İzlemeyenin Çok Şey Kaçıracağı 120 Tane Anime Önerileri!

İzleyecek anime bulamayanlar için kesinlikle izlemeniz gereken ve birbirinden güzel bu 120 anime listemizi hazırladım. Anime önerileri arayanlar ama bulamayıp izleyecek animesiz kalanlar için geçelim 120 anime önerileri listemize.

1. En İyi Harem Animeleri ↓↓

En İyi Harem Animeleri ↓↓

1-Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

34 yaşındaki başarısız bir genç, yoldan geçerken bir otobüsün altında kalınca yalnızca ölmekle kalmaz aksine yeni bir dünyaya reenkarne olarak bir bebeğin vücuduna girer. Bebek Rudy, her zaman istediği hayatı yaşamak için her fırsatı değerlendirecektir. Yeni arkadaşlarla, yeni edindiği bazı büyülü yeteneklerle ve her zaman hayalini kurduğu şeyleri yapma cesaretiyle, destansı bir maceraya atılıyor. Hem de eski dünyasındaki tüm bilgileri hâlâ hatırlıyorken!

1.KISIM: Kesinlikle İzlenmesi Gereken 140 Tane Anime Önerileri!

2. Saenai Heroine no Sodate-kata

Saenai Heroine no Sodate-kata

Bir gün otaku bir lise öğrencisi olan Tomoya Aki, bir kızla onu kaderin bir araya getirmesiyle birbirleriyle karşılaşırlar. Bu karşılaşma, Tomoya'ya, gördüğü kızı modelleyerek oluşturacağı gal oyununda onu bir karakter yapma fikrini verir. Tomoya, arzusunu gerçeğe dönüştürmek için sanat kulübünün as üyesi Eriri Spencer Sawamura ve okulun en iyi öğrencisi Utaha Kasumigaoka gibi birkaç eksantrik “yaratıcıyı” oyununun geliştirme ekibine katılması ikna etmelidir. Bu arada Tomoya, tüm bu proje için ilham perisi olarak idolleştirdiği kızın sıkıcı sınıf arkadaşı Megumi Kato'dan başkası olmadığını öğrenince şok olur!

3. 5-toubun no Hanayome

5-toubun no Hanayome

Özel bir öğretmen ve aynı zamanda fakir ve asosyal bir öğrenci olan Futaro Uesugi okul gezisinden sonra hastalanır, ancak hastalık bile onu 5'li komboyu yakalamaktan alıkoyamaz! Futaro okula yeni gelen über zengin bir öğrenci olan Itsuki Nakano'ya özel ders vermeye başlayacaktır ama bu sırada diğer 4 kızımızla da yavaş yavaş tanışarak hareminin temellerini atmaya başlar!

4. Isekai no Seikishi Monogatari

Isekai no Seikishi Monogatari

Hikâyemiz, ülkelerin antik kalıntılarda buldukları insansı Seikishi adı verilen silahların kopyalarını oluşturarak sonsuz savaşlar verdiği Geminar adlı alternatif bir dünyada geçiyor. Tenchi Muyou'nun üvey kardeşi olan 15 yaşındaki Masaki Kenshi başka bir dünyadan Geminar'a çağrılır. Kendisinin niçin ve nasıl çağırıldığını ararken de bu kaotik dünyayı gözlemledikçe kötücül güçler onun peşine düşmeye başlar!

5. Kanon (2006)

Kanon (2006)

Yuuichi Aizawa'nın bir zamanlar(çocukken) yaşadığı şehre dönmesinin üzerinden yedi yıl geçmiştir. Yuuichi'nin başına birçok şey geçmiş olmasına rağmen, üzerinden zaman geçmesinden dolayı sadece tek tük bir şeyler hatırlamaktadır. Yuuichi kuzeni Nayuki ile aynı okula gitmektedir ve okulda birçok kız ile karşılaşır ve bazıları onu geçmişinden tanıyor gibi görünüyordur. Yuuichi, değerli olanlarını kaybetmeden önce, kalbinden sildiği karanlık sırların anılarını geri hatırlamak zorundadır.

6. DanMachi

DanMachi

Hikâye, maceracıların bir araya gelip Dungeon olarak bilinen bir yeraltı labirentinde hazineler aradıkları Orario dünyasında geçiyor. DanMachi animesi tam adıyla Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka'dır. Türkçe karşılığı da Zindanda Kız Tavlamaya Çalışmak Yanlış mı?'dır. Her ne kadar ismi kız tavlamak ile ilgili olsa da ana karakterimiz Bell Cranel oldukça çekingen ve utangaç bir karakterdir ama Bell her nasılsa en başta afet gibi bir hatun olan tanrıça Hestia ile birlikte Orario'nun diğer afetlerini bir mıknatıs gibi kendisine çekip istemeden de olsa çoğu kişinin kıskanacağı bir hareme sahip oluyor!

7. Date a Live

Date a Live

Shido Itsuka, uzay depremleri olarak adlandırılan, her zaman ve her yerde meydana gelebilen ve çevresindeki her şeyi yerle bir eden çeşitli büyüklükteki felaketlerin olduğu bir dünyada yaşamaktadır. Yaşadığı şehrin felaket alarmı devreye geçtiğinde anlar ki bir felaket yaklaşmaktadır. Genç kız kardeşi Kotori'yi kurtarmak için zamana karşı bir yarışa girer. Ama ne kadar bahtsızsa uzay depremi tam da o noktada meydana gelir ama felaketin ortasında duran birisini görür. O kişi güzel bir kılıç kullanan kızdır. Kısa bir süre sonra, onun "Ruhlar" olarak adlandırılan ve felaketlere neden olan birçok varlıktan biri olduğunu öğrenir ve onun gibileri büyülemek, onları önlemenin çözümüdür. Shido, Ruhlarla çıkmalı ve onları kendisine âşık etmelidir, çünkü yapamazsa, insanlığın yıkımı kaçınılmaz olabilir.

8. High School DxD

High School DxD

Romantizm, büyü, şeytanlar,gençlik, ve ecchi gibi ögeler barındıran bir Japon animesidir. Hyoudou Issei isimli bir lise öğrencisinin başından geçenleri anlatır. Issei sıradan bir lise öğrencisidir. Hormonal anlamda en üst düzeydedir ve aklında kızlardan başka bir şey yoktur. Tüm çabalarına rağmen diğer iki arkadaşı ile birlikte çoğunluğu kızlardan oluşan bir okulda sap olarak gezmektedir.

Issei sonunda bir gün bir kız ile randevu fırsatı yakalar ama sonu iyi bitmez. Kız aslında Issei’yi tuzağa çekmeye çalışan bir düşmüş melektir. O gün Issei öldürülür. Okulun en gözde kızlarından olan ve aslında bir şeytan olan Rias Gremory tarafından kurtarılıp bir şeytan olarak tekrar doğar. Bundan sonraki hayatına bir şeytan olarak devam etmek zorunda olan Issei’nin yeni bir amacı vardır. Harem Şeytanı olmak.

Edindiği büyü güçlerini kendi cinsel arzuları doğrultusunda şekillendiren Issei komik bazı yetenekler üzerinde çalışır. Ayrıca özel bir gücü daha vardır. Kolunda antik bir alet takılıdır. İstediği zaman aktif edebildiği bu alet Kırmızı Ejder İmparatoru olarak bilinen bir ejderhanın hapsedildiği bir zırh eldivenidir. Ayrıca bu eldiven evrendeki en güçlü yadigarlardan sayılmaktadır.

Zırh eldiveni kullanıcısının gücü ve daha da önemlisi arzuları doğrultusunda ona güçler verir. Bu durumda Issei cinsel arzularına odaklanarak giderek daha güçlü hale gelir. Zamanla Başta Tanrının melekleri, Düşmüş Melekler ve Şeytanlar arasında bir savaş olduğunu öğrenir. Rias için gücünü son sınırına kadar zorlayıp onu kurtarır.

Not: Dxd bir çeşit ejderha adı. Lakin ana karakterle ilgili değil, uzay boşluğunda dolaşan kozmik bir canlı neden filmin adında yer alıyor anlamadım. Belki gelecekte açıklarlar.

9. Kyo Kara Maoh!

Kyo Kara Maoh!

Bir arkadaşını zorbalardan kurtarmaya çalışan Shibuya Yuuri, kafasını en beklenmedik yerde, tuvalette bulur. Bu tuvalet bir geçit gibidir ve Yuuri istemeden içine çekilir ve de onu başka bir yere taşır! Uçan iskeletler ve sihirle dolu bu fantastik dünyada, Mazoku adlı bir grup tarafından, krallığın bir sonraki Maou hükümdarı olacağı konusunda bilgilendirilir! Önünde üzücü ve utanç verici durumlar varken kahramanımız, gururunu bir kenara bırakıp sıradan insanlara karşı bir savaşa öncülük edebilecek mi?

10. To Love Ru

To Love Ru

Rito Yuuki, sevimli Haruna'ya aşkını itiraf etmekten başka bir şey istemeyen beceriksiz bir çocuktur, ancak onun karşısında çeşitli engeller vardır. Bir gün, Rito, küvetinde dinlenirken, aniden kucağında beliren Lala adında garip bir uzaylı kızın göğüsleriyle ellerini dolu buldu! Lala, Deviluke Gezegeninin prensesidir ve görücü usulüyle evlenme ihtimalinden kaçmak için evden kaçmıştır; ve ne yazık ki Rito için kazara da olsa el yordamıyla(siz anladınız :D) bunun yapılması geleneksel nişan töreninin alametidir! Rito "teklifinden" vazgeçerse Deviluke'nin imparatoru Dünya'yı yok edecektir.

11. Ore wo Suki na no wa Omae Dake ka yo

Ore wo Suki na no wa Omae Dake ka yo

Kisaragi Amatsuyu kendisini popüler üst sınıf kızlar olan Cosmos ve Himawari'nin onu dışarı davet etmesinin ardından büyük ikramiyeyi vurduğunu düşünüyor! Ancak tam bir hayal kırıklığına uğrayarak, bu davetin asıl olayını öğrenir: kızlar onun arkadaşına aşıktır, ona değil. Bu sır kulak misafirliği yapan, gölgelerdeki bir kız olan Amatsuyu'yu rahatsız etmeye başlar ve ana karakterimiz bu kızdan da nasibini alır. Ama yakında bu kızın kendisinden hoşlanan tek kişi olduğunu öğrenecektir!

12. Sora no Otoshimono Forte

Sora no Otoshimono Forte

Tomoki'nin hayatı, dilek gerçekleştiren meleksi bir android olan Ikaros gökten düşüp ona efendi demeye başlayana kadar normaldi. Ikaros'un android arkadaşı Nymph, eğlenceye katılmak için kanat çırparak aşağı indiğinde işler daha da çılgınlaştı. Kanatlı Vixenler'in Dünya'daki yaşama uyum sağlamasıyla, Tomoki'nin barışçıl bir hayat hayalinin sonunda gerçekleşebileceğini düşünürdünüz - ama yanılıyorsunuz! Onun genç dürtüleri ve kirli zihniyle, Tomoki'nin istekleri her zamankinden daha fazla kaosa neden oluyor. . Ayrıca, sonradan katılan yeni bir daha android var – Astraea. Kesinlikle Ikaros ve Nymph kadar melek gibi görünüyor, ancak yeni gelen güzel sarışının iyi birisi olmama ihtimali de var!

13. Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Kodaka bir suçludur. En azından sınıf arkadaşları böyle düşünüyor. Doğal sarı saçları ve birtakım talihsiz yanlış anlaşılma sayesinde, Kodaka sahte itibarını düzeltemez ve bunun sonucunda ise tek bir arkadaş dahi edinememiştir. Ta ki bir gün, normalde insanlara mesafeli olan Yozora'nın hayali bir arkadaşıyla coşkuyla sohbet ettiğini duyana ve onun da kendisi kadar yalnız olduğunu keşfedene kadar! Sonunda insanlarla tanışma girişiminde bulunan ikili, “Komşular Kulübü”nü kurmaya karar verir ve kısa süre sonra, okul başkanının onlarla bağlantı kuramayan Sena gibi başka insanlarla uyumsuz insanlar da onlara katılır. Ekip birlikte RPG oynamak, yüzme havuzuna gitmek ve hatta lezzetli takoyaki avlamak gibi birçok etkinlik aracılığıyla arkadaşlığın zevklerini öğrenir!

14. Ranma ½

Ranma ½

Kendisi bir erkek olan Ranma'nın bir sorunu var: O yarı kadındır! Çin'de eğitim alırken Jusenkyo'da garip bir sihirli kaynak suyuna düşer. Şimdi ise, kendisine soğuk su çarptığında güzel bir kadına dönüşmesi için ebediyen lanetlenmiştir, ama bu belki de sorunlarının en küçüğüdür; babası onu evlenmesi için nişanlamıştır! Laneti için bir çare bulmaya çalışırken ve de daha güçlü olmak için çalışırken ve kendisinin diğer yarısının nişanlısından daha kadınsı ve ateşli olduğu gerçeğiyle boğuşurken Ranma için asla sıkıcı bir gün yoktur!

15. Nisekoi

Nisekoi

Raku Ichijou, kendi halinde sıradan görünen bir lise öğrencisidir. Ailesinin Yakuza (japon mafyası)‘nın yöneticileri olması dışında her şey normaldir. Raku 5 yaşındayken bir kızla evlenmek için sözleşmiştir. O günden geriye bir anahtar kolye kalmıştır. Raku kolyeyi kızda kolyenin anahtarın almıştır. Aradan yıllar geçince Raku kızın yüzünü de adını da unutmuştur ama kolyeyi ve sözünü unutmamıştır. Bu arada da sınıfında ki Onodera isimli kıza abayı yakmıştır. Bir gün okulda kolyesini sallayarak dolaşırken çitlerden atlayan bir kız dizleriyle Rakunun suratına vurur. Raku fark etmese de kolyesi fırlayıp gitmiştir.

16. Tenchi Muyou! Ryououki

Tenchi Muyou! Ryououki

Tenchi Masaki, büyükbabasına tapınakta yardım ederek sessiz sakin bir hayat yaşamaktaydı. Sessizdi, taa ki 700 yıllık hapishanesinden yanlışlıkla garip ve güzel bir uzay korsanını serbest bırakana kadar. Kraliyet prensesi Ayeka, sevimli Sasami, salak galaksi polis ajanı Mihoshi ve bilimsel olarak deli olan Washu, kargaşaya katılmak için Tenchi'nin arka bahçesine indiğinde Tenchi için işler hızla kötüleşir. Tenchi, bu kadınların istenmeyen romantik gelişmelerinden kurtulabilecek mi?

17. Sekirei

Sekirei

Minato Sahashi normal bir hayat yaşıyordu; üniversiteye giriş sınavından iki yıl üst üste başarısız olmuştu ve bir apartman dairesinde sakince bekâr hayatını yaşıyordu. Ta ki koca memeli Musubi gökten onun üzerine düşene kadar! O bir Sekirei'dir, kaderinde sadece biri kalana kadar savaşmak olan 108 kişiden biridir; ve Aşikabi olarak bilinen seçilmiş kişiyle birlikte cennete yükselecektir. Minato çok geçmeden kendini Musubi'nin kucağında bulur ve onun Ashibaki'si olur - ama hayatı sadece daha karmaşık hale gelecektir. Musubi, Minato'nun Ashibaki olduğunu iddia eden tek kişi de değildir!

18. En İyi İsekai Animeler↓↓

En İyi İsekai Animeler↓↓

18- Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Bir trafik kazası geçirdikten sonra Kazuma Satou'nun hayal kırıklığı yaratan kısacık hayatının sona ermesi gerekiyordu, ama uyandığında karşısında güzel bir kız gördü, Aqua!. Aqua bir tanrıça olduğunu söyler ve onu başka bir dünyaya göndereceğini söyler ve de yanında istediği herhangi bir şeyi de götürebileceğini. Kazuma, yanında götürmek için tanrıça Aqua'yı seçer ve Aqua ne kadar şaşırsa da kurallar böyledir, Kazuma ile birlikte dünyaya inerler. Bir iblis kral tarafından yönetilen macera dolu bir fantezi dünyasıdır burası. 

19. Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Sıradan bir lise öğrencisi olan Natsuki Subaru, marketten eve dönerken kendini başka bir dünyaya taşınmış olarak bulur. Solu sağı bile bilmediği bu yeni  dünyada kaybolmuş ve kafası karışmış olduğundan, karşılaştığı tek kişi gümüş saçlı güzel bir kızdı. Onu kendi umutsuzluğundan kurtardığı için ona bir şekilde karşılığını vermeye kararlı olan Subaru, kızın aradığı şeyi bulmasına yardım etmeyi kabul eder... Valla anime biraz garip ama güzel :D

20. Bakemono no Ko

Bakemono no Ko

Shibuya sokaklarında yaşayan ve bir yetim olan Kyuuta, fantastik bir canavarlar dünyasına girdiğinde, kendisi için mükemmel çırağı arayan huysuz, zorlu bir savaşçı canavar olan Kumatetsu onu yanına alır. Sürekli çekişmelerine rağmen, Kyuuta ve Kumatetsu birlikte eğitime başlarlar ve vasi baba ve oğul olarak yavaş yavaş bir bağ kurarlar. Ancak derin bir karanlık, insan ve canavar dünyalarını kaosa sürüklemekle tehdit edecektir ve bu tehlike ikili arasındaki güçlü bağın ne kadar güçlü olduğunu sınayacak.

21. Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen

Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen

Hevesli bir kitap kurdu ve üniversite öğrencisi olan Motosu Urano, bir kazada ölür. Bu, sonunda her zaman hayal ettiği gibi bir kütüphaneci olarak çalışabileceği haberinden hemen sonra olur hemde! Bilincini geri kazandığında, fakir bir askerin kızı Myne olarak yeniden doğmuştur. Sert bir sınıf sistemine sahip olan Ehrenfest kasabasındaydı. Ama kitapları olduğu sürece başka hiçbir şeye ihtiyacı yoktu. Ancak kitaplar kıttı ve sadece soylulara aitti. Ama bu onu durdurmuyor, bu yüzden bir karar veriyor... "Eğer hiç kitap yoksa, ben sadece biraz yaratacağım."

22. Overlord

Overlord

Daha adını veya kim olduğunu bilmediğimiz bir kahramanın başından geçenleri anlatıyor. Gelecekte online sanal gerçeklik oyunları çok popüler olmuştur. Genç bir adam hayatını iş ve oyun arasına sıkıştırmıştır. O çok sevdiği oyun ise Yggdrasil ‘dir. Oyun yıllarca popüler olsa da sonunda çaptan düşmeye başar.

Yggdrasil ‘de çok güçlü bir oyuncu olan kahramanımız burada Momonga ‘dır. 100. seviye bir büyücüdür. Arkadaşları ile birlikte yıllarca uğraşıp Nazaric Mezarlığı adında bir kale ve onlarca sanal NPC oluşturmuştur. Zamanla herkes oyunu terk etmeye başar ve oyun sahipleri de oyun sunucularını durdurma kararı alır. Kahramanımız son gününü son anına kadar oyunda geçirmeye karar verir.

Saat 00:00 olduktan sonra bile oyun kapanmaz. Karakterler konuşmaya başlar. Kontrol paneli kayıp olur. Momonga artık bu alemin canlı bir parçası olmuştur. Tamamen yeni bir dünyada NPC‘leri ile birlikte bu dünyayı anlamaya çalışır. Bir iki farklı karakter kılığında bu dünyayı ele geçirmeye ve varsa diğer oyuncuları bulmaya karar verir.

Bu dünyada bilinen tüm büyücülerden ve varlıklardan güçlü olan Momonga her adımında şaşırtıcı bir sürpriz ile karşılaşır.

Not: Albedo isimli NPC‘nin orijinal hikayesinde son anda bir değişiklik yapar. Oyunda ki karakterlerin canlanmasıyla Albedo (değişikliğin sonucunda) Momonga‘ya sırılsıklam aşık olur!

23. No Game no Life

No Game no Life

Bir şehir efsanesine göre oyunlarda olağanüstü yetenekli olanlara özel bir oyun davetiyesi gönderileceğini ve mücadelenin kazananlarının başka bir dünyaya götürüleceğini anlatır. Hem kardeş hem de kötü şöhretli oyuncular olan iki hikikomori NEET olan Sora ve Shiro, bu daveti aldıklarında, kolaylıkla mücadeleyi yenerler ve efsanelerin anlattığı gibi, çatışmaların, insanların yaşamlarının ve hatta ülke sınırlarının yarışmalar ve oyunlar tarafından belirlendiği başka bir dünyaya taşınırlar. Her zaman bir meydan okumaya hazır olan ikili, diğer ırklara kıyasla düşük seviyedeki insanlığın itibarını geri kazanmak veya bir sonraki kral olacak kişiyi etkilemeye yardımcı olmak olsun, önlerine çıkan engellerin çabucak pat pat içlerinden geçerler.

24. Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri

20XX Ağustos'ta, Tokyo'nun Ginza semtinde aniden bir kapı belirir ve canavarların, ortaçağ şövalyelerinin ve diğer fantastik varlıkların başka bir dünyadan gelip Tokyo'yu alt üst ettiği bir portalı serbest bırakır. Japon Savunma Kuvvetleri bu canavarlara karşı harekete geçer ve onları "Kapıya" geri iter. Üçüncü Keşif Ekibi, subayı (ve otaku) olan Youji Itami tarafından yönetilen "Özel Bölge"ye gönderilir. Yolculuklarında, birçok tehlikenin yanı sıra bir ejderhanın saldırısından kurtulan ve gruba tehlikeli yeni dünyada rehberlik eden güzel bir elf kızı da katılır. 

25. Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Makoto Misumi, cesur bir savaşçı olarak isekai bir dünyaya çağrılan sıradan bir liselidir. Ne yazık ki, dünyanın tanrıçası onu küçümseyerek, "Yüzün çirkin" dedi, unvanını elinden aldı ve onu vahşi doğanın en uç noktalarına sürgün etti. Vahşi doğada dolaşırken, Makoto; ejderhalar, örümcekler, orklar, cüceler ve diğer her türlü insan olmayan türle karşılaştı. Tüm bu zorluklar sayesinde Makoto, büyüde ve fiziksel güçte bir pro olmuştur! Böyle çeşitli mücadelelerle uğraşırken bu dünyada hayatta kalır.

26. Kumo desu ga, Nanika?

Kumo desu ga, Nanika?

Ben bir kahramanım. Sıradan bir liseli kızdım ama aniden bir hayal dünyasında örümcek canavarı olarak yeniden doğdum. Sadece bu da değil, korkunç canavarlarla dolu bir zindanda uyandım. Yanımda ise yalnızca insani bilgim ve ezici pozitifliğim var başka bir şeyim yok! Hayatta kalabilmek için ve çok daha güçlü canavarları yenmek için örümcek ağları ve tuzaklar kullanmak zorundayım... 

27. Kakuriyo no Yadomeshi

Kakuriyo no Yadomeshi

Büyükbabasını kaybettikten sonra, ayakashi olarak bilinen ruhları görebilen bir kız olan Aoi'ye aniden bir ogre yaklaşır. Büyükbabasının borcunu ödemesini talep ederek büyük bir istekte bulunur: Kendisiyle evlenmesini! Bu saçma teklifi reddeden Aoi, ayakashi'nin ailesinin borcunu geri ödemek için Tenshinya'da aşçı olarak çalışmaya karar verir.

28. Xie Wang Zhui Qi

Xie Wang Zhui Qi

21. yüzyılın ünlü suikastçısı olan karakterimiz, aslında Su Malikanesi'nin en yararsız, hiçbir işe yaramaz Dördüncü Hanımı olmak için başa geçti. Jin İmparatorluğu'nun imparatorluk majesteleri He, rakipsiz yeteneklere sahip, duygusuz, zorba, şeytani bir diktatördü. Herkes onun aptal ve hiçbir işe yaramaz olduğunu biliyordu ve istediği gibi ona zorbalık etti. Ama bir tek o zorba tiran ona sahip çıkmaya karar verdi ve ikili arasında bir hikaye başladı!

29. Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki

Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki

Kazuya Souma, Aniden bir fantezi dünyasına çağrılan ve prensesle nişanlanan bir gençtir. Ancak onun kahramanlığa bakış açısı savaşlar ve güç değil. Ülkenin reformlarla kalkınmasıdır. Böyle böyle ülkenin sorunlarını çözmekle uğraşırken tahta geçer ve yanına güvenebileceği ve ülkenin isteklerini karşılayabilecek bir ekip toplama işine girişir.

30. Juuni Kokuki

Juuni Kokuki

Yohko sıradan bir kimse değildir. Hayatı boyunca, özellikle Japonya'da pek çok kişinin sahip olmadığı parlak kırmızı saç rengiyle, dışlanmış birisi olarak görüldü. Keiki adında gizemli bir adam gelip onun kendi imparatoriçesi olduğunu iddia edince Yohko için işler hobb değişti! Yohko ve iki arkadaşı daha sonra bir girdap tarafından çekilir ve sonra iblisler ve sihir dünyasında terk edilir.

31. Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?

 Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?

İnsanların gruplaşıp benzer şekilde düşünenlerin klanlar halinde bir araya geldiği, paralel gerçeklerin kesiştiği ve hikayelerin gerçeğinin hayat bulduğu Küçük Bahçe'ye hoş geldiniz! Bu dünyanın ustaları, tanrılar, ruhlar, canavarlardır ve olağanüstü yetenekli insanlar tarafından olağanüstü ödüllerin kazanılıp kaybedilebileceği Hediye Oyunlarına ev sahipliği yapar. Yok olmakta olan bir klan Oyunlarda kendi adını bile kaybetmiştir ve kaybettikleri itibarlarını geri kazanmak için yeni ve yetenekli kimseleri arayıp durmaktadırlar. Bir oyun hakemi olan Black Rabbit, bu klanın eski statüsüne geri dönmesine yardımcı olmak için benzersiz yeteneklere sahip üç kişiyi Izayoi Sakamaki, Asuka Kudou ve You Kasukabe'yi bu dünyaya getirdi. Bu kendi hallerinde mi takılacak yoksa bu yok olmakta olan klana yardımcı olacaklar mı?

32. Hai to Gensou no Grimgar

Hai to Gensou no Grimgar

Haruhiro uyandığında, karanlıkta, nereden geldiklerini veya oraya nasıl geldiklerini hatırlamayan insanlarla bir aradadır. Karanlık dağılırken önlerinde "Grimgar" adında fantastik bir yeni dünya belirir ve maceraları başlar - ama önce loncalarını, sınıflarını ve özel yeteneklerini seçmeleri gerekir.

33. Zero no Tsukaima

Zero no Tsukaima

Sihrin gerçek olduğu bir dünyada, genç bir kız olan Louise sınıfının en kötüsüdür. Tristein Akademisi'ndeki sınıf arkadaşları tarafından "Sıfır" olarak adlandırılan (sihirdeki sıfır başarı oranı nedeniyle), Louise (bütün birinci sınıf öğrencileriyle birlikte) bir insan çağırmakla suçlandı; ve sevimli, büyülü bir yaratık yerine, tanıdık, kendi dünyasından aniden ışınlanan normal bir Japon çocuk olan Saito Hiraga çağırıldı! İkilinin garip ilişkisi nerelere doğru gidecek? Louise onu dünyasına geri gönderebilecek mi hepsi animemizde saklı.

34. Hoshi wo Ou Kodomo

Hoshi wo Ou Kodomo

Asuna, kristal bir radyodan garip bir şarkı işitir ve bu güzel şarkıları daha çok dinlemeye başlar. Daha sonrasında ise efsanevi canavarların dolaştığı ve cesur savaşçıların hayatları için savaştığı gizemli bir dünyaya taşınır. Agartha, nefes kesici güzellikte ve düşünülemez tehlikelerle dolu bir ülkedir - ölülerin bile hayata döndürülebileceğine inanılan bir yer.  Bu garip dünyaya alışabilecek mi?

35. Seijo no Maryoku wa Bannou desu

Seijo no Maryoku wa Bannou desu

20 yaşında bir ofis çalışanı olan Sei, yepyeni bir dünyaya sürüklenir. Ne yazık ki Sei için, onu çağıran ritüel - kara büyüyü yok edecek bir "Aziz" çağırmayı amaçlıyordu ve gene aksi olarak - bir yerine iki kişiyi getirdi. Ve herkes ikinci kızı Sei'ye tercih mi ediyor?! Ancak bu dışlanmışlık yeni keşfettiği sihriyle dükkân kurarak iksirleri ve kozmetik ürünler satmak için kraliyet sarayını terk eden Sei için gayet de hoş. Satışları patlama yaşıyor ve sonuçta bu o kadar da kötü bir hayat olmayabilir… sözde Azizliği ona musallat olmak için geri gelmediği sürece.

36. Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru

Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru

Şeytan Kralın zulmüne uğrayan bir gezegeni kurtarması için tanrılar yine bir tanrıça olan Ristarte’yi görevlendirir. Tanrıların dünya olaylarına karışması ve güçlerini kullanması yasaktır ama bunun için kahraman çağırabilirler.

Ristarte bir şifa tanrıçasıdır. Ast bir tanrıça olduğundan S seviyesi tehlikeli bir gezegeni kurtarması için çok iyi bir seçim yapması gerekmektedir. Sonunda kazara mükemmel bir aday bulur. Japon bir genci portalla dünyasına çeker ve durumu anlatır.

Seiya isimli genç çok yetenekli, akıllı ve güçlü olmasına rağmen inanılmaz dikkatlidir. İnsanlara zarar veremeyen bir slime canavar üstünde bile korkunç bir kuvvet uygular, yedek ve yedeğin yedeği zırhlar alır.

Tüm savaşlara inanılmaz hazırlanarak girer ve tanrıçasını deli eder. Tüm bu olaylar genelde işe yarar ve seiya hep kazanır. Sonunda Şeytan Kralı bile yener.

Bu animede bir çok isekai animesinde olmayan çok önemli bir özellik vardır o da Şeytan kralı gördük hatta yendik. Re:Zero, Konosuba, Shield Hero gibi tüm isekai animeler genelde ana kötüyü genelde Şeytan Kral’ı göremeden biter. Bunda alenen bir zafer vardır.Tanrıça’nın zekası hemen hemen Konosuba’dan Aqua’ya yakındı. Biraz aşk delisi olsa da bu oğlanın yakışıklılığından dolayıydı. Seiya ise Shield Hero’dan Naofumi gibi gergin ve tetikte bir karakterdi. Sonu ise hiçbirine benzemiyordu.

Gül gül öleceğiniz bir anime!

37. Kuma Kuma Kuma Bear

Kuma Kuma Kuma Bear

Yuna hepimizin bildiği 15 yaşındaki kızlardan biri değildir. İlk olarak, borsa oynamaktan çılgınca zengin olmuştur. İkincisi, o bir VRMMO oyununa takıntılıdır ve bunda da gerçekten iyidir; bir produr. Hayatı hemen hemen mükemmel - bir gün sevdiği oyunun içinde uyanıp birinci seviyeye dönene kadar. Baştan başlaması gerekiyor ama bu sefer yanında güçlü bir ayı kostümü de var!

38. Sonny Boy

Sonny Boy

Upuzun ve bitmeyen bir yaz tatili gününün ortasında, ortaokul üçüncü sınıf öğrencisi Nagara, gizemli transfer öğrenci Nozomi, Mizuho ve Asakaze gibi sınıf arkadaşları ile aniden sakin günlük hayatlarından alternatif bir boyutta başıboş bir okula taşınırlar. İçlerinde uyanan süper güçlerle hayatta kalmalıdırlar.

39. Seirei Gensouki

Seirei Gensouki

Rio ile tanışın: kenar mahallelerde yaşayan duygusuz, yetim bir çocuk. Henüz 7 yaşındayken, aslında trajik bir geçmişi olan Japon üniversite öğrencisi Haruto Amakawa'nın reenkarnasyonu olduğunu fark eder. Bu şok edici aydınlanmanın etkisinde kalmışken, Rio ayrıca son derece güçlü büyülü yeteneklere sahip olduğunu öğrenir ve yeni güçlerini küçük bir kızın kaçırılma vakasını çözmek için kullanır. Yaptığı iyilik kabul edilir ve asil çocuklar için prestijli bir akademiye kaydolarak ödüllendirilir...

40. Kami-tachi ni Hirowareta Otoko

Kami-tachi ni Hirowareta Otoko

Kötü şansla dolu bir hayatı sadece 39 yıl sürdükten sonra, Ryoma Takebayashi uykusunda vefat eder! Ona acıyan üç ilahi varlık, onu genç bir çocuk olarak büyülü, yeni bir dünyaya reenkarne ederek şefkat gösterir. Şimdi zamanını slimeları araştırarak ve bakım yaparak geçiriyor. Ancak yaralı bir yolcuyu iyileştirdikten sonra Ryoma, gücünü başkalarına yardım etmek için kullanmak üzere yeni arkadaşlarıyla birlikte bir yolculuğa çıkmaya karar verir.

41. Knight's & Magic

Knight's & Magic

Dahi bir programcı ve hardcore robotcu otaku karakterimiz, Silhouette Knights adlı devasa robotların dünya üzerinde gezindiği; şövalyelerin ve sihrin dünyasında yeniden doğuyor! Şimdi Ernesti Echevalier olarak yeniden doğmuştur ve en büyük robotunu yapmaya başlamak için engin makine bilgisini ve programlama yeteneklerini kullanıyor. Ama eylemlerinin beklenmedik sonuçları olacaktır tabii ki! Bir robot otaku'nun hayalleri dünyayı değiştirecek!

42. Tenkuu no Escaflowne

Tenkuu no Escaflowne

Hitomi, gizemli bir kişi olan Van Fanel tarafından alınıp romantizm, sihir ve devasa kılıçlı zırh takımları dünyasına düşene kadar normal bir liseli kızdı! Van, ünlü zırh takımı Escaflowne'nin pilotudur ve geleceği tahmin etme yeteneği olan Hitomi ile birlikte çalışmalı ve Zaibach'ın ileri teknolojisine karşı savaşmalıdır. Karşısındaki ise Gaea'yı kendi "barış" vizyonlarına göre şekillendirmek isteyen bir güçtür. Hitomi'nin hem bu dünyayı fethetmeye çalışan bu güçlere hem de kendi kafası karışmış kalbine karşı verdiği mücadelede takip edin.

43. Outbreak Company

Outbreak Company

Yürek burkan bir reddedilmenin ardından anime ve manga fanatiği olan Shinichi Kanou kendini dünyaya karşı kapatır ve bir hikikomori olur. Ancak bu çocuğun yalnız yaşamı, tek iş yeterliliğinin sert bir otaku olmak olduğu yeni keşfedilen bir dünyaya büyükelçi olarak işe alındığında kısa sürede sona erer! Şimdi karakterimiz, diğer dünya vatandaşları ile Japonya arasındaki ilişkileri güçlendirme umuduyla bu eşsiz, otaku kültürünü yaymak için çok çalışmalı. Ejderhalarla, yarı elf hizmetçilerle ve genç bir kraliçeyle dolu bir ülkede, bu o kadar da zor olmamalı... değil mi?

44. Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu

Seçkin ama sosyal açıdan yetersiz bir oyuncu, kendini başka bir dünyada, oyun karakteri Diablo'nun vücudunda bulur. Ancak güçlerine rağmen, beceriksizliği yoluna çıkmaya devam etmektedir :D - bu yüzden bir İblis Lordu gibi davranmaya karar veriyor ve çok geçmeden kendini bir çift köleyle buluyor: iyi donanımlı bir elf ve bir kedi kız. Birlikte, ikili ilişkilerden şeytani canavar savaşlarına kadar her şeyle mücadele ederler!

45. Isekai Izakaya ~Koto Aitheria no Izakaya Nobu~

Isekai Izakaya ~Koto Aitheria no Izakaya Nobu~

Kyoto'da bir yerlerde ıssız bir sokakta "Izakaya Nobu" adında bir Japon tarzı bar bulunur. Ancak duvardaki bir deliğin bir sırrı vardır: girişi gizemli bir şekilde başka bir dünyayla bağlantılı! Şef Nobuyuki Yazawa ve sunucusu Shinobu Senke, "Aitheria" olarak bilinen bu uzak ve garip ülkede, antik bir şehirde iş yeri açmaya karar verirler. Saray muhafızları, zanaatkarlar, tüccarlar, soylular… Nobu'nun kapıları iş için herkeslere açık, herkesi soğuk bir bira ve sıcak bir yemekle karşılıyor!

46. Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

"Satou", diğer adıyla Ichiro Suzuki, bir programcıdır. Bir şekilde başka bir dünyada uyanır. Önünde gördüğü şey, uyumadan önce çalıştığı oyunun menü ekranı gibi görünüyor. 1. seviyede yani tam bir başlangıç ​​aşamasında. Ancak, tek skilli “Meteor Yağmuru” adında bir yetenekti vardı. Aniden, önünde bir grup kertenkele belirir. Satou hayatta kalabilmek için Meteor Yağmuru kullanıyor, seviyesi 310'a fırlıyor ve son derece zengin oluyor. İster rüya ister gerçek olsun, Satou'nun yolculuğu şimdi başlıyordu.

47. Kenja no Deshi wo Nanoru Kenja

Kenja no Deshi wo Nanoru Kenja

Sakimori Kagami, uzun süredir yoğun bir şekilde oynadığı bir VRMMORPG olan Arch Earth Online dünyasında uyandı. Oyuna en son girişinde karakter tipinde bazı değişiklikler de yapmıştı. Eski, sakallı bir büyücünün tiplemesinin yerine, genç bir kadının vücudunda! Şimdi, bu dünyanın insanlarını kendisinin, otuz yıl önce iz bırakmadan ortadan kaybolan bilgenin öğrencisi olduğuna ikna etmesi gerekiyor.

48. Sekai Saikyou no Assassin, Isekai Kizoku ni Tensei suru

Sekai Saikyou no Assassin, Isekai Kizoku ni Tensei suru

Büyük bir suikastçı başka bir dünyada yeniden doğmuştur ve kendisini gölgelerde yaşayan uzun bir katil ailesinin varisi olarak bulur. Hem modern bilgi birikimi ve tecrübesi hem de bu yeni dünyanın özel büyüsü ve teknikleri ile tarihin en durdurulamaz suikastçısı olabilir…!

49. Ana Karakterin Güçlü Olup Gücünü Sakladığı Animeler↓↓

Ana Karakterin Güçlü Olup Gücünü Sakladığı Animeler↓↓

49-Yuusha ni Nare Nakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita.

Raul Chaser, İblis Lordunu yenerek ünlü bir Kahraman olmak istemektedir. Ancak başka birisi onun hayalini çalana kadar. İblis Lordu ölmüştür ve artık barış tekrar sağlanmış ve tüm Kahramanlar saf dışı, Raul istemeyerek de olsa sihirli ürünler satan küçük bir mağaza olan Leon'da bir iş bulur. İblisleri öldürmekle karşılaştırıldığında, Raul'un müşterileri karşılama ve kasada çalışma şeklindeki yeni hayatı çok daha sıkıntısızdır - ta ki İblis Lordu'nun koca göğüslü kızı Fino Bloodstone aniden dükkânda işe alınana kadar! Raul şimdi onun babasını alt etmekten daha zor bir şeyle karşı karşıya: beceriksiz ve terbiyesiz Fino'ya nasıl saygın bir çalışan olunacağını öğretmek ve dahası!

50. Juuou Mujin no Fafnir

Juuou Mujin no Fafnir

Yirmi beş yıl önce, "Ejderhalar" olarak adlandırılan canavarlar ortaya çıktığında dünya aniden tepetaklak olur; dünyayı yok etmeye ve de eş bulmaya çalışıyor bu ejderha kızlar. Zaman içinde, “D kızları” olarak adlandırılan ejderhaların güçlerine sahip insanüstü kızlar hayata merhaba demeye başladı. Yuu Mononobe, var olan tek erkek "D"dir ve D kızları için yapılmış bir akademi olan Midgar'a kaydolmak zorunda kalır. Akademide, yanlışlıkla bir D kızı olan Iris'e çıplakken rastlar ve hatta doğumundan beri görmediği, kayıp olan kız kardeşi Mitsuki ile yeniden bir araya gelir ve Juuou Mujin no Fafnir animemiz başlar.

51. Seirei Tsukai no Blade Dance

Seirei Tsukai no Blade Dance

Sadece saf bir bakire, bir ruhla sözleşme yapma ayrıcalığına sahip olabilir. Ruhlar dünyası olan Astral Zero'dan ruhları çağırabilen ve güçlerine tam hâkim olan rahibelere elementalist denir. Kamito Kazehaya bu ayrıcalığa sahip tek erkektir ve bu yeteneğinden dolayı rahibelerin elementalist olmak için eğitildiği Areisha Spirit Academy'ye gelir. Daha sonra ise en güçlü elementalistin seçildiği Blade Dance'da yarışmak için rahibelerle bir takım oluşturacağını ve kazanması gerektiğini öğrenir.

52. Sacred Seven

Sacred Seven

Alma Tandoji, çocukluğunda yaşadığı bir kavganın ardından okulda dışlanmıştır ve sessizce yalnız bırakılmıştır. Ancak bir gün, Kara Taş olarak bilinen garip bir canavar memleketine saldırdığında Alma'nın tek başına olmaktan memnun olduğu huzuru paramparça olur. Karakterimiz aniden kendini garip yaratıklarla ve onlarla savaşanlar arasındaki mücadelenin içinde bulur o kişiler Aiba Vakfı ve lideri, zengin Ruri'nin tayfadır. İlk başta savaşmak konusunda isteksiz olsa da, savaşın ortasında kalan Alma, yalnızca bu gizemli yaratıklarla değil, aynı zamanda unutulmuş geçmişiyle de bağlantılı olan Kutsal Yedi olarak bilinen bir güce sahip olduğunu öğrenir. Alma, Ruri'nin ve en gözde uşağı Makoto'nun da yardımıyla, dünyayı bu yeni tehditten kurtarmak için koruyucu bir melek görevini almak zorundadır.

53. Madan no Ō to Vanadis

Madan no Ō to Vanadis

Krallığın merkezinden çok uzak bir bölgenin genç efendisi Tigrevurmud Vorn'a, komşu bir ülkeye karşı savaşa gitmesi için kral tarafından emir verilir. Düşmanın lideri, bir ejderha tarafından doğaüstü silahlar verilen yedi Vanadi'den biri olan Eleonora Viltaria'dır. Okçu bir çocuk ve gümüş saçlı güzel savaş kızının buluştuğu animemizin konusu, nesiller boyu anlatılacak bir kahraman efsanesinin başlangıcıdır.

54. Versatile Mage

Versatile Mage

Uyandığında dünya tamamen değişmişti. Ona tanıdık olan lisesi şimdi sihir öğretiyor ve öğrencileri olabilecekleri en büyük sihirbazlar olmaya teşvik ediyor. Şehir sınırlarının ötesinde, dolaşan büyülü hayvanlar da insanları avlıyor

Gelişmiş bir bilim dünyası, gelişmiş sihire sahip bir dünyaya dönüştü. Yine de değişmeyen şey, ona küçümseyerek bakan aynı öğretmenler, ona hor gören öğrenciler, toplumun en alt basamağında mücadele eden aynı baba ve aynı sakat masum üvey kız kardeşti.


Ancak Mo Fan, herkesin yalnızca bir ana elementi kullanabildiğini, ancak kendisinin de tüm sihir elementlerini kullanabildiğini keşfetti!

55. Mahouka Koukou no Rettousei

Mahouka Koukou no Rettousei

Yıl 2095. Tüm gezegenin yapısı, yıkıcı bir Üçüncü Dünya Savaşı ile büyük ölçüde değişti ve insan ırkının nüfusunu büyük ölçüde azaldı ve yeni ulusal ittifakların oluşmasına neden oldu. Dünyada sihrin doğuşu ve ardından gelişmesiyle birlikte, sihirbazlar çoğu öğrencinin üniversiteden sonra teknoloji ya da askeri alanlara girmesiyle insan silah olarak yetiştirilmeye başlandı. Sihirbazlar sınırlı ve değerli bir kaynak olmaya devam ediyor ve büyük ölçüde Japon hükümeti içinde de büyük miktarda nüfuza sahip olan On Usta Klan tarafından yönetiliyor.

Kahraman Tatsuya Shiba ve kız kardeşi Miyuki, Japonya'daki dokuz özel büyü lisesinden biri olan First High School'a kaydolur. Öğrenciler sihirbaz olarak yeteneklerine göre Kurs 1 veya Kurs 2'ye ayrılır. Üstün Yetenekli Kurs 1 öğrencileri, güçlü yetişkin sihirbazlara dönüşme olasılığı en yüksek olanlardır ve "Çiçek Açması" olarak bilinirken, görünüşte daha az yetenekli Kurs 2 öğrencileri "Yabani Otlar" olarak alay edilir. Miyuki, Kurs 1'de ve Tatsuya Kursta 2'de yer alıyor, ancak her iki kardeşin hikayeleri ve güçleri göründüğünden çok çok daha fazladır.

Tatsuya Kurs 2 öğrencisi olmasına rağmen hızla adını duyurduğu için rekabet ve yüzleşmeler bollaşıyor, ancak giderek daha tehlikeli olmaya başlayan maceralar ile birlikte büyük bir karakter kadrosu bir araya geldikçe aralarında birçok arkadaşlık da oluşuyor. Sezon 1 oyuncu kadrosunun, atletik ve entelektüel yarışmalarda diğer sihirli liselere karşı yarışırken, bir grup uluslararası suçlu, okula sızmış bir sihirbaz karşıtı tugay ve Büyük Asya İttifakından tam bir askeri saldırı ile mücadele ettiğini bizlere gösterildi.

Kardeşlerin soyadının Shiba olmasına rağmen, nihayetinde on Usta Klan'dan biri olan gizemli ve korkulan Yotsuba klanının üyeleri oldukları ortaya çıktı. Yotsuba şu anda kardeşlerin Maya Teyzesi tarafından yönetiliyor ve Miyuki bir gün ailenin başı olarak onun yerini almaya aday adayların en gözdesi. Maya gölgelerden hareket eder, kurnaz ve tehlikelidir, gücü ve etkiyi diğer her şeyden önce tutar. Nihai hedefi belirsizdir ancak Tatsuya ve Miyuki dahil herkesi kendi lehine kullanılacak piyonlar olarak görür.

56. Blood Lad

Blood Lad

Staz, geleneksel ve sıradan bir vampir değildir. İnsan kültürüne hayrandır - özellikle anime, manga ve video oyunlarına - ve kardeşlerinin aksine, insanların kanını emmekle ilgilenmiyor. İblis dünyasının ileri gelen bir sokak patronu olan Staz, insan dünyasına gitmeyi asla istemedi. Ancak bir insan kız kazara kendi bölgesine girer, etçil bir bitki tarafından yenilir ve bir hayalet olarak geri canlandığı zaman, Staz hayatını değiştirecek bir karar verir: Bu güzel bayanı elinden geldiğince yeniden diriltmeye yardım edecek, bu dünyaya gitmek anlamına gelse bile. Kendisi çok tembel ve yapmak istediği şey ise pek de kolay olmayacak gibi gözüküyor.

57. The King's Avatar

The King's Avatar

Çok oyunculu çevrim içi bir oyun olan Glory'de Ye Xiu, çok pro ve üst düzey bir oyuncu olarak bilinmektedir. Bir dizi olaylar nedeniyle, profesyonel ekibinden zorla kovulur. Profesyonel oyun sahnesinden ayrıldıktan sonra, günlerini bir İnternet Kafe'de takılarak geçirir. Glory serverinde onuncu sunucuyu açtığında, on yıllık oyun deneyimi, geçmişin anıları ile kendini bir kez daha oyuna atar. Zirveye dönüş yolculuğu başlar.

58. Rokka no Yuusha

Rokka no Yuusha

Efsaneye göre, Kötü Tanrı karanlığın en dip noktasından uyandığında, kader tanrısı Altı Cesur kahramanı çağıracak ve onlara dünyayı kurtarma gücü verecek. Dünyanın en güçlüsü olduğunu iddia eden Adlet, “Cesur Altı Çiçek”ten biri olarak seçilir ve Kötü Tanrı'nın dirilişini engellemek için bir savaşa girer. Ancak vadedilmiş topraklarda toplanan altı değil yedi kahramanın olduğu gerçeği ortaya çıkıyor!

59. Black Cat

Black Cat

Yeraltı düynasında Chronos olarak bilinen bir organizasyon, dünya barışını istediği bahanesiyle dünyanın en iyi on üç suikastçısını tetikçisi olarak kullanıyor. Her birinin, kendi tarzlarına uyacak şekilde özelleştirilmiş bir silahı vardır, hepsi de Dünya'daki en güçlü malzeme olan orichalcum cevherinden yapılmıştır. 13 Numara, Train Heartnet (kod adı Kara Kedi), on üç tetikçinin en ünlüsü ve saygı duyulanıdır, ancak trajik bir olayın sonucunda hayattaki amacını sorgulamaya başlamıştır. Bunun sonucunda hayatına ödül avcısı olarak devam etmeye ve 13'ü öldürmeye karar verir.

60. Chrno Crusade

Chrno Crusade

1920'lerin başında New York'da iblis sorunu vardır. Şeytana tapınmanın artmasıyla birlikte, kötü ruhlar ve canavarlar yüzeye çıkmaya başlamıştır ve bunun sonucunda halkta korku ve panik hat safhaya çıkmıştır. Bu tehdide karşı savaşmak, şehrin her tarafına yayılan kötülüğü kovmakla görevli bir grup din görevlisi olan Mecdelli Tarikatı'dır. Rosette Christopher, sözleşmeli ortağı Chrono adında genç bir iblis ile birlikte görevler üstlenen genç bir rahibedir. Şimdi önlerindeki tehdidi yok etmek ve eski düşmanları olan iblislerle yüzleşmek için Tanrı'nın gücünü - ve bol miktarda kutsal mermiyi - kullanmak bu alışılmadık çiftin elinde.

61. Heroic Age

Heroic Age

Çok, çok uzak bir zamanda, Altın Kabile adında, yıldızlar yaratma ve geleceği tahmin etme yeteneğine sahip bir insan kabilesi vardır. Onların altında ise bu üç kabile vardır: Gümüş Kabile, Bronz Kabile ve Kahramanlık Kabilesi. Kısa bir süre sonra, Altın Kabile, harabeye dönmüş bir gemi buldu ve içinde sadece Age adlı çocuk hayattaydı. Çocuğun ırkına Demir Kabile adını verdiler ve onu ve ırkını korumak için Kahramanlık Kabilesinin yaşayan birkaç üyesinden birini görevlendirdiler. Şimdi, galaksinin uzak bir yerinde, insanlık diğer kabilelerin elinde yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Umutlarını tek bir kehanete bağlayıp, insanlığın son umudu olan Age adlı kurtarıcılarını bulmak için uzayın en derinlerine doğru yola çıkarlar.

62. Hamatora

Hamatora

"Minimum" veya "küçük mucizeler" olarak bilinen, yalnızca birkaç seçkin insanda ortaya çıkan özel bir güçtür. Bu yeteneğe sahip olanlara "Minimum Sahipler" denir. Karakterlerimiz Nice ve Murasaki çevreleri tarafından Hamatora olarak bilinmektedir ve bir gün iş ajansı olarak kullandıkları yerden bi iş alırlar ve aldıkları işle iş arkadaşlarının bir alakası olduğu gizemi ortaya çıkar nedir bu olay?

63. Gun x Sword

Gun x Sword

Evergreen, haydutların kuşatması altında olmasaydı, barışçıl ve refah düzeyi yüksek bir yer olurdu. Halkının çoğu zaten öldürüldü ya da sürüldü, ancak geride kalanlar arasında kaçırılan erkek kardeşini bulmaya kararlı genç bir kız olan Wendy de vardır. Haydutlar, korkunç mecha zırhları da dahil olmak her şeylerini ortaya koyunca Evergreen'in kaderi şimdiden belli olmuş gibi görünüyor. Ancak, olağanüstü dövüş becerilerine ve hatta kendi mechasına sahip olan gezgin Van ile birlikte zayıf bir umut belirir. Ancak Van'ın, kuşatma altındaki kasabaları kurtarmak yerine kendince başka amaçları vardır...

64. Beelzebub

Beelzebub

Ishiyama Lisesi, resmen şeytani bir efsanevi havalı bir karakter olan Oga da dahil olmak üzere birtakım suçluya ev sahipliği yapmaktadır. Bir gün Oga nehirde yüzen bir adam bulur, ardından adam ikiye ayrılarak içindeki bir bebeği ortaya çıkarır - ama bu sıradan bir bebek değildir! Sevimli bebek aslında iblislerin gelecekteki kralı Beelzebub'dur! Ve Beelzebub yeni bulduğu 'babasına' tutunur ve onu sahiplenir. Şimdi, rakip çetelerle savaşmanın ve çevredeki en güçlü suçlu olmanın yanı sıra, Oga bebek bezi satın almalı ve bu bela saçan bebeği yanında taşımalı ve ona bakıcılık yapmalıdır.

65. Code:Breaker

Code:Breaker

Sakura Sakurakouji size çelimsiz ve ağırbaşlı bir kız gibi görünebilir ama perdelerini kaldırdığında eşsiz adalet duygusuna sahip güçlü bir dövüş sanatçısıdır. Bir gün okuldan eve dönerken bir çocuğun parlak mavi alevlerle birkaç kişiyi öldürdüğüne tanık olur. Bu çocuk, "Kod Kırıcı" olarak bilinen acımasız bir suikastçı ve Sakura'nın sınıfına katılan en son öğrenci olan Rei Ogami'dir! Rei okulda mükemmel bir beyefendi gibi görünse de, gerçekte "göze göz, dişe diş." ilkesine göre yaşıyor ve kanundan kaçan suçluları hedef almak ve ortadan kaldırmak için çalışıyor. Herkes onun gerçek doğasından habersizken, sadece Sakura onun gerçekte ne olduğunu ve ne kadar acımasız olduğunu bilmektedir.

66. Grisaia no Kajitsu

Grisaia no Kajitsu

Mihama Akademisi, kaderin oraya buraya savurduğu çocuklara ev sahipliği yapan hapishane benzeri bir okuldur. Her birinin akademiye kaydolma nedenleri olan ve Mihama'nın duvarları içinde boş boş yaşayan beş kız öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Bir gün, Enstitünün ilk erkek öğrencisi Kazami Yuuji gelir ve Mihama'nın olağan ritmini bozar. Yuuji, kızların bir kez daha hayatlarına tutunmak için ihtiyaç duydukları şey miydi acaba?

67. Koukaku no Regios

Koukaku no Regios

Pislik Canavarları adı verilen büyük canavarlarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada, çorak arazinin ortasında parıldayan bir kubbe ortaya çıkar. Bunlar Zuellni'dir. Ayrıca Zuellniler, gelecek nesil güçlü Heavens-Blade sahiplerinin güçlerini takımlar arası yarışmalarda birbirlerine karşı koymak için bir araya geldikleri bir akademidir. 17. Müfrezenin askeri öğrencisi ve lideri Nina Antalk, yalnızca en iyileri ekibine almaya kararlıdır; bu nedenle, gizemli karakter Layfon Alseif akademiye transfer olduğunda, yeteneklerini anında farkeder ve grubuna katılması için mükemmel bir aday olduğuna karar verir. Ancak onu yalnız bırakmayacak gizli bir geçmişi ve akademi dışındaki bilinmeyen güçlerin Zuellni'ye ilgi duymasıyla Layfon'un takıma katılması tüm dertlerinin sadece başlangıcıdır.

68. Pumpkin Scissors

Pumpkin Scissors

Savaşlar pek çok yönden bir ülkenin hayat enerjisini bir sülük gibi emer. Hayatları ve kaynakları inanılmaz bir oranda tüketirler, ancak en kötüsü, umutları da yerler. Savaş yıllarından sağ kurtulan İmparatorluk, şimdi kendisini çözmesi gereken yeni bir çatışma ile buluyor. Mücadele sırasında servetlerini elinde tutmayı başaran soylu aileler dışında, imparatorluğun nüfusu aç ve savaştan zarar görmüş vatandaşlardan oluşuyor. İmparatorluk ordusunun III. Bölümü bu süregelen sorunla başa çıkmak için oluşturuldu; ancak ilerlemeleri tüm konularda bir karış kadar oldu. Vatandaşlar, diğer askerlerle yaşadıkları olaylar nedeniyle onlardan korkar ve güvenmez hale gelmişlerdi, soylular onlara fayda sağlamazdı ve ordunun diğer kolları faydasız doğaları nedeniyle onlarla alay ederdi. Fakat karakterimiz Alice L. Malvin, yine de görevini pes etmeden tamamlamaya çalışacak.

69. Aoi Sekai no Chuushin de

Aoi Sekai no Chuushin de

Yıllar boyunca, Segua ve Ninteldo krallıkları, Consume ülkesini kontrol etmek için acı ve acımasız bir savaştaydı. Mavi gözlü Segua askerleri savunmadayken, kırmızı gözlü Ninteldo savaşçıları dünyanın %90'ını kontrol ederek hükümdarlıktadır. Yani, Gear adlı bir adam, arkadaşının ölümünden sonra Segua ordusuna katılana kadar, olağanüstü gücü savaşın gidişatını mazlumun lehine çevirebilecek bir güçtü. Kendisi, kız kardeşi Nel, okçu Opal ve sapık Tejirof ile birlikte Segua'nın eski ihtişamını yeniden kazanmasına yardım etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

70. Gangsta

Gangsta

Ergastulum şehrinde, şakşakcılar, küçük hırsızlar, fahişeler ve kaçak polislerle dolu karanlık bir kasabada, çoğu kişinin hayal edemeyeceği kadar kirli işler vardır. Başka kimsenin üstlenmeyeceği işlerle ilgilenen Nic ve Worick "Handymen" ana karakterlerimiz. Ta ki, polis teşkilatından tanıdıkları bir polis, üst düzey bir Mafya ailesinin topraklarına giren yeni bir çeteyi devirmek için yardımlarını talep edene kadar. Her zamanki gibi bir sıradan bir iş gibi görünüyor, ancak karakterlerimiz bu işin pazarlık ettiklerinden çok daha fazla olduğu gerçeğiyle yüzleşmek üzeredirler.

71. Monochrome Factor

Monochrome Factor

Dünya normal bir yer gibi görünse de, gölgelerin içinde doğaüstü ve ürkütücü şeyler yatmakta. Kokuchi olarak bilinen gölge dünyasından varlıklar insan dünyasını istila etmeye başladı ve onları yenmek sadece belirli insanlara kalmıştır; Akira Nikaido böyle bir kişidir. Hayatı sıradan olmasına rağmen, bir gün sevecen karakterimiz Shirogane, Akira'dan onunla bir anlaşma yapmasını istedi; ve sonuç olarak, Akira, Shirogane'nin gölge ortağı oldu. İkisi birlikte, başıboş Kokuchi varlıklarının peşine düşerler.

72. One-Punch Man

One-Punch Man

Hayali kahraman olmak olan bir genç kendini spora verir ve bunun sonucunda kel kalarak en güçlü haline gelir.

Saitama, tanıtılması gerekmeyen bir süper kahraman, çünkü onun dünyasında hiç kimse onu gerçekten tanımıyor ve umursamıyor da. Kimsenin tanımadığı kahraman olan Saitama tüm o süper güçlü elit kahramanları sadece kendi çalışmalarıyla geride bırakarak en güçlü oldu!

Işık hızı refleksleri ve incinemez vücudu ile Saitama istediği her rakibini tek yumruğu ile Allah'ına kavuşturabilir!

73. Densetsu no Yuusha no Densetsu

Densetsu no Yuusha no Densetsu

Ryner, gizemli ve ölümcül bir güçle; Alpha Stigma ile lanetlenmiş, hayatı boyunca bir canavar olarak anılmıştır. Güzel ortağı Ferris, kılıcı kadar keskin zekâya sahip ölümcül bir savaşçıdır. Birlikte, sahiplerine yıkıcı doğaüstü yetenekler veren mistik eserler olan Kahraman Kalıntıları'nı ararlar. Eski silahların birçoğunu kullanan bir çift tehlikeli avcıyla karşı karşıya geldiklerinde Ferris, Ryner'ın en tehlikeli haline tanık olur. Alpha Stigma'nın gücüne!

74. En İyi Ecchi Animeler↓↓

En İyi Ecchi Animeler↓↓

75-Kizumonogatari 1-2-3 

Naoetsu Lisesi'nde ikinci sınıf öğrencisi olan Koyomi Araragi, okulunun onur öğrencisi olan Tsubasa Hanekawa ile arkadaş olur. Tsubasa ona son zamanlarda kasabalarında görülen "sarışın bir vampir" hakkında bir söylentiden bahseder. Genellikle asosyal olan Koyomi, o akşam bu söylentilerdeki vampirle karşılaşır: Sarı, altın gözlü vampir... Koyomi öyle bir hale düşmüştür ki kendi kanından oluşan bir havuzda yatar hale gelmiş ve vampire kendisini bağışlaması için haykırır vaziyettedir. Dört uzvu da kesilmiştir ve vampirimiz, Koyomi'den hayatını kurtarmak için kanını vermesini ister ve mecbur bunu yaptığında, uyanır uyanmaz Koyomi kendini onun vampir akrabası olarak yeniden doğmuş olarak bulur. Koyomi varlığını kabullenmeye çalışırken, asıl vampirimiz onun her daim ensesindedir.

75. Nisemonogatari

Nisemonogatari

Oshino'nun yaz tatili için gitmesiyle Araragi ise zamanını dinlenme, Hanekawa ile ev ödevlerini yapma, kız arkadaşı Senjogahara ile takılma ve belki de sokaklarda dolaşırken Hachikuji'yi rahatsız etme umuduyla tatiline başlar. . Ancak dengesiz kız kardeşleri ortaokullarında dolaşan lanetler çemberi şeyini araştırmaya başlarlar ve zavallı Araragi kendini bir kez daha garip karakterler ve açıklanamayan tuhaflıkların içinde bulur. Koyomi Araragi, vampiri Shinobu'nun yardımı ile "Ateş Kızkardeşleri" tarafından ortaya çıkarılan garip gizemi çözebilecek mi?

76. Tsukimonogatari

Tsukimonogatari

Şubat ayının bir gününde Koyomi Araragi, üniversiteye giriş sınavı için çalışmalarının sonuna gelirken küçük kız kardeşi Tsukihi ile banyo yapıyordu. Koyomi vücudunda “göz ardı edilemeyecek” bir değişiklik fark etti ve Shinobu Oshino'dan tavsiye ister ama Bu değişiklik neye alamettir?

77. Bakemonogatari

Bakemonogatari

Koyomi Araragi, istemeden de olsa benzer hikâyeleri olan yabancı insanlarla rast gelen sıkı bir sır tutucu ve çekincen bir çocuktur. Koyomi, yolda tanıştığı yeni arkadaşlarının sorunlarına kendine has paranormal bilgi ve deneyimleriyle yardımcı olabilir mi?

78. Kill la Kill

Kill la Kill

Ryuuko Matoi intikam arayışında olan, ateşli ve alıngan bir kızdır: babasının katilini ne pahasına olursa olsun bulacaktır, kötü adamın nerede olduğuna dair bir ipucu olarak sadece dev bir kırmızı makas bıçağı ile arayışına başlar. İpucunu bir silah olarak kullanarak, bir ipucunu daha bulmak için korkunç Honnouji Akademisi'ne girer ama enstitünün dengesiz öğrenci konseyi tarafından vahşice yönetildiğinden habersizdir. Özel "Goku üniformaları" kuşanan, başkan Satsuki liderliğindeki grup, öğrencileri kontrol altında tutmak için süper güçlerini kullanıyor tabii Ryuko'muz gelir işler değişir :D

79. Golden Boy

Golden Boy

Kısa süre önce mezun olamadığı hukuk fakültesini bırakan Kintaro Oe, hayat tecrübesi için kendi kendine yeni bir arayış içindedir. Maceraları onu bir bilgisayar firması, erişte dükkânı ve hatta bir animasyon stüdyosu da dahil olmak üzere çeşitli işyerlerine götürecek ve görünüşte sapkın tavrı sonucunda her zaman karşı cinsle başını belaya sokma mıknatısı haline gelecektir.

80. Ijiranaide, Nagatoro-san

Ijiranaide, Nagatoro-san

Bir lisede kouhai ve Senpai arasında geçen karmaşık ve zorbalıkla geçen bir hayat!

Ana karakterimizi okul boyunca sürekli alt sınıfı olan Nagatoro her gün Senpaiye zorbalık yapmaktadır  ancak senpai buna karşı gelememektedir fakat bunu kendisi de bilmemektedir. Senpai yetenekli bir öğrencidir fakat cılız ve içe kapalı bir yapıya sahiptir bundan ötürü pek bir arkadaş çevresine sahip değildir. Senpai okulda tek aktivitesi olarak sadece üye olduğu resim kulübünde okulda günlerini geçirmektedir.

Senpai gün geçtikçe Nagatoro ile daha fazla vakit geçirdiğini farketmektedir ve neden Nagatoro'nun zorbalıklarına katlandığının cevabını bulmuştur çünkü ona ''aşıktır'' . Günler geçtikçe daha fazla yakınlaşmaktadırlar, Nagatoro'yu farklı şekiller ile hayal edip deftere dökmeye başlamıştır senpai.

Bunlar ile birlikte senpai ile Nagatoro'nun arası daha da yakınlaşmaktadır Nagatoro'nun zorbalığı tabii ki azalmamaktadır, bu saatten sonra Nagatoro'nun zorbalıklarını görmezden gelmeye başlamakta ve büyük bir aşkın içine kapılmaktadır.

81. Genshiken

Genshiken

Hiç okulda olsaydı anime kulübüne katılmak ister miydiniz? Olsa bile bunun itibarınıza zarar vereceğini düşünür müydünüz? Karakterimiz Sasahara senin endişeni anlıyor. Genshiken, Modern Görsel Kültür Araştırmaları Derneği, anime, manga ve video oyunlarına takıntılı bir otaku kulübüdür. Günlük aktiviteleri arasında doğaçlama cosplay fotoğraf çekimleri yapmak ve doujinshi toplantılarında yaralanmaktan kaçınmak gibi tam da Sasahara'lık şeyler içeriyor bu kulüp. Nedense bu kulübe katılmak Sasahara için hiç de kolay değil.

82. Rakudai Kishi no Cavalry

Rakudai Kishi no Cavalry

Sadece 12 bölümden oluşan anime Ikki Kurogane adında şövalye olmak isteyen bir öğrenciyi konu alır.

Ikki çok zengin bir ailenin çocuğudur ama kız kardeşi hariç bütün aile bireyleri ona hiç doğmamış ya da tamamen bir hata gözü ile bakar, nedeni ise ailedeki herkesin bir gücü olmasına rağmen Ikki’nin hiçbir gücü yoktur. Bu yüzden aileden soyutlanmıştır ve bu soyutlanma zar zor kabul edildiği kahramanlık okulunda da devam etmektedir. Nedeni ise Ikki’nin ailesidir ve ailesi çok güçlü olduğu için Ikki’nin okuldan atılması için yeni kurallar dahi okula getirtilmiştir. Tabii bu kurallar Ikki sınıfta kalsın ya da okulda kovulsun diyedir, çünkü ailesine göre Kurogane soyadına leke sürüyordur! Ve okulda da dışlanmasının sebebi ise F seviye güce sahip olmasıdır, yani hiçbir gücü yoktur, bu güçler ise zamanla kazanılmaz yani doğuştan var olan güçlerdir. Hem okul hem de ailesi ona bu okulda başarısız olması için ellerinden geleni yapacaktır.

Okulunun 2.yılında Stella Vermillion ile tanışmasıyla hayatı büyük ölçüde olmasa da değişmiştir ve ikilimiz sıcak anlar geçirecektir.

83. Hige wo Soru. Soshite Joshikosei wo Hirou.

Hige wo Soru. Soshite Joshikosei wo Hirou.

26 yaşındaki düzenli maaşlı bir işte çalışan karakterimiz Yoshida, âşık olduğu kişi tarafından reddedildikten sonra üzüntülü bir halde eve dönerken, yol kenarında oturan Sayu adında bir liseli kızla karşılaşır. Yoshida tamamen sarhoştur ve Sayu'nun gece boyunca evinde kalmasına izin verir. Sayu aslında evden kaçmıştır ve Sayu'yu sokaklara atmaya kıyamayan Yoshida, onun evinde kalmasına izin verir... Ve böylece, kaçak bir liseli kızla bir maaşlı çalışanımız arasındaki garip ilişki başlar.

84. Trinity Seven

Trinity Seven

Gurur, Kıskançlık, Gazap, Tembellik, Açgözlülük, Oburluk, Şehvet. Bunlar Biblia Akademisi'ne hükmeden yedi kıza lütfedilen yedi günahtır. Karakterimiz, dünyasını geri almak için bu günahları kontrol etmesi gerektiğine karar verir... Karakterimiz, Arata Kasuga, gizemli bir "Çöküş Fenomeni" yüzünden kuzeni Hijiri başka bir boyuta geçer. Çöküş Fenomeni'ni anlamak ve kuzenini geri kazanmak için Biblia Akademisi'ne gelir. Orada yedi kızı ve günahlarını bulur.

85. Kore wa Zombie desu ka?

Kore wa Zombie desu ka?

Ayumu bir seri katil tarafından öldürüldü - en azından öyle biliyordu. Gizemli kız Eucliwood Hellscythe onu canlandırdıktan sonra, bir insandan bir zombiye dönüşür ama neye uğradığını şaşırır. Şimdi, ölümsüz olmanın yanı sıra, kendisi bir doğaüstüdür. Ayumu'nun macerasına değişik değişik tipler (kızlar) katıldıkça başındaki dertleri artmaktadır. Asıl gayesi ise onu öldüren kişiyi bulmak!

86. Maken-Ki

Maken-Ki

Ana karakterimiz Takeru, Tenbi Akademisine kaydolmuştur ancak bu akademi önceden sadece kızlara özeldi bu dönem ise erkek öğrenci almaya başladılar ve yaklaşık olarak kız erkek oranı 3 e 1. Bu akademinin diğerlerinden farkı, kızlara özel olan Maken adı verilen sihirli bir güç kullanarak dövüş becerilerini güçlendirdiğiniz bir okul. Sert tekmelere sahip kızıllar, şok edici sarışın zorbalar ve agresif esmerler HER YERDE. Ve ne zaman bir kavga çıksa, kıyafetler parçalanma eğilimindedir :D Tüm bu afetler tarafından görsel şölen sunulan Takeru, eğitimine konsantre olmakta zorlanıyor. Takeru ise bir istisna olarak Maken gücünü kullanabilen tek erkektir!

87. Girls Bravo

Girls Bravo

Yukinari, jinofobi olarak bilinen klinik bir kadın korkusuyla doğmuştur. Bu akıl hastalığına ek olarak, kısa ve zayıf olma talihsizliğine de sahiptir, bu da kadınların onu daha fazla bunaltmasını kolaylaştıran bir faktördür. Çocukluk arkadaşı Kirie ona yaklaştığında bile, hemen ona bi sıcaklar basar. Böylece Yukinari için hayat çok yalnız geçmektedir, taa ki aniden olabilecek en garip şekilde başka bir dünyadan kucağına düşen afet hatun Miharu gelene kadar! Bu sefer, ilk defa hastalığı tetiklenmiyor! Bu özel bir şeyin başlangıcı olabilir mi?

88. Kangoku Gakuen

Kangoku Gakuen

Hachimitsu Özel Akademisi enteresan olmaktan başka bir şey değildir. Kadın erkek oranı 200'e 1 olan akademinin beş erkek öğrencisi kendilerini cennette sanıyorlar - gerçekten cehenneme girmek üzere olduklarından bir haberler ama! Soyunma odasındaki koca göğüslü, çekici bayanlardan bazılarını gizlice gözetledikten sonra beşlimiz, kampüste okul kurallarına aykırı işler yapanları cezalandırmaya kararlı bir grup olan Yeraltı Öğrenci Konseyi'nin sadist üyeleri tarafından yakalanırlar. Cezaları ise Kulüp üyelerinin acımasız kaprislerine tabii olarak okul zindanında bir ay hapiste geçirmek! Şimdi, çocuklar günlerini sıradan işler yaparak ve dominant Meiko tarafından dövülerek geçirirken, bu arada mümkün olduğunca çok göğüs ve külot görmeye çalışmak zorundalar!

89. Highschool of the Dead

Highschool of the Dead

Enfekte olan insanlar yani zombiler Rei ve Takashi'nin okuluna yaklaşırlar. Bu virüs öğrencilerin ve öğretmenlerin çoğunu zombiye çeviren bazılarını da direkt öldüren türden bir felakettir. Rei ve Takashi, bir avuç kurtulanla birlikte, hızla kötüye giden bir dünyada ailelerini bulmak için yola çıkarlar. Hükûmetler çöktü, öldürücü hastalık kontrolden çıktı ve her yerde insanlar her gün basitçe hayatta kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar...

90. Queen's Blade

Queen's Blade

Her dört yılda bir hiddetli Queen's Blade turnuvası bir kez daha başlar. Güç ve güzelliğin birbiriyle savaştığı bu yarışmada kızların her birinin kendi katılım nedeni olan topraklar üzerinde güç kazanma umuduyla birbirleriyle mücadele ederler. Reina, Risty ve Tomoe, turnuvayı kazanmaya çalışan üç karakterimizdir. Kızlar onlara saldıran ninjalarla savaşmalı, asit püskürten göğüs uçlarından kaçınmalı ve en önemlisi ve kaçınılmaz olarak minimum düzeyde giyinik kalmaya çalışmalıdır :D hepsi de Queen's Blade'i kazanma umuduyla! Bir sonraki hükümdar kim olacak?

91. Kiss x Sis

Kiss x Sis

Aralarında kan bağı olmamasına rağmen, Keita kendisini güzel ikiz kız kardeşleri Ako ve Riko'nun sevgisiyle boğuk olarak bulur. Sabah onu uyandırmak için son derece yaratıcı yollar kullanan kızlar, onun gelini olma umuduyla Kei-chan'ın yatağında türlü olaylar çevirirler. Ako ile Riko arasındaki rekabet kızışırken, kardeşlerinin gönülsüz kalbini kazanmak için her şeyi yapacaklar mı? Karakterimiz Keita bu iki güzel kızın kendilerini ona adamasına daha ne kadar dayanabilir ki?

92. Ana Karakterin Animenin Başından Beri Güçlü Olduğu Animeler ↓↓

Ana Karakterin Animenin Başından Beri Güçlü Olduğu Animeler ↓↓

93- Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen

Yüzyıllık bir savaşın ortasında kalan genç Iska, Aliceliese Buz Felaket Cadısı'na suikast düzenlemek için göreve gönderilir. Herkesin birbirini öldürmekle uğraştığı savaş alanında ilk karşılaşmaları sonucu gördükleri görevlerinde şüphe yaratır, ancak ortak bir zemin bulmak için çalışmaları onları kendi ülkelerine hain yapar. Koşullar önceden onları düşman yapmış olsa da, şimdi çatışan kalpleri onları sadece sevgili yapabilir!

93. Garo: Honoo no Kokuin

Garo: Honoo no Kokuin

Valiante kralının baş danışmanı olan Mendoza, birçok büyülü şövalyenin ve büyücü yardımcılarının ölümüyle sonuçlanan "cadıları" avlama görevini başlatan kişidir. Şövalye Germán Luis ile evli bir büyücü(cadı) olan Anna, idamından önce bir oğul doğurur. Germán çocukları Leon'u alır ve kaçar ve onu efsanevi Altın Zırh'ın varisi olarak yetiştirir. Leon büyüdüğünde, Valiante tamamen kukla Prens Alfonso ve annesini avlamaya çalışan Mendoza'nın kontrolündedir. Alphonso, tahtı geri almak ve halkını kurtarmak için Altın Zırh'ı miras alan adamı aramaya karar verir.

94. Roku de Nashi Majutsu Koushi to Akashic Records

Roku de Nashi Majutsu Koushi to Akashic Records

Sistine Fibel ve en iyi arkadaşı Rumia Tingel, Alzano İmparatorluğu'nun en prestijli büyü akademilerinden biri olan Alzano İmparatorluk Sihir Akademisi'ne katılır ve en iyi sihirbazlar olmak için canla başla uğraşırlar. Ancak yeni eğitmenleri tembel, beceriksiz Glenn Radars olduğu için bu pek de kolay olmayacak. Öğretmektense uyumayı tercih ediyor, sihirli yetenekleri yok gibi görünüyor ve isteksiz tavrıyla Sistine'i çıldırtıyor. Ancak karanlık güçler okulda belirdiğinde, bu "piç öğretmen" ilan edilen bir sihirbaz olarak gerçek gücünü ortaya çıkarıyor!

95. Seiken no Blacksmith

Seiken no Blacksmith

Cecily Cambell sadece bir Şövalye olmak ve babası ve de büyükbabası gibi evini korumak istiyor. Tek bir sorunu var: beceriksiz salağın teki! Çılgın bir kılıç ustasıyla kavga ederken, Cecily'nin çok sevdiği kılıcı kırılır; ve tam kesilmek üzereyken, Luke adında bir adam, Cecily'nin daha önce hiç görmediği bir katana kullanarak onu kurtarmaya gelir. Birlikte İblis Kılıcı Aria'nın yanlış ellere geçmemesini sağlamalılar ve Cecily güçlenerek kendi katanasına layık olduğunu kanıtlamalı.

96. Sentouin, Hakenshimasu!

Sentouin, Hakenshimasu!

Dünya hakimiyeti elinin altındayken, Kisaragi Şirketi gözlerini yıldızlararası fetihlere çeviriyor ve büyülü bir dünyayı ele geçirmek için rastgele atanan iki köleden daha iyi kim olabilir: Savaşçı Ajan Altı ve android ortağı Alice? Ancak Altı'nın şeytani şirkette yukarılara tırmanması kolay olmayacak - karşısında ise bir İblis Lordu ordusunu kendi alçak planını hazırlıyor!

97. Fumetsu no Anata e

Fumetsu no Anata e

Kuzey Amerika'nın Kuzey Kutbu bölgelerinde dolaşan yalnız bir çocuk bir kurtla tanışır ve ikisi bu zorlu ortamda hayatta kalmak için birbirleriyle bağ kurarak arkadaş olurlar. Ama çocuğun bir geçmişi var ve kurtun ise kendi geçmişi...

98. Noblesse

Noblesse

Rai, 820 yıllık uykusundan uyanır ve sadık hizmetkârı Frankenstein tarafından kurulan bir lisede öğrenci olarak yeni hayatına başlar. Ancak diğer insan öğrencilerle olan barışçıl günleri kısa süre sonra "Birlikler" olarak bilinen gizemli saldırganlar tarafından tacize uğrar.

99. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e

 Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e

Anos Voldigord insanları, ruhları ve hatta tanrıları yok eden, ancak sonsuz savaştan sıkılan ve barışçıl bir dünya hayalleriyle reenkarne olan zalim bir Şeytan Kraldı. Ancak 2000 yıl sonra reenkarnasyonda onu bekleyenler, barışa alıştıktan sonra çok zayıf düşen torunlar ve aşırı derecede bozulan büyü teknikleriydi. Anos, Şeytan Kral'ın reenkarnasyonu olarak görülenleri toplayan ve eğiten Demon King Akademisine girer, ancak akademi onun gerçek güçlerini göremez ve onu uyumsuz olarak damgalar!

100. Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita

Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita

Gerçek dünyada fazla çalışmaktan öldükten sonra ölümsüz bir cadı olarak reenkarne oldum ve 300 yılımı rahatlatıcı bir hayatın tadını çıkararak geçiriyorum. Yine de bir noktada 99. seviyeye gelip max level oluyorum! Faturaları ödemek için para kazanmak için slime öldürerek geçirdiğim onca yıl bana bir ton deneyim puanı kazandırdı… 99. seviye cadı söylentileri yayıldı ve kısa süre sonra meraklı maceracılar, düellocu ejderhalar ve hatta bir canavar olduğu bile kulağıma kadar geldi. Benim onun annesi olduğumu iddia eden bir kız bile var mk! Hiç maceraya atılmadım ama dünyanın en güçlüsü benim… Rahatlatıcı hayatıma ne olacak?!

101. Jikan no Shihaisha

Jikan no Shihaisha

Hepimiz zamanı geri alabilmeyi, zamanı geri alıp geçmişi düzeltmeyi diliyoruz. Ama bu dünyada, bu basit dilek ölümcül bir şeyi, zamanı silip süpüren iblisleri doğurur! Bu felaketleri yok etmek için zaman manipülasyonunu kullanarak savaşan bir grup güçlü savaşçılar sadece onları yenebiliyor. Victor, Kiri, Mina ve Blaze, seçilmiş dövüşçüler olan Chronos Hükümdarları olarak zaman dengesini korumak için gereken her şeye sahipler.

102. Hataraku Maou-sama!

Hataraku Maou-sama!

İblis Kral Satan, Kahraman Emilia'nın ellerinde ölmek üzereyken, İblis Generali Alsiel ile hızla başka bir dünyaya kaçmaktan başka seçeneği yoktu. Ancak, geldiklerinde ikilimiz, neredeyse tüm sihirlerini kaybettiklerini ve dahası sıradan insanlara dönüştüklerini ve Japonya denen lanet bir yerde mahsur kaldıklarını fark ederek şaşkına dönerler! Hayatta kalmak için, Satan bir fast-food lokantasında yarı zamanlı bir işte çalışıyor ve bu süreçte Japonyayı yönetmeyi planlayan çiftimiz Japon vatandaşları olarak yapabilecekleri en iyi şekilde modern topluma uyum sağlamaya çalışmalıdır. Ama Kahraman Emilia ve diğerleri onu  öldürmek için Şeytan'ın götünün dibindedir.

103. Lord of Vermilion: Guren no Ou

Lord of Vermilion: Guren no Ou

2030 Tokyo'sunda bir banliyö bölgesinde aniden yüksek frekanslı bir rezonans duyulur ve o an tüm kasaba kırmızı bir sisle kaplanır. İnsan olsun hayvan olsun sesleri işiten tüm canlılar bilinçlerini kaybederler. Bu fenomenin tanımlanamayan bir virüs olduğu tahmin edliyor. Bu nedenle bir salgın korkusuyla Tokyo'nun ülkenin geri kalanına erişimi engellendi. Yaklaşık altı ay sonra, bilincini kaybetmiş tüm insanlar sanki hiçbir şey olmamış gibi uyanır. Ancak aynı gün garip olaylar yaşanmaya başlar ve hikayemiz de başlar!

104. Casshern Sins

Casshern Sins

"Karanlık bir gelecekte dünya tepetaklak olmuştur ve her şey yavaş yavaş toza dönüşmekteydi. Robotlar umutsuzca paslanan bedenlerini değiştirmek için yeni parçalar ararken, insanlığın nesli neredeyse tükendi. Bu sırada Casshern, geçmişine dair tüm anılarını kaybetmiştir. Bu robotlar neden ona saldırıyor? Luna olarak bilinen kişiyi gerçekten öldürdü mü? Ve neden kendisi yıkımdan tek başına, etkilenmemiş ve zarar görmemiş halde kurtuldu?

105. Towa no Quon

Towa no Quon

Fütürist bir Tokyo'da, farklı farklı güçler uyandıran insanlar Kestos adlı gizli bir organizasyon tarafından avlanıyordur. Çekiciler olarak adlandırılan bu istisnai bireyler, kendilerini savunmak için güçlerini birleştiriyor ve anime başlıyor.

106. Golden Kamuy

Golden Kamuy

Yirminci yüzyılın başlarında, Rus-Japon Savaşı gazisi SaichiÖlümsüzSugimoto, Hokkaido'nun vahşi doğasında savaş sonrası altınlara hücum eder. Gizli Ainu altınıyla bir haritaya rastlar ve onu bulmak için tehlikeli bir maceraya atılır. Ancak Sugimoto bu işle ilgilenen tek taraf değildir ve altını bilen herkes ona sahip olmak için canını bile verecek! Kuzey vahşi doğasının zorlu koşulları, acımasız suçlular ve haydut Japon askerleri ile karşı karşıya kalan Sugimoto, hayatta kalabilmek için tüm becerilerine ve şansına ve Asirpa adındaki Ainu kızının yardımına ihtiyaç duyacaktır.

107. Unlimited Psychic Squad

Unlimited Psychic Squad

Bir esinti  siyah bir üniforma giyen genç bir adamın kafasındaki güzel gümüşi saçlarını dalgalandırıyor, sanki bir şeyin yasını tutuyormuş gibi. O gencin adı Hyoubu Kyousuke. Suçlu esper örgütü PANDRA'yı komuta ediyor ve karanlık gökyüzünde gece yarısı kara kanatlarıyla akmaya devam ediyor, psişik güçlerini paylaşan kardeşleri uğruna bir devrim başlatacak kadar ileri gidiyor.

108. Yuragi-sou no Yuuna-san

Yuragi-sou no Yuuna-san

Kogarashi Fuyuzora bir medyumdur. Kötü bir hayalet tarafından ele geçirildiği günden beri, borç yükü altındadır. Kiralık ucuz bir odaya ihtiyacı olduğu için, kendini sadece inanılmaz güzel kızların yaşadığı Yuragi Inn adlı perili bir kaplıca hanında bulur. Sakinleri arasında ruhlar dünyasına geçemeyen bir hayalet Yuuna vardır. Hepsi kız olan mevcut kiracıların bu olaya direnişine rağmen, Kogarashi yeni hayatına Yuragi Inn'de başlamayı başarır.

109. Maou-sama, Retry!

Maou-sama, Retry!

Akira Oono, en sevdiği oyunun kapatıldığı gece, çevrimiçi karakteri İblis Lordu Hakuto Kunai'nin bedeninde uyanır. Ancak güçlü oyun mekanikleri ve yetenekleriyle karakterimiz, azizler, iblisler ve büyüleyici yoldaşlarla dolu yeni ve çeşitli bir dünyada yolunu şaşırmış bir şekilde cumborlop atlayıverir.

110. Kenja no Mago

Kenja no Mago

Genç bir adam bir araba kazasında ölür ve büyülü yeni bir dünyada yeniden doğar. Yaşlı ama bilge Merlin çocuğu bulur, ona Shin adını verir, onu bebeklik döneminden büyütür ve hayatı boyunca ona savaşmayı ve güçlü büyüleri öğretir. 15 yıl sonra, karakterimiz Shin dünyayı kendi başına dünyayı gezmeye hazırdır, ancak Merlin ona önemli bir şey öğretmeyi unuttu: sağduyu ne demek bunu bilmiyor eleman.

111. Sizi Keslinlikle Ağlatacak Animeler↓↓

Sizi Keslinlikle Ağlatacak Animeler↓↓

112-Shigatsu Wa Kimi no Uso / Your lie in April

Animemizin baş karakteri olan Kousei bir piyano dahisidir. Birçok müzik yarışmasında ödüller kazanır ve daha çocuk yaşında  ünlenir. Ama annesini aniden kaybedince kousei büyük bir şok yaşar ve eskisi gibi çaldığı pianodan zevk almaz. Çaldığı müziğin sesini duyamaz. 2 yıl sonra hayat Kousei için tamamen renksiz ve sıkıcı olmuştur. Aynı zamanda piyanoyu da bırakan Kousei, arkadaşları Tsubaki ve Watari ile zaman geçirmeye başlar. Kousei'nin sıkıcı,renksiz ve müziksiz hayatı özgür ruhlu,mutlu ve hayat dolu kemancı kızımız Kaori'yle tanışınca tamamen değişir. Kaori Kousei'yi tekrar piyona çalması için zorlar.

Aynı zamanda oldukça güzel bi shoujo animesi olan bu animeyi kesinlikle izlemenizi öneririm!

Bölüm Sayısı: 22+ova

112. Kimi no Suizou wo Tabetai / I Want To Eat Your Pancreas

Kimi no Suizou wo Tabetai / I Want To Eat Your Pancreas

Aynı zamanda oldukça güzel bi shoujo animesi olan bu animeyi kesinlikle izlemenizi öneririm! Animemiz Pankreas Kanseri olan Sakura ve bunu bildiği için onun son zamanlarında ölmeden önce yapılacaklar listesindeki her şeyi yapmasına yardım eden Haruki adlı oğlanımızın aşkını anlatmaktadır. Haruki bir hastanenin bekleme odasında bir kitapçık bulur. Bu kitabı biraz okuduktan sonra bunun okulun en popüler kızı Sakura'nın tuttuğu bir günlük olduğunu keşfeder. Sakura pankreas kanseridir ve yakında ölecektir. Sakura bu bilgiyi okuldaki kimseyle paylaşmamıştır çünkü hayatının son dönemlerinde olmasına rağmen normal bir okul hayatı sürdürmek istemektedir. Haruki Sakura'nın kanser olduğunu öğrenince etiklenmez ve Sakura'ya normal davranmaya devam eder. Bunun üzerine Sakura Haruki'yle yakınlaşır ve kısa sürede birlikte vakit geçirmeye başlarlar ve arkadaş olurlar.

113. Violet Evergarden

Violet Evergarden

Violet Evegarden, seri oto anı oyuncağıdır. Seri oto oyuncaklarının amacı insanların yazmak istedikleri ne varsa onları dinleyip kağıda dökmektir. Güzeller güzeli karakterimiz bu işle hep merak ettiği "Aşk" kelimesinin anlamını aramaya başlar. Hem güzel olması hem de işini fazlasıyla yapması ile kısa sürede en çok tercih edilen oto anı oyuncağı olacaktır.

Violet, Büyük savaşta her iki kolunu da kaybetmiş ve bebekliğinden beri ona tek öğretilen öldürmek olan Leidenschnercaft ülkesinin bir askeridir. Violet tüm duygulardan habersizdir ve savaş dışında hiç bir şey görmemiştir. Violet oldukça güzel ve büyüleyici bir kız olduğu için Binbaşı Gilbert Bouganville'a 'hediye' edilir. Gilbert Violet'e acır ve o onun yanında kaldığı sürece ona diğerlerinin aksine nazik davranıp hayatı ve duyguları öğretmeye başlar ama bu güzel anlar ne yazık ki çok uzun sürmez.  

Sizi nerdeyse her bölüm ağlatacak bu animeyi kesinlikle izlemenizi öneririm!

114. Hotaru no Haka/Grave of the Fireflies

Hotaru no Haka/Grave of the Fireflies

Bu anime şüphesiz gelmiş geçmiş en acıklı anime olabilir. 

Animemiz 2.Dünya savaşının sonlarına doğru Japonya'da geçiyor. Anime bombalanan Kobe şehrinde 14 yaşındaki Seita ile onun 4 yaşındaki küçük kız kardeşi Setsuko ile verdiği hayatta kalma çabalarını anlatıyor.  

Kobe bombalanmaya başladığı ilk zaman annelerini kaybeden çocuklar başta iyi gibi görünen teyzelerinin yanında kalmaya başlar. Babaları bir savaş gemisi kaptanı olduğu için ve savaşta olduklarından neredeyse ondan hiç haber alamazlar. Teyzeleri bir süreden sonra bu çocuklardan bıkar ve ikisine kötü davranmaya başlayıp az yemek verir. Bunun üzerine Seita daha fazla dayanamaz ve evi terk edip şehrin dışında küçük bir sığınak niyetine bir mağaraya yerleşir. İşte gerçek hayat mücadelesi bu andan sonra başlar.

Eğer dram istiyorsanız kesinlikle bu animeyi izlemenizi öneririm!

Bölüm Sayısı: Movie (1 saat 29 dk)

115. En İyi Spor Animeleri ↓↓

En İyi Spor Animeleri ↓↓

116-Major

Goro Honda beyzbol takıntısı olan küçük bir çocuktur. Çocukken, profesyonel bir beyzbol oyuncusu olan babasının, bir omuz yaralanması nedeniyle Blue Oceans'ın ana takımından çıkarılmasını ve onu tekrar beyzbol oynayamıyacak hale gelmesini izler. Bununla birlikte, oğlu ona beyzbol dünyasındaki herkesten daha fazla hayranlıkla baktığı için, Goro'nun babası henüz bırakamayacağına karar verir (çünkü beyzbol oynamanın tek yolu atış yapmak değildir!). Babasının parlayan örneğiyle birlikte Goro da asla pes etmemeye karar verir ve Japon Küçükler Ligi'nde dikkate alınması gereken bir güç olarak hikâyesine başlar!

116. Cross Game

Cross Game

Koh on bir yaşındayken sessiz ve huzurlu bir hayat yaşardı, ailesinin mağazası için müşterilere spor malzemeleri teslim etti ve sık sık Tsukishima Vuruş Merkezinde vuruş yaptı. Koh beyzbola hiç ilgi duymasa da, en iyi arkadaşı güzeller güzeli Wakaba Tsukishima sayesinde, bir dizi olaydan sonra spora başladı. Bunun hayatını değiştireceğini hiç tahmin edebilmiş miydi sizce? Şimdilerdeyse, yıllar sonra, Koh Seishuu Akademisine katılır ve kısa süre sonra beyzbol dünyasına geri çekilir. Wakaba'nın yetenekli kız kardeşi Aoba'nın yanında; eski dost ve savaşçı Nakanishi; ve birçok yeni takım arkadaşı ve yoldaşı ile Koh bir kez daha atıcının eldivenini alacak ve şampiyon olmak için gerekenlere sahip olup olmadığına bakacak.

117. Yuri!!! on Ice

Yuri!!! on Ice

Yuuri Katsuki Artistik Patinaj Grand Prix'sinde tüm Japonya'nın umudunu omuzlarında taşıdı, ancak finalde ezici bir yenilgi aldı. Kyushu'daki memleketine döndü ve ailesinin evinde saklandı, hem paten kaymaya devam etmek ve hem de emekli olmak istiyordu. İşte o zaman, art arda beş kez dünya şampiyonu olan Viktor Nikiforov, takım arkadaşı Yuuri Plisetsky ile aniden ortaya çıkar!

118. SK8 the Infinity

SK8 the Infinity

Lise öğrencileri Reki ve Langa'ya tek bir şey zevk vermektedir ve tüm zamanlarını buna harcarlar: Tehlikeli, çok gizli, engelsiz, yokuş aşağı kaykay yarışı "S". Reki, transfer öğrencisi Langa'yı “S”nin yapıldığı dağa götürdüğünde, Langa kendini bu şeye kaptırmış bulur. Bu renkli patenciler sizi heyecan verici bir kaykay savaşlarını gösterecek!

Önerilen: Hangi Sk8 The İnfinity karakterisin? Kişilik testi!

119. Captain Tsubasa

Captain Tsubasa

Tsubasa Ozora, büyük bir hayali olan genç bir çocuktur: ünlü bir futbolcu olmak! Tsubasa, zorlu rakipler ve zorlu şampiyonluklar da dahil olmak üzere sayısız zorluklar ve sınamalardan geçerek, bir ''kazanan'' olmak için gerekenlere sahip olup olmadığını görecek. Şimdi, Tsubasa yeni taktikler öğrenmeli ve korkularıyla yüzleşmeli, var olanın en iyisi olmak ve sonunda hedefine ulaşmak için: Dünya Kupası'na!


OKUMAYA DEVAM ET

Kesinlikle İzlenmesi Gereken 140 Tane Anime Önerileri! (Part 1: Devamı)

120. İzlemeyenin Çok Şey Kaçıracağı 120 Tane Anime Önerileri Tam Liste

 1. Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu
 2. Saenai Heroine no Sodate-kata
 3. 5-toubun no Hanayome
 4. Isekai no Seikishi Monogatari
 5. Kanon (2006)
 6. DanMachi
 7. Date a Live
 8. High School DxD
 9. Kyo Kara Maoh!
 10. To Love Ru
 11. Ore wo Suki na no wa Omae Dake ka yo
 12. Sora no Otoshimono Forte
 13. Boku wa Tomodachi ga Sukunai
 14. Ranma ½
 15. Nisekoi
 16. Tenchi Muyou! Ryououki
 17. Sekirei
 18. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
 19. Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu
 20. Bakemono no Ko
 21. Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen
 22. Overlord
 23. No Game no Life
 24. Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri
 25. Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu
 26. Kumo desu ga, Nanika?
  Kakuriyo no Yadomeshi
 27. Xie Wang Zhui Qi
  Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki
 28. Juuni Kokuki
 29. Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?
 30. Hai to Gensou no Grimgar
 31. Zero no Tsukaima
 32. Hoshi wo Ou Kodomo
 33. Seijo no Maryoku wa Bannou desu
 34. Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru
 35. Kuma Kuma Kuma Bear
 36. Sonny Boy
 37. Seirei Gensouki
 38. Kami-tachi ni Hirowareta Otoko
 39. Knight's & Magic
 40. Tenkuu no Escaflowne
 41. Outbreak Company
 42. Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu
 43. Isekai Izakaya ~Koto Aitheria no Izakaya Nobu~
 44. Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku
 45. Kenja no Deshi wo Nanoru Kenja
 46. Sekai Saikyou no Assassin, Isekai Kizoku ni Tensei suru
 47. Yuusha ni Nare Nakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita.
 48. Juuou Mujin no Fafnir
 49. Seirei Tsukai no Blade Dance
 50. Sacred Seven
 51. Madan no Ō to Vanadis
 52. Versatile Mage
 53. Mahouka Koukou no Rettousei
 54. Blood Lad
 55. The King's Avatar
 56. Rokka no Yuusha
 57. Black Cat
 58. Chrno Crusade
 59. Heroic Age
 60. Hamatora
 61. Gun x Sword
 62. Beelzebub
 63. Code:Breaker
 64. Grisaia no Kajitsu
 65. Koukaku no Regios
 66. Pumpkin Scissors
 67. Aoi Sekai no Chuushin de
 68. Gangsta
 69. Monochrome Factor
 70. One-Punch Man
 71. Densetsu no Yuusha no Densetsu
 72. Kizumonogatari 1-2-3
 73. Nisemonogatari
 74. Tsukimonogatari
 75. Bakemonogatari
 76. Kill la Kill
 77. Golden Boy
 78. Ijiranaide, Nagatoro-san
 79. Genshiken
 80. Rakudai Kishi no Cavalry
 81. Hige wo Soru. Soshite Joshikosei wo Hirou.
 82. Trinity Seven
 83. Kore wa Zombie desu ka?
 84. Maken-Ki
 85. Girls Bravo
 86. Kangoku Gakuen
 87. Highschool of the Dead
 88. Kiss x Sis
 89. Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen
 90. Garo: Honoo no Kokuin
 91. Roku de Nashi Majutsu Koushi to Akashic Records
 92. Seiken no Blacksmith
 93. Sentouin, Hakenshimasu!
 94. Fumetsu no Anata e
 95. Noblesse
 96. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e
 97. Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita
 98. Jikan no Shihaisha
 99. Hataraku Maou-sama!
 100. Lord of Vermilion: Guren no Ou
 101. Casshern Sins
 102. Towa no Quon
 103. Golden Kamuy
 104. Unlimited Psychic Squad
 105. Yuragi-sou no Yuuna-san
 106. Maou-sama, Retry!
 107. Kenja no Mago
 108. Shigatsu Wa Kimi no Uso / Your lie in April
 109. Kimi no Suizou wo Tabetai / I Want To Eat Your Pancreas
 110. Violet Evergarden
 111. Hotaru no Haka/Grave of the Fireflies
 112. Major
 113. Cross Game
 114. Yuri!!! on Ice
 115. SK8 the Infinity
 116. Captain Tsubasa