En iyi 20 Harem Anime Önerisi!

Hey sen, harem anime sevdalısı olan! Senin için tam tamına 20 animeden oluşan çoğunu bilmediğinizi düşündüğümüz En İyi 20 Harem Animesi adlı bu öneriyi hazırladık! Geçelim harem anime önerilerimize!

1. Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

34 yaşındaki başarısız bir genç, yoldan geçerken bir otobüsün altında kalınca yalnızca ölmekle kalmaz aksine yeni bir dünyaya reenkarne olarak bir bebeğin vücuduna girer. Bebek Rudy, her zaman istediği hayatı yaşamak için her fırsatı değerlendirecektir. Yeni arkadaşlarla, yeni edindiği bazı büyülü yeteneklerle ve her zaman hayalini kurduğu şeyleri yapma cesaretiyle, destansı bir maceraya atılıyor. Hem de eski dünyasındaki tüm bilgileri hâlâ hatırlıyorken!

2. Saenai Heroine no Sodate-kata

Saenai Heroine no Sodate-kata

Bir gün otaku bir lise öğrencisi olan Tomoya Aki, bir kızla onu kaderin bir araya getirmesiyle birbirleriyle karşılaşırlar. Bu karşılaşma, Tomoya'ya, gördüğü kızı modelleyerek oluşturacağı gal oyununda onu bir karakter yapma fikrini verir. Tomoya, arzusunu gerçeğe dönüştürmek için sanat kulübünün as üyesi Eriri Spencer Sawamura ve okulun en iyi öğrencisi Utaha Kasumigaoka gibi birkaç eksantrik “yaratıcıyı” oyununun geliştirme ekibine katılması ikna etmelidir. Bu arada Tomoya, tüm bu proje için ilham perisi olarak idolleştirdiği kızın sıkıcı sınıf arkadaşı Megumi Kato'dan başkası olmadığını öğrenince şok olur!

3. 5-toubun no Hanayome

5-toubun no Hanayome

Özel bir öğretmen ve aynı zamanda fakir ve asosyal bir öğrenci olan Futaro Uesugi okul gezisinden sonra hastalanır, ancak hastalık bile onu 5'li komboyu yakalamaktan alıkoyamaz! Futaro okula yeni gelen über zengin bir öğrenci olan Itsuki Nakano'ya özel ders vermeye başlayacaktır ama bu sırada diğer 4 kızımızla da yavaş yavaş tanışarak hareminin temellerini atmaya başlar!

4. Clannad

Clannad

Tomoya Okazaki, hayatı sıkıcı bulan ve hayatın bir şey ifade edemeyeceğini düşünen bir serseridir. Arkadaşı Youhei Sunohara ile birlikte okulu asarlar ve lise günlerini boş beleş geçirmeyi planlarlar.

Birgün okula doğru yol alan Tomoya yanından geçen bir kızın  ona Anpan! diye bağırdığını duyar ama sonradan anlar ki o kız aslında onu motive etmeye çalışmaktadır! O kız ise Nagisa Furukawa'dır. Nagisa, Tomoya ile arkadaş olduğunu söylese de Tomoya bunu kabul etmez aksine onu görmezden gelir.

Daha sonraları normalde de aynı yoldan gitseler de Tomoya artık Nagisa'yı daha fazla görmeye ve onu farketmeye başlar yoksa bir aşk mı filizleniyordur? Tomoya Nagisa'nın bir hastalığı yüzünden okulu 1 yıl dondurmak zorunda olduğunu öğrenir ve hayalinin ise tiyatro kulübünü canlandırmak istediğini öğrenir ve ona yardım etmek için başladığı hikâyesi nereye doğru ilerleyecek göreceğiz!

5. Isekai no Seikishi Monogatari

Isekai no Seikishi Monogatari

Hikâyemiz, ülkelerin antik kalıntılarda buldukları insansı Seikishi adı verilen silahların kopyalarını oluşturarak sonsuz savaşlar verdiği Geminar adlı alternatif bir dünyada geçiyor. Tenchi Muyou'nun üvey kardeşi olan 15 yaşındaki Masaki Kenshi başka bir dünyadan Geminar'a çağrılır. Kendisinin niçin ve nasıl çağırıldığını ararken de bu kaotik dünyayı gözlemledikçe kötücül güçler onun peşine düşmeye başlar!

Önerilen: Pek bilinmeyen 11 Harika Anime Önerisi!

6. Kanon (2006)

Kanon (2006)

Yuuichi Aizawa'nın bir zamanlar(çocukken) yaşadığı şehre dönmesinin üzerinden yedi yıl geçmiştir. Yuuichi'nin başına birçok şey geçmiş olmasına rağmen, üzerinden zaman geçmesinden dolayı sadece tek tük bir şeyler hatırlamaktadır. Yuuichi kuzeni Nayuki ile aynı okula gitmektedir ve okulda birçok kız ile karşılaşır ve bazıları onu geçmişinden tanıyor gibi görünüyordur. Yuuichi, değerli olanlarını kaybetmeden önce, kalbinden sildiği karanlık sırların anılarını geri hatırlamak zorundadır.

7. DanMachi

DanMachi

Hikâye, maceracıların bir araya gelip Dungeon olarak bilinen bir yeraltı labirentinde hazineler aradıkları Orario dünyasında geçiyor. DanMachi animesi tam adıyla Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka'dır. Türkçe karşılığı da Zindanda Kız Tavlamaya Çalışmak Yanlış mı?'dır. Her ne kadar ismi kız tavlamak ile ilgili olsa da ana karakterimiz Bell Cranel oldukça çekingen ve utangaç bir karakterdir ama Bell her nasılsa en başta afet gibi bir hatun olan tanrıça Hestia ile birlikte Orario'nun diğer afetlerini bir mıknatıs gibi kendisine çekip istemeden de olsa çoğu kişinin kıskanacağı bir hareme sahip oluyor!

8. Date a Live

Date a Live

Shido Itsuka, uzay depremleri olarak adlandırılan, her zaman ve her yerde meydana gelebilen ve çevresindeki her şeyi yerle bir eden çeşitli büyüklükteki felaketlerin olduğu bir dünyada yaşamaktadır. Yaşadığı şehrin felaket alarmı devreye geçtiğinde anlar ki bir felaket yaklaşmaktadır. Genç kız kardeşi Kotori'yi kurtarmak için zamana karşı bir yarışa girer. Ama ne kadar bahtsızsa uzay depremi tam da o noktada meydana gelir ama felaketin ortasında duran birisini görür. O kişi güzel bir kılıç kullanan kızdır. Kısa bir süre sonra, onun "Ruhlar" olarak adlandırılan ve felaketlere neden olan birçok varlıktan biri olduğunu öğrenir ve onun gibileri büyülemek, onları önlemenin çözümüdür. Shido, Ruhlarla çıkmalı ve onları kendisine âşık etmelidir, çünkü yapamazsa, insanlığın yıkımı kaçınılmaz olabilir.

9. High School DxD

High School DxD

Romantizm, büyü, şeytanlar,gençlik, ve ecchi gibi ögeler barındıran bir Japon animesidir. Hyoudou Issei isimli bir lise öğrencisinin başından geçenleri anlatır. Issei sıradan bir lise öğrencisidir. Hormonal anlamda en üst düzeydedir ve aklında kızlardan başka bir şey yoktur. Tüm çabalarına rağmen diğer iki arkadaşı ile birlikte çoğunluğu kızlardan oluşan bir okulda sap olarak gezmektedir.

Issei sonunda bir gün bir kız ile randevu fırsatı yakalar ama sonu iyi bitmez. Kız aslında Issei’yi tuzağa çekmeye çalışan bir düşmüş melektir. O gün Issei öldürülür. Okulun en gözde kızlarından olan ve aslında bir şeytan olan Rias Gremory tarafından kurtarılıp bir şeytan olarak tekrar doğar. Bundan sonraki hayatına bir şeytan olarak devam etmek zorunda olan Issei’nin yeni bir amacı vardır. Harem Şeytanı olmak.

Edindiği büyü güçlerini kendi cinsel arzuları doğrultusunda şekillendiren Issei komik bazı yetenekler üzerinde çalışır. Ayrıca özel bir gücü daha vardır. Kolunda antik bir alet takılıdır. İstediği zaman aktif edebildiği bu alet Kırmızı Ejder İmparatoru olarak bilinen bir ejderhanın hapsedildiği bir zırh eldivenidir. Ayrıca bu eldiven evrendeki en güçlü yadigarlardan sayılmaktadır.

Zırh eldiveni kullanıcısının gücü ve daha da önemlisi arzuları doğrultusunda ona güçler verir. Bu durumda Issei cinsel arzularına odaklanarak giderek daha güçlü hale gelir. Zamanla Başta Tanrının melekleri, Düşmüş Melekler ve Şeytanlar arasında bir savaş olduğunu öğrenir. Rias için gücünü son sınırına kadar zorlayıp onu kurtarır.

Not: Dxd bir çeşit ejderha adı. Lakin ana karakterle ilgili değil, uzay boşluğunda dolaşan kozmik bir canlı neden filmin adında yer alıyor anlamadım. Belki gelecekte açıklarlar.

10. Kyo Kara Maoh!

Kyo Kara Maoh!

Bir arkadaşını zorbalardan kurtarmaya çalışan Shibuya Yuuri, kafasını en beklenmedik yerde, tuvalette bulur. Bu tuvalet bir geçit gibidir ve Yuuri istemeden içine çekilir ve de onu başka bir yere taşır! Uçan iskeletler ve sihirle dolu bu fantastik dünyada, Mazoku adlı bir grup tarafından, krallığın bir sonraki Maou hükümdarı olacağı konusunda bilgilendirilir! Önünde üzücü ve utanç verici durumlar varken kahramanımız, gururunu bir kenara bırakıp sıradan insanlara karşı bir savaşa öncülük edebilecek mi?

Önerilen: Anime Arayanlar Buraya! 10 Enteresan Anime Önerisi

11. To Love Ru

To Love Ru

Rito Yuuki, sevimli Haruna'ya aşkını itiraf etmekten başka bir şey istemeyen beceriksiz bir çocuktur, ancak onun karşısında çeşitli engeller vardır. Bir gün, Rito, küvetinde dinlenirken, aniden kucağında beliren Lala adında garip bir uzaylı kızın göğüsleriyle ellerini dolu buldu! Lala, Deviluke Gezegeninin prensesidir ve görücü usulüyle evlenme ihtimalinden kaçmak için evden kaçmıştır; ve ne yazık ki Rito için kazara da olsa el yordamıyla(siz anladınız :D) bunun yapılması geleneksel nişan töreninin alametidir! Rito "teklifinden" vazgeçerse Deviluke'nin imparatoru Dünya'yı yok edecektir.

12. Ore wo Suki na no wa Omae Dake ka yo

Ore wo Suki na no wa Omae Dake ka yo

Kisaragi Amatsuyu kendisini popüler üst sınıf kızlar olan Cosmos ve Himawari'nin onu dışarı davet etmesinin ardından büyük ikramiyeyi vurduğunu düşünüyor! Ancak tam bir hayal kırıklığına uğrayarak, bu davetin asıl olayını öğrenir: kızlar onun arkadaşına aşıktır, ona değil. Bu sır kulak misafirliği yapan, gölgelerdeki bir kız olan Amatsuyu'yu rahatsız etmeye başlar ve ana karakterimiz bu kızdan da nasibini alır. Ama yakında bu kızın kendisinden hoşlanan tek kişi olduğunu öğrenecektir!

13. Sora no Otoshimono Forte

Sora no Otoshimono Forte

Tomoki'nin hayatı, dilek gerçekleştiren meleksi bir android olan Ikaros gökten düşüp ona efendi demeye başlayana kadar normaldi. Ikaros'un android arkadaşı Nymph, eğlenceye katılmak için kanat çırparak aşağı indiğinde işler daha da çılgınlaştı. Kanatlı Vixenler'in Dünya'daki yaşama uyum sağlamasıyla, Tomoki'nin barışçıl bir hayat hayalinin sonunda gerçekleşebileceğini düşünürdünüz - ama yanılıyorsunuz! Onun genç dürtüleri ve kirli zihniyle, Tomoki'nin istekleri her zamankinden daha fazla kaosa neden oluyor. . Ayrıca, sonradan katılan yeni bir daha android var – Astraea. Kesinlikle Ikaros ve Nymph kadar melek gibi görünüyor, ancak yeni gelen güzel sarışının iyi birisi olmama ihtimali de var!

14. Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Kodaka bir suçludur. En azından sınıf arkadaşları böyle düşünüyor. Doğal sarı saçları ve birtakım talihsiz yanlış anlaşılma sayesinde, Kodaka sahte itibarını düzeltemez ve bunun sonucunda ise tek bir arkadaş dahi edinememiştir. Ta ki bir gün, normalde insanlara mesafeli olan Yozora'nın hayali bir arkadaşıyla coşkuyla sohbet ettiğini duyana ve onun da kendisi kadar yalnız olduğunu keşfedene kadar! Sonunda insanlarla tanışma girişiminde bulunan ikili, “Komşular Kulübü”nü kurmaya karar verir ve kısa süre sonra, okul başkanının onlarla bağlantı kuramayan Sena gibi başka insanlarla uyumsuz insanlar da onlara katılır. Ekip birlikte RPG oynamak, yüzme havuzuna gitmek ve hatta lezzetli takoyaki avlamak gibi birçok etkinlik aracılığıyla arkadaşlığın zevklerini öğrenir!

15. Ranma ½

Ranma ½

Kendisi bir erkek olan Ranma'nın bir sorunu var: O yarı kadındır! Çin'de eğitim alırken Jusenkyo'da garip bir sihirli kaynak suyuna düşer. Şimdi ise, kendisine soğuk su çarptığında güzel bir kadına dönüşmesi için ebediyen lanetlenmiştir, ama bu belki de sorunlarının en küçüğüdür; babası onu evlenmesi için nişanlamıştır! Laneti için bir çare bulmaya çalışırken ve de daha güçlü olmak için çalışırken ve kendisinin diğer yarısının nişanlısından daha kadınsı ve ateşli olduğu gerçeğiyle boğuşurken Ranma için asla sıkıcı bir gün yoktur!

Önerilen: Beyninizi Yakacak 12 Psikolojik Anime Önerisi!

16. Nisekoi

Nisekoi

Raku Ichijou, kendi halinde sıradan görünen bir lise öğrencisidir. Ailesinin Yakuza (japon mafyası)‘nın yöneticileri olması dışında her şey normaldir. Raku 5 yaşındayken bir kızla evlenmek için sözleşmiştir. O günden geriye bir anahtar kolye kalmıştır. Raku kolyeyi kızda kolyenin anahtarın almıştır. Aradan yıllar geçince Raku kızın yüzünü de adını da unutmuştur ama kolyeyi ve sözünü unutmamıştır. Bu arada da sınıfında ki Onodera isimli kıza abayı yakmıştır. Bir gün okulda kolyesini sallayarak dolaşırken çitlerden atlayan bir kız dizleriyle Rakunun suratına vurur. Raku fark etmese de kolyesi fırlayıp gitmiştir.

Bu kızın adı Chitoge’dir. Chtoge, melez sarışın bir kızdır. Okula yeni transfer olmuştur. Görünüşte güçlü ve kaba bir kızdır. Raku ve Chitoge'nin nefret ilişkisi kolyeyi bulana kadar devam eder. Kolye bulununca bir daha konuşmamak üzere ayrılırlar. Raku eve döndüğünde, babası ona karşı çete ailesinin kızıyla bir süre için sevgili olmaları gerektiğini söyler. Kabul etmezlerse şehirde iç savaş çıkacaktır. Odaya karşı aile ve kızı da girince ortalık iyice karışır. Çünkü karşı ailenin kızı Chitoge’dir. Durumun ciddiyetini kavrayan ikili sonunda mecburi sevgili rolü yapmayı kabul ederler. Zaman içerisinde Onodera da Chitoge'de ve üçüncü bir kızda daha kolye anahtarı olduğu ortaya çıkar.

17. Tenchi Muyou! Ryououki

Tenchi Muyou! Ryououki

Tenchi Masaki, büyükbabasına tapınakta yardım ederek sessiz sakin bir hayat yaşamaktaydı. Sessizdi, taa ki 700 yıllık hapishanesinden yanlışlıkla garip ve güzel bir uzay korsanını serbest bırakana kadar. Kraliyet prensesi Ayeka, sevimli Sasami, salak galaksi polis ajanı Mihoshi ve bilimsel olarak deli olan Washu, kargaşaya katılmak için Tenchi'nin arka bahçesine indiğinde Tenchi için işler hızla kötüleşir. Tenchi, bu kadınların istenmeyen romantik gelişmelerinden kurtulabilecek mi?

18. Sekirei

Sekirei

Minato Sahashi normal bir hayat yaşıyordu; üniversiteye giriş sınavından iki yıl üst üste başarısız olmuştu ve bir apartman dairesinde sakince bekâr hayatını yaşıyordu. Ta ki koca memeli Musubi gökten onun üzerine düşene kadar! O bir Sekirei'dir, kaderinde sadece biri kalana kadar savaşmak olan 108 kişiden biridir; ve Aşikabi olarak bilinen seçilmiş kişiyle birlikte cennete yükselecektir. Minato çok geçmeden kendini Musubi'nin kucağında bulur ve onun Ashibaki'si olur - ama hayatı sadece daha karmaşık hale gelecektir. Musubi, Minato'nun Ashibaki olduğunu iddia eden tek kişi de değildir!

19. Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai!

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai!

Nariyuki Yuiga'nın özel bir bursa ihtiyacı vardır ama bunu alabilmek için üç dahi kıza ders vermesi gerekmektedir. Biri edebiyat konusunda bir dahidir ama diğer derslerdeki becerileri eksiktir. Bir diğeri matematikte bir dahidir, ancak sanat onun asıl hayalidir. Sonuncunun atletik hünerleri eşsizdir, ancak diğer her şeyle mücadele eder. Üniversite başvuru tarihleri yaklaşırken Nariyuki öğrencilerine öğretilemeyenleri zamanında öğretebilecek mi?

20. Tsugumomo

Tsugumomo

Kazuya Kagami'nin dünyadaki en değerli varlığı, rahmetli annesinin ona bıraktığı obidir. İçine sızan kiraz çiçeklerinin kokusu gün boyunca ona yardımcı oluyor - ama bunun hayatını kurtarmasını, kendine "eser ruhu" diyen kimono kaplı güzel bir kız olmasını asla beklemiyordu. Adı Kiriha, kanadın tsukumogami'si, onun "sahibi" olduğu için doğal olarak ana karakterimiz onunla birlikte hareket ediyor. Gözlüklü arkadaşı Chisato'yu, onunla banyo yapmak isteyen aşırı korumacı ablasını, koca göğüslü bir rahibeyi, Kokuyoura adında baştan çıkarıcı bir büyücüyü ile birlikte Kazuya'nın hayatı çok daha ilginç bir hale geldi.


OKUMAYA DEVAM ET

16 Reverse Harem Anime Önerisi!