iPhone Cihazınız İçin Pratik Bilgiler

iPhone Cihazınız İçin Pratik Bilgiler

iPhone Cihazınız İçin Pratik Bilgiler

iPhone telefon kullananların bilmesi gereken özellikleri sizler için bu yazımızda derledik. iPhone telefon kullanmak zor mu? iPhone gizli özellikleri nelerdir? iPhone ne demek? Gibi sorulara yanıt arayanlar bu yazıyı okuduktan sonra sorularına cevap bulabilecekler. İphone, Android işletim sisteminden farklı olarak İOS sistemini kullanan ve Apple tarafından üretilen akıllı telefon modelidir. Kullanımının zor olduğu düşünülse de aslında oldukça kolaydır.

iPhone’da Belge Tarama Nasıl Yapılır?

iPhone telefonların nadir bilinen özelliklerinden biri de belge tarama işlemidir. Belge tarama işlemini notlar uygulamasından kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Not kısmında yer alan kamera işaretine basarak belgelerinizi belgelerinizi anında taratabilirsiniz.

iPhone Telefon Da İçeriğe Uygun Fotoğraf Araması Nasıl Yapılır?

iPhone kullananlar fotoğraflar kısmında yer alan arama butonuna bulmak istedikleri fotoğrafa uygun kelimeyi yazarak aradıkları fotoğrafa ulaşabilirler. Böylelikle fotoğraf bulmak için zaman kaybetmemiş olurlar.

Boşluk Tuşu İle Cümle Sonuna Nasıl Nokta Eklenir?

iPhone da mesajlaşırken cümle sonuna nokta koymak isterseniz boşluk tuşuna iki defa dokunmanız yeterli olacaktır. iPhone telefonun bilinmeyen özellikleri arasında yer alan bu işlem sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

iPhone’da  Su Terazisi Nasıl Açılır?

iPhone telefon kullananlar pusula uygulaması ile su terazisini aktif hale getirebilmektedir. Pusulayı sola kaydırarak su terazisini kullanmaya başlayabilir ve hemen ölçüm yapabilirsiniz.

Çoklu FaceTime Görüşmesi

iPhone’a özel FaceTime yeni özelliği ile gündemde! Görüntülü görüşme özelliği olan FaceTime ile artık 32 kişiye kadar grup görüşmesi yapılmakta!

iPhone Flash Seviyesi Belirleme

iPhone telefonunuzun flash seviyesi size yetersiz geliyorsa tek tuşla ayarlayabilirsiniz. Flash butonuna basılı tutmanın halinde karşınıza çıkan seviye kısmında ayarlamayı kendinize göre yapabilirsiniz.

iPhone Telefonunuzla Park Edilen Aracınızı Nasıl Kolayca Bulursunuz?

Telefonunuzun bluetooth ve “Carplay” özelliği sayesinde park halinde ki aracınıza dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Bu iki özelliği aktif hale getirdiğiniz de telefonunuz aracınız ile bağlantılı hale gelecek ve park halinde ki aracınıza kolaylıkla ulaşacaksınız.

iPhone Da Siri İle Mesajlaşma

Siri ile yalnıza konuşarak değil mesaj ile de iletişim kurabilirsiniz. Home tuşuna bastığınız da anında Siri ile yazılı iletişim kurmaya başlayacaksınız.

iPhone hakkında daha fazla bilgi edinmek ve iPhone telefonun bilinmeyen özelliklerini öğrenmek için www.tozlumikrofon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.