Konosuba’dan Tanrıça Aqua Kimdir?

Konosuba'dan Tanrıça Aqua'yı mı merak ediyorsun işte sizlere Konosubadan Tanrıça Aqua'yı tanıtıyoruz! Anime karakter tanıtımı olan Tanrıça Aqua Tanıtımı Sizlerle!

Konosuba’dan Tanrıça Aqua Kimdir?

Konosuba animesinin 4 Ana karakterinden bir tanesidir. Kazuma’nın ölümünden sonra onu başka biri dünyaya göndermek ile görevlidir. Gönderdiği ruhlara bir dilek hakkı sunar. Kazuma dilek hakkı olarak tanrıçanın kendisinin onunla gelmesini seçince kendisini birden maceranın içerisinde bulur.

Axis mezhebinin inandığı su tanrıçasıdır. Çeşitli şifa güçlerine ve su ile ilgili yeteneklere sahiptir. Tanrı katında ölmüş gençleri yönlendirmek ile görevlidir.

Yeni dünyasında güçlerinin çoğunu kullanamaz. Su arındırabilir, şifa dağıtabilir, ruhları öteki dünyaya gönderebilir gibi bazı güçlere ve karanlıkta görmek gibi bazı yeteneklere sahiptir.

Karakteristik olarak tam bir baş belasıdır. Genel anlamda işe yaramaz neler sürekli. Düşük zeka seviyesine sahip olduğundan sürekli ayak bağı olur. Alkoliktir sürekli olarak içer. Sürekli olarak bir yerlere borcu vardır. Hızlıca korku sürekli ağlama eğilimindedir.


OKUMAYA DEVAM ET

Komedi Animelerinin Aşırı Güçlü 10 Karakteri!