Isekai Quartet Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Isekai Quartet İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Isekai Quartet Tanıtımı!

Isekai Quartet Anime İncelemesi

Isekai Quartet, Türkçe en yakın karşılığı “Dünya Dörtlüsü” dür. Klasik diğer dünyaya çağrılma olayını yaşayan kahramanlardan 4 tanesi ve o dünyada ki arkadaşları bu dünyaya yani 3. bir dünyaya çağırılıp öğrenci olmaya zorlanmışlardır.

Önerilen: En iyi Bleach Bankaileri

Eğlence ve komedi amacıyla çekilen Chibi tarzında bir görsele sahip son derece sevimli bir yapımdır. Daha önceden bu dört animeyi izlemişseniz daha da komik bulacağınıza eminim.

Diğer Dünyalardan çağrılan(tekrar) karakterler aslında hepsi Bizim dünyamızdan karakterlerdir. Bu anime 13 bölümden oluşan 12′ şer dakikalık Komedi stilinde bir animedir.


  1. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
  2. Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
  3. Overlord
  4. Youjo Senki

Dört dünyada gizemli düğmeler ortaya çıkar. Belirli sebeplerden bu düğmelere basan karakter ve çevresinde kiler de bu dünyaya ışınlanır. Aynı dünyadan bazı yetişkinler okulun öğretmenleridir ve açıklama yapmazlar.

Zamanla Ainz, Tanya, Subaru ve Kazuma aynı dünyadan geldiklerini anlarlar. Kazuma hariç herkes diğer dünyaya dönmeye çalışsa da temelde hepsi çok eğlenir.


OKUMAYA DEVAM ET

Naruto 'daki En Güçlü 7 Kage!