Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru, Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru Animesi Tanıtımı!

Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru Anime İncelemesi

2016 yılı yapımı aynı isimde ki animeden uyarlama Japon animesidir. 12 bölümden oluşan anime İsekai türünde klasik bir maceradır. Doğa üstü güçler, Büyü gibi bir çok diğer öğe barındırır.

Şeytan Kralın zulmüne uğrayan bir gezegeni kurtarması için tanrılar yine bir tanrıça olan Ristarte’yi görevlendirir. Tanrıların dünya olaylarına karışması ve güçlerini kullanması yasaktır ama bunun için kahraman çağırabilirler.

Ristarte bir şifa tanrıçasıdır. Ast bir tanrıça olduğundan S seviyesi tehlikeli bir gezegeni kurtarması için çok iyi bir seçim yapması gerekmektedir. Sonunda kazara mükemmel bir aday bulur. Japon bir genci portalla dünyasına çeker ve durumu anlatır.

Seiya isimli genç çok yetenekli, akıllı ve güçlü olmasına rağmen inanılmaz dikkatlidir. İnsanlara zarar veremeyen bir slime canavar üstünde bile korkunç bir kuvvet uygular, yedek ve yedeğin yedeği zırhlar alır.

Tüm savaşlara inanılmaz hazırlanarak girer ve tanrıçasını deli eder. Tüm bu olaylar genelde işe yarar ve seiya hep kazanır. Sonunda Şeytan Kralı bile yener.

Bu animede bir çok isekai animesinde olmayan çok önemli bir özellik vardır o da Şeytan kralı gördük hatta yendik. Re:Zero, Konosuba, Shield Hero gibi tüm isekai animeler genelde ana kötüyü genelde Şeytan Kral’ı göremeden biter. Bunda alenen bir zafer vardır.

Tanrıça’nın zekası hemen hemen Konosuba’dan Aqua’ya yakındı. Biraz aşk delisi olsa da bu oğlanın yakışıklılığından dolayıydı. Seiya ise Shield Hero’dan Naofumi gibi gergin ve tetikte bir karakterdi. Sonu ise hiçbirine benzemiyordu.

Komedi ve sonunda ki spolier son ile 10/8 ‘i haketti.


OKUMAYA DEVAM ET

Animelerin Müptelasıyım Mı Diyorsun? Bilgi Testi!