Welcome to the Claasrom of the Elite Anime İncelemesi

Okul etiketine sahip güzel bir Anime mi arıyorsunuz? O zaman size bu gün incelemesini yaptığım Welcome, to the Claasrom of the elite adlı animeyi öneriyorum.

Welcome to the Claasrom of the Elite Anime İncelemesi

Welcome, to the Claasrom of the Elite: Anime İncelemesi

Bu animenin orijinal Japonca adı: 'Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e'dir.

Anime son zamanlarda beğenilen animeler arasında kendini göstermektedir.

Animemiz, Japonyanın ayrıcalıklı bir Lise olan Kōdo Ikusei Lisesinde başlamaktadır. Bu okul birçok alanda yaptığı sınavlarla öğrenci kabul etmektedir. Okulun ABCD sistemi öğrencileri alt üst olarak derecelendirerek işleri kızıştırmaktadır. Okul her lise dönemi için(Lise 1, lise 2 gibi.) 4 sınıf bulundurmaktadır A, B, C ve D sınıfı. A sınıfı en iyiler yani elitler sınıfı olarak tanımlanır, D sınıfıySa en kötülerin sınıfı olarak tanımlanır.

Önerilen: En iyi 20 Harem Anime Önerisi!

Okuldaki ilk dersinizde hesaplarınıza sadece okul da kullanabilmeniz şartıyla yüklü miktarda para yatırılır ve bu durum ilk derste rehberlik hocanız tarafından açıklanır. Animemizin İlk bölümdeki konuşmasından anlayacağımız üzere özgürlüğüne düşkün biri olduğunu belli eden ana karakterimiz olan Ayanokōji Kiyotaka isimli bu karakterin D sınıfına düşmesiyle başlar.

Karakterimiz ise ilk başlarda farkında olmasa bile aslında A sınıfının başkanı ve aynı zamanda okulun Temsilcisinin kız kardeşi olan Suzune Horikita ile aynı sınıftadır.

!!!Spoiler Uyarısı!!!

Ayankoji, Suzune adlı kızı okulun kuytu bir yerinde Başkan ile beraber görür ve Ayanakoji'nin gelişini fark etmeyen temsilcimiz kız kardeşine sert bir şekilde vurmak üzereyken Ayankoji'nin bunu engellemesi ve bu olaydan sonra Suzune'nin Ayanakoji'yi ve onun geçmişini merak etmesiyle beraber, Ayanakojinin hayatına burun sokulmasından rahatsız olmasından dolayı Suzune'ye onu A sınıfına geçireceğini fakat hayatına burnunu sokmaması gerektiğini söylemesiyle olaylar başlar.


OKUMAYA DEVAM ET

Ijiranaide, Nagatoro-san Benzeri 8 Anime Önerisi!