardır. Katledilemez olanı öldürmek için ise artık ölümün onun için bir anlamı olmayan birine ihtiyacınız var. Ve mükemmel bir seri katili yakalamak içinde yöntemlerini en iyi bilen bir kişiye ihtiyacınız var yani son kurbanına! Öldürülen ve yeniden doğan, artık insan olmayan Balot adlı kadın cyborg, tek bir nedenden dolayı bu vardır: onu öldüren adamı bulmak ve onu adalete teslim etmek.


Testi Çöz!

Animelerin Müptelasıyım Mı Diyorsun? Bilgi Testi!