Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai Animesi İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai Animesi Tanıtımı!

Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai Animesi İncelemesi

Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai; İngilizce olarak Ao Chan Can’t Work ve Türkçe olarak Ao Chan Çalışamıyor demektir. 2019 yılı yapımı japon anime dizisidir.

Ao Chan’ın ders çalışmak ve ilişkiler arasında ki serüvenini anlatır. 12’şer dakikalık 12 bölümden oluşur. Temelde Ecchi olarak tasarlanmış ama Ecchi konuşmalar dışında hiçbir +18 içerik barındırmayan bir yapımdır.

Ao ‘nun babası ülkenin en önemli Ertotik roman yazarıdır. Bazı cinsel sağlığı kitaplarını ve birden fazla takma adı kullanır. Bu sebepten de evinde çok fazla erotik içerik vardır. Ao ‘nun adı da “Orgazm sırasında yüzün aldığı ifade” anlamı taşımaktadır. Bu yüzden adını sevmez ve soyadıyla yani Horie olarak seslenilmesini sever.

Küçükken adından dolayı akranları arasında alay konusu olmuştur. Babası da okula ne zaman gelse utandırıcı şeyler yapmıştır. Ao bu sebepten iyi bir üniversite kazanıp ailesinden uzakta yaşamaya karar verir.

O günden sonra da çok sıkı çalışmaya başlar. Notları çok iyidir ve her şey yolunda gitmektedir. Ta ki sınıfında ki Kjima isimli bir genç ona yaklaşmaya çalışana kadar. Kjima iyi niyetli ve saf bir çocuktur. Lakin Ao ‘nun bu güne kadar evinde okuduğu ve konuşalanlardan duyduğu her şey farklı çıkarımlar yapmasına neden olmaktadır.

Önerilen: One Piece: Yonko Arc'ının en iyi 10 kötü karakteri

Kjima ne zaman saf bir nedenden bir şey söylese ve ya yapsa Ao aklından onu olabilecek en erotik şekilde yorumlamaktadır. Sonuç olarak Kjimadan uzaklaşmaya çalışır. Fakat sonra fark eder ki Kjimadan kurtulması mümkün değildir çünkü o da Kjima ‘yı sevmektedir.

Temel de ecchi olan bir anime de böyle komedi ve +18 konuşmalı bir finalde basit bir öpücük ile son bulmuştur. Tam ecchi olmayan bir ecchi yapımdır. Sadece konuşmalar ve iç sesler sapıkçadır.

Ao Horie yani Ao Chan ‘ın babası ile aralarında ki ilişkiye biraz değinilse de annesi hiç görünmedi. Kısa bir yapım olduğundan çok az karakter ve karakter gelişimi mevcuttur. Genle anlamda da komik olduğunu söyleyebilirim.

Animeyi İzlemek İçin: Anizm.tv


OKUMAYA DEVAM ET

Goku'yu yenebilecek 5 büyülü kız!!