Kimi no Suizou wo Tabetai Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Kimi no Suizou wo Tabetai İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Kimi no Suizou wo Tabetai Animesi Tanıtımı!

Kimi no Suizou wo Tabetai Anime İncelemesi

Kimi no Suizou wo Tabetai, Türkçe adıyla “Pankreasını Yemek İstiyorum” japon anime filmidir. Dram ve Yaşamdan Kesitler türünde Uzun metraj (1.40 dk) bir filmdir.

Animenin iki ana karakteri vardır. Kız Sakura, Erkek ise Haruki ‘dir. Konuyu dramatize ile romantizm arasındadır.

Not: Filmin sonuna kadar isimler mümkün mertebe kullanılmamıştır.


KONUSU

Sakura isimli genç kızın pankreası çalışmayı durdurmuştur. Hayatında yaşayabileceği sadece bir kaç yılı hatta daha azı kalmıştır. Arkadaşlarının bu durumdan dolayı farklı davranmasını istemediğinden kimseye bir şey söylememiştir.

Sakura kalan günlerini “Ölümle Yaşamak” ismini verdiği günlüğüne kayıt etmektedir. Yaşadıklarının yanında yapmak istediklerini ve yapmayı dilediklerini de kayıt etmektedir.

Hastanede kazara defterini bir bankta unutur. Kaderin bir cilvesi ile de defteri aynı sınıfta ki Haruki bulur. Haruki kitaplara meraklı olduğundan ve okumayı sevdiğinde bir göz atar.

Önerilen: Naruto 'daki En Güçsüz 7 Kage!

Sakura ve Haruki ‘nın ilk sohbetleri burada başlar ve Sakura gerçekleri anlatır. Haruki ise hemen yoluna devam eder. Haruki ‘nin ne arkadaşı ne de sevgilisi vardır. Bu sırrı saklayabilecek mükemmel kişidir.

Kız yolunu kesip bundan kimseye söz etmemesini söyler. Oğlan kabul etse de bu yeterli olmaz bir daha da peşinden ayrılmaz.

Zamanla arkadaş ve arkadaşdan öte olurlar. Okul arkadaşları bunu bir çeşit ilişki olarak yorumlarlar.

SPOLİER ÇİZGİSİ ——-

Eğer filmi izlememişseniz aşağıda yazan kısmı okumanızı kesinlikle tavsiye etmem.

Sakura hastalıktan ölmüyor. Haruki ile buluşmak için yola çıktığı bir gün bıçaklanıyor. Bu inanılmaz bir beklenmedik sondu.


YORUM

Koe no Katachi ve ya Kimi no na Wa gibi diğer uzun metraj duygusal filmlere kıyasla güzel bir yeri hak ediyor. Tabi ki dünya klasiği sayılmaz ama bir dram filmi olarak ilk üçte diyebilirim.

Belli bir dikkat çekme amacı taşımıyor olabilir ama yine de etrafımızda ki böyle kişileri ve ya ölme zamanımızı düşünmeye zorluyor.


OKUMAYA DEVAM ET

EN ÖNEMLİ 10 AVATAR KARAKTERİ