Ijiranaide, Nagatoro-san Benzeri 8 Anime Önerisi!

Nagatoro-san benzeri anime önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere Nagatoro gibi veya benzeri 8 animeyi kısaca tanıtıp önereceğiz! İşte sizlere Nagatoro-san veya Ijiranaide, Nagatoro-san benzeri anime önerileri!

1. Karakai Jouzu no Takagi-san

Karakai Jouzu no Takagi-san
"Yemin ederim bugün Takagi-san'ı kızdırıp utandıracağım!"
Bir ortaokul öğrencisi olan Nishikata, sınıfta yanında oturan kız Takagi-san tarafından sürekli aşağılanmaktadır. Kendisi her gün ondan intikam almaya çalışıyor ama bu pek mümkün görünmüyor. Takagi-san ve Nishikata'nın alaylama savaşını izliyoruz!
Bölüm Sayısı: 12
Kategorileri: Komedi, Romantizm, Shounen, Hayattan Kesitler, Okul Hayatı
Yıl: 2018

2. Uzaki-chan wa Asobitai!

Uzaki-chan wa Asobitai!

Uzaki Hana'ya göre yalnız olmak en büyük acı. İşte bu yüzden üst sınıf öğrencisi Sakurai Shinichi'yi şirkette kendi yanında tutmayı kendine misyon edinmiştir. Sorun şu ki, Sakurai'nin tek istediği biraz huzur ve sessizlik!

Bölüm Sayısı: 12
Kategorileri: Komedi, Romantizm, Shounen, Hayattan Kesitler, Okul Hayatı, Senpai-Kouhai İlişkisi, Ecchi
Yıl: 2020

3. Tejina-senpai

Tejina-senpai

Tejina sevimli, tuhaf birisidir ve kendisi sahne büyüsünü oldukça seviyor. İsimsiz erkek ana karakterimiz ve Tejinamız bekleme odasında taşınırlar. Erkek karakterimizin okuduğu lise bir kulübe üye olmasını gerektiriyordur ve nedense gözlerini Tejina'dan ve onun sonuçsuz(beceriksiz) sihir girişimlerinden alamıyor.

Bölüm Sayısı: 12 (onikişer dakikalık)
Kategorileri: Komedi, Seinen, Okul Hayatı, Senpai-Kouhai İlişkisi, Ecchi, Okul Klüpleri
Yıl: 2019
Önerilen: Pek bilinmeyen 11 Harika Anime Önerisi!

4. Clannad

Clannad

Günlerini okulu asarak ve şehirde dolaşarak geçiren suçlu Tomoya, Tomoyo ile tanıştı ve yavaş yavaş iki karakter birbirlerine âşık oldu. Çıkmaya başlayalı bir ay oldu ve Tomoyo, Hikarizaka lisesinin yeni öğrenci konseyi başkanı olarak açıklandı. Tomoyo'nun yeni görevlerinin yanı sıra sakura ağaçlarını kurtarma çabalarıyla meşgul olması ve de yeni öğrenci konseyi başkanının neden okulun en kötü şöhretli iki suçlusu ile bu kadar çok zaman geçirdiğine dair söylentiler dolaşıyorken, Tomoya ve Tomoyo'nun ilişkisi ayakta kalabilir mi?

Bölüm Sayısı: 24
Kategorileri: Dram, Romantizm, Okul Hayatı, Senpai-Kouhai İlişkisi, 
Yıl: 2007

5. Seishun Buta Yarō wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai

Seishun Buta Yarō wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai

"Ergenlik sendromu'' adı verilen şey, internette ergenlik dönemindeki hassasiyet ve kararsızlıktan kaynaklandığı söylenen anormal deneyimler olarak açıklanır. Bu yıl, Enoshima yakınlarındaki bir lisede ikinci sınıf öğrencisi olan Sakuta Azusagawa, bu "ergenlik sendromunu" yaşayan birkaç kızla tanışıyor. Örneğin, kütüphanede vahşi bir tavşan kızla tanışır ve onun part time bir aktris olduğu ortaya çıkar, aynı zamanda okulda son sınıf öğrencisi olan Mai Sakurajima. Niyeyse bu büyüleyici kızı başka kimse göremez. Nasıl oldu? Görünmez mi oldu...?

Bölüm Sayısı: 13
Kategorileri: Dram, Romantizm, Okul Hayatı, Senpai-Kouhai İlişkisi, Doğaüstü,
Yıl: 2018

6. Midori no Hibi

Midori no Hibi

Sawamura Seiji, lisesindeki en kötü şöhretli suçludur - her zaman kavga eder ve sorunlara neden olur bu kürekliği onu bekâr ve kadınlara karşı şanssız bırakır. Kötü bir reddedilmenin ardından Seiji, hayatının aşkının nihayet ortaya çıkmış olabileceğini keşfeder, ama en olası olmayan yerlerde... Sağ elinde mi?! Şimdi, günlük kavgalarla ve sınıf arkadaşlarının dedikodularıyla uğraşmanın yanı sıra, Seiji, yeni bir utanç verici boyutlar sorununu da ele almalıdır: Elinin yerine ona âşık olan genç ve güzel bir kız olan Kasugano Midori!

Bölüm Sayısı: 13
Kategorileri: Dram, Romantizm, Ecchi, Shounen, Okul Hayatı
Yıl: 2004

7. Seitokaichou ni Chuukoku

Seitokaichou ni Chuukoku

Öğrenci konseyine Başkan Yardımcısı olarak yeni atanan Chiga, özellikle çekici ve saf olan Başkan Kokusai'nin yanında görevlerine başlamak için can atmaktadır. Kokusai, diğerlerinin yaptıklarından habersiz olduğundan ve konuşurken kendi adına konuşamayacak kadar çekingen olduğundan, Chiga ona her gün bir koruma olarak eşlik etmeye karar verir. Ancak Chiga, sempai'sine âşık olmaya başlayacağını bilmiyordu...

Bölüm Sayısı: 2 Bölüm OVA
Kategorileri: BL, Romantizm, Yaoi, Okul Hayatı, Senpai-Kouhai İlişkisi, Öğrenci Kurulu, Ecchi
Yıl: 2009-2010

8. Yagate Kimi ni Naru

Yagate Kimi ni Naru

Yuu, shoujo mangasını her zaman sevmiştir ve kalbini baloncuklar ve kalplerle çarpıştıran bir aşk itirafı alacağı günü beklemektedir, ancak bir ortaokul arkadaşı ona duygularını itiraf ettiğinde... Hiçbir şey hissetmemiştir. Hayal kırıklığına uğramış ve kafası karışmış olan Yuu, arkadaşına nasıl cevap vereceğinden hâlâ emin değildir. İşte tam sırada güzel öğrenci konseyi başkanı Nanami'nin bir talibini o kadar olgun bir şekilde geri çevirdiğini görür ki, ondan yardım istemek için ilham alır. Ama Yuu'ya itiraf edecek bir sonraki kişi Nanami'nin ta kendisidir! Yuu sonunda aradığı o shoujo hikayesi keyfine varabilecek mi?

Bölüm Sayısı: 13
Kategorileri: GL, Romantizm, Shoujo-ai, Okul Hayatı, Senpai-Kouhai İlişkisi, Öğrenci Kurulu, Shounen, Aşk Üçgeni
Yıl: 2018

OKUMAYA DEVAM ET

Hangi Ijiranaide, Nagatoro-san Karakterisin? Kişilik Testi