Ana Karakterin Güçlü Olup Gücünü Sakladığı 30 Anime Önerisi!

Ana karakterimizin başta güçlü olup sonradan gücünü gösterdiğinde herkesi şaşırttığı tarzdan bir anime önerisi arayan sen! İşte sana özel ana karakterin çok güçlü olduğu ama başlarda gücünü sakladığı, sonralarda ise gücünü gösterdiğinde herkesi şaşırttığı anime önerileri hazırladık; hem de tam tamına 30 tane! Geçelim anime önerimize.

1. Yuusha ni Nare Nakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita.

Yuusha ni Nare Nakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita.

Raul Chaser, İblis Lordunu yenerek ünlü bir Kahraman olmak istemektedir. Ancak başka birisi onun hayalini çalana kadar. İblis Lordu ölmüştür ve artık barış tekrar sağlanmış ve tüm Kahramanlar saf dışı, Raul istemeyerek de olsa sihirli ürünler satan küçük bir mağaza olan Leon'da bir iş bulur. İblisleri öldürmekle karşılaştırıldığında, Raul'un müşterileri karşılama ve kasada çalışma şeklindeki yeni hayatı çok daha sıkıntısızdır - ta ki İblis Lordu'nun koca göğüslü kızı Fino Bloodstone aniden dükkânda işe alınana kadar! Raul şimdi onun babasını alt etmekten daha zor bir şeyle karşı karşıya: beceriksiz ve terbiyesiz Fino'ya nasıl saygın bir çalışan olunacağını öğretmek ve dahası!

2. Juuou Mujin no Fafnir

Juuou Mujin no Fafnir

Yirmi beş yıl önce, "Ejderhalar" olarak adlandırılan canavarlar ortaya çıktığında dünya aniden tepetaklak olur; dünyayı yok etmeye ve de eş bulmaya çalışıyor bu ejderha kızlar. Zaman içinde, “D kızları” olarak adlandırılan ejderhaların güçlerine sahip insanüstü kızlar hayata merhaba demeye başladı. Yuu Mononobe, var olan tek erkek "D"dir ve D kızları için yapılmış bir akademi olan Midgar'a kaydolmak zorunda kalır. Akademide, yanlışlıkla bir D kızı olan Iris'e çıplakken rastlar ve hatta doğumundan beri görmediği, kayıp olan kız kardeşi Mitsuki ile yeniden bir araya gelir ve Juuou Mujin no Fafnir animemiz başlar.

3. Seirei Tsukai no Blade Dance

Seirei Tsukai no Blade Dance

Sadece saf bir bakire, bir ruhla sözleşme yapma ayrıcalığına sahip olabilir. Ruhlar dünyası olan Astral Zero'dan ruhları çağırabilen ve güçlerine tam hâkim olan rahibelere elementalist denir. Kamito Kazehaya bu ayrıcalığa sahip tek erkektir ve bu yeteneğinden dolayı rahibelerin elementalist olmak için eğitildiği Areisha Spirit Academy'ye gelir. Daha sonra ise en güçlü elementalistin seçildiği Blade Dance'da yarışmak için rahibelerle bir takım oluşturacağını ve kazanması gerektiğini öğrenir.

Önerilen: Ana Karakterin Animenin Başından Beri Güçlü Olduğu 30 Anime Önerisi!

4. Sacred Seven

Sacred Seven

Alma Tandoji, çocukluğunda yaşadığı bir kavganın ardından okulda dışlanmıştır ve sessizce yalnız bırakılmıştır. Ancak bir gün, Kara Taş olarak bilinen garip bir canavar memleketine saldırdığında Alma'nın tek başına olmaktan memnun olduğu huzuru paramparça olur. Karakterimiz aniden kendini garip yaratıklarla ve onlarla savaşanlar arasındaki mücadelenin içinde bulur o kişiler Aiba Vakfı ve lideri, zengin Ruri'nin tayfadır. İlk başta savaşmak konusunda isteksiz olsa da, savaşın ortasında kalan Alma, yalnızca bu gizemli yaratıklarla değil, aynı zamanda unutulmuş geçmişiyle de bağlantılı olan Kutsal Yedi olarak bilinen bir güce sahip olduğunu öğrenir. Alma, Ruri'nin ve en gözde uşağı Makoto'nun da yardımıyla, dünyayı bu yeni tehditten kurtarmak için koruyucu bir melek görevini almak zorundadır.

5. Madan no Ō to Vanadis

Madan no Ō to Vanadis

Krallığın merkezinden çok uzak bir bölgenin genç efendisi Tigrevurmud Vorn'a, komşu bir ülkeye karşı savaşa gitmesi için kral tarafından emir verilir. Düşmanın lideri, bir ejderha tarafından doğaüstü silahlar verilen yedi Vanadi'den biri olan Eleonora Viltaria'dır. Okçu bir çocuk ve gümüş saçlı güzel savaş kızının buluştuğu animemizin konusu, nesiller boyu anlatılacak bir kahraman efsanesinin başlangıcıdır.

6. Versatile Mage

Versatile Mage

Uyandığında dünya tamamen değişmişti. Ona tanıdık olan lisesi şimdi sihir öğretiyor ve öğrencileri olabilecekleri en büyük sihirbazlar olmaya teşvik ediyor. Şehir sınırlarının ötesinde, dolaşan büyülü hayvanlar da insanları avlıyor

Gelişmiş bir bilim dünyası, gelişmiş sihire sahip bir dünyaya dönüştü. Yine de değişmeyen şey, ona küçümseyerek bakan aynı öğretmenler, ona hor gören öğrenciler, toplumun en alt basamağında mücadele eden aynı baba ve aynı sakat masum üvey kız kardeşti.


Ancak Mo Fan, herkesin yalnızca bir ana elementi kullanabildiğini, ancak kendisinin de tüm sihir elementlerini kullanabildiğini keşfetti!

Önerilen: Pek bilinmeyen 11 Harika Anime Önerisi!

7. Mahouka Koukou no Rettousei

Mahouka Koukou no Rettousei

Yıl 2095. Tüm gezegenin yapısı, yıkıcı bir Üçüncü Dünya Savaşı ile büyük ölçüde değişti ve insan ırkının nüfusunu büyük ölçüde azaldı ve yeni ulusal ittifakların oluşmasına neden oldu. Dünyada sihrin doğuşu ve ardından gelişmesiyle birlikte, sihirbazlar çoğu öğrencinin üniversiteden sonra teknoloji ya da askeri alanlara girmesiyle insan silah olarak yetiştirilmeye başlandı. Sihirbazlar sınırlı ve değerli bir kaynak olmaya devam ediyor ve büyük ölçüde Japon hükümeti içinde de büyük miktarda nüfuza sahip olan On Usta Klan tarafından yönetiliyor.

Kahraman Tatsuya Shiba ve kız kardeşi Miyuki, Japonya'daki dokuz özel büyü lisesinden biri olan First High School'a kaydolur. Öğrenciler sihirbaz olarak yeteneklerine göre Kurs 1 veya Kurs 2'ye ayrılır. Üstün Yetenekli Kurs 1 öğrencileri, güçlü yetişkin sihirbazlara dönüşme olasılığı en yüksek olanlardır ve "Çiçek Açması" olarak bilinirken, görünüşte daha az yetenekli Kurs 2 öğrencileri "Yabani Otlar" olarak alay edilir. Miyuki, Kurs 1'de ve Tatsuya Kursta 2'de yer alıyor, ancak her iki kardeşin hikayeleri ve güçleri göründüğünden çok çok daha fazladır.

Tatsuya Kurs 2 öğrencisi olmasına rağmen hızla adını duyurduğu için rekabet ve yüzleşmeler bollaşıyor, ancak giderek daha tehlikeli olmaya başlayan maceralar ile birlikte büyük bir karakter kadrosu bir araya geldikçe aralarında birçok arkadaşlık da oluşuyor. Sezon 1 oyuncu kadrosunun, atletik ve entelektüel yarışmalarda diğer sihirli liselere karşı yarışırken, bir grup uluslararası suçlu, okula sızmış bir sihirbaz karşıtı tugay ve Büyük Asya İttifakından tam bir askeri saldırı ile mücadele ettiğini bizlere gösterildi.

Kardeşlerin soyadının Shiba olmasına rağmen, nihayetinde on Usta Klan'dan biri olan gizemli ve korkulan Yotsuba klanının üyeleri oldukları ortaya çıktı. Yotsuba şu anda kardeşlerin Maya Teyzesi tarafından yönetiliyor ve Miyuki bir gün ailenin başı olarak onun yerini almaya aday adayların en gözdesi. Maya gölgelerden hareket eder, kurnaz ve tehlikelidir, gücü ve etkiyi diğer her şeyden önce tutar. Nihai hedefi belirsizdir ancak Tatsuya ve Miyuki dahil herkesi kendi lehine kullanılacak piyonlar olarak görür.

8. Strike the Blood

Strike the Blood

Bu anime bir vampir animesi ve animenin geçtiği yer Tokyo her zamanki gibi ve bir ada şehri olan Itogami Şehri’nde geçiyo. Bu şehirde doğaüstü yaratıklar bulunmakta ve baş karakterimiz de onlardan biri. Aynı zamanda bu doğaüstü yaratıklar normal bir hayat yaşayabilmektedir. Ve dünyanın en güçlü vampiri 4.nesilin yaşadığına dair birtakım söylentiler yayılır. İşte burada baş karakterimize geçiyoruz Akatsuki Kojou dördüncü nesil bir vampirdir ama  Akatsuki Kojou normal bir hayat sürmek isteyen liseli bir gençtir ve bu çocuğumuzun gelecekte resmen haremi var ben çok beğendim animede her şey var ki zaten benim izlediğim animeler kötü olmaz kesinlikle öneriyorum .

9. Blood Lad

Blood Lad

Staz, geleneksel ve sıradan bir vampir değildir. İnsan kültürüne hayrandır - özellikle anime, manga ve video oyunlarına - ve kardeşlerinin aksine, insanların kanını emmekle ilgilenmiyor. İblis dünyasının ileri gelen bir sokak patronu olan Staz, insan dünyasına gitmeyi asla istemedi. Ancak bir insan kız kazara kendi bölgesine girer, etçil bir bitki tarafından yenilir ve bir hayalet olarak geri canlandığı zaman, Staz hayatını değiştirecek bir karar verir: Bu güzel bayanı elinden geldiğince yeniden diriltmeye yardım edecek, bu dünyaya gitmek anlamına gelse bile. Kendisi çok tembel ve yapmak istediği şey ise pek de kolay olmayacak gibi gözüküyor.

Önerilen: Naruto Benzeri 40 Anime Önerisi!

10. The King's Avatar

The King's Avatar

Çok oyunculu çevrim içi bir oyun olan Glory'de Ye Xiu, çok pro ve üst düzey bir oyuncu olarak bilinmektedir. Bir dizi olaylar nedeniyle, profesyonel ekibinden zorla kovulur. Profesyonel oyun sahnesinden ayrıldıktan sonra, günlerini bir İnternet Kafe'de takılarak geçirir. Glory serverinde onuncu sunucuyu açtığında, on yıllık oyun deneyimi, geçmişin anıları ile kendini bir kez daha oyuna atar. Zirveye dönüş yolculuğu başlar.

11. Rokka no Yuusha

Rokka no Yuusha

Efsaneye göre, Kötü Tanrı karanlığın en dip noktasından uyandığında, kader tanrısı Altı Cesur kahramanı çağıracak ve onlara dünyayı kurtarma gücü verecek. Dünyanın en güçlüsü olduğunu iddia eden Adlet, “Cesur Altı Çiçek”ten biri olarak seçilir ve Kötü Tanrı'nın dirilişini engellemek için bir savaşa girer. Ancak vadedilmiş topraklarda toplanan altı değil yedi kahramanın olduğu gerçeği ortaya çıkıyor!

12. Nanatsu no Taizai

Nanatsu no Taizai

Nanatsu no Taizai, İngilitere ‘nin eski zamanlarında geçen epik bir hikayedir. Hikayenin Türkçe Adı “Yedi Ölümcül Günah” bildiğimiz anlamda gerçek Yedi Ölümcül Günah değildir.

Krallığı koruyan en güçlü 7 şövalyenin aldığı isimdir. Bir gün krallık ihanete uğrar ve bu suç da Günahlar olarak bilinen şövalye gurubunun üstüne atılır. Günahlar bir şeklide şehirden kaçmayı başarırlar. Bu arada dağılırlar ve aradan tam 10 yıl geçer.

İkinci Prenses Elizabeth o zamanlar bir çocuk olsa da şimdi durumu kavramış ve krallığını kurtarmaları için 7 ölümcül günahı bulmaya karar verir. Uzun bir aramadan sonra sonunda bir barda durduğunda(bayıldığında) bar sahibinin Günahların kaptanı olan Meliodas olduğunu öğrenir.

Birlikte diğer günahları bulmak ve krallığın asıl düşmanı olan Kutsal Şövalyeleri yenmek zorundadırlar. Bu yolculuk düşündükleri kadar kolay olmayacaktır. Çünkü düşman çok zorludur.

Günahların her birini temsil eden bir dövmesi varıdır. Bu dövmeler hem bir hayvanı hem de bir günahı temsil eder. Örneğin Meliodas – Ejder ‘in Öfke Günahıdır.

Önerilen: Dr Stone Benzeri 9 Anime Önerisi!

13. Black Cat

Black Cat

Yeraltı düynasında Chronos olarak bilinen bir organizasyon, dünya barışını istediği bahanesiyle dünyanın en iyi on üç suikastçısını tetikçisi olarak kullanıyor. Her birinin, kendi tarzlarına uyacak şekilde özelleştirilmiş bir silahı vardır, hepsi de Dünya'daki en güçlü malzeme olan orichalcum cevherinden yapılmıştır. 13 Numara, Train Heartnet (kod adı Kara Kedi), on üç tetikçinin en ünlüsü ve saygı duyulanıdır, ancak trajik bir olayın sonucunda hayattaki amacını sorgulamaya başlamıştır. Bunun sonucunda hayatına ödül avcısı olarak devam etmeye ve 13'ü öldürmeye karar verir.

14. Chrno Crusade

Chrno Crusade

1920'lerin başında New York'da iblis sorunu vardır. Şeytana tapınmanın artmasıyla birlikte, kötü ruhlar ve canavarlar yüzeye çıkmaya başlamıştır ve bunun sonucunda halkta korku ve panik hat safhaya çıkmıştır. Bu tehdide karşı savaşmak, şehrin her tarafına yayılan kötülüğü kovmakla görevli bir grup din görevlisi olan Mecdelli Tarikatı'dır. Rosette Christopher, sözleşmeli ortağı Chrono adında genç bir iblis ile birlikte görevler üstlenen genç bir rahibedir. Şimdi önlerindeki tehdidi yok etmek ve eski düşmanları olan iblislerle yüzleşmek için Tanrı'nın gücünü - ve bol miktarda kutsal mermiyi - kullanmak bu alışılmadık çiftin elinde.

15. Heroic Age

Heroic Age

Çok, çok uzak bir zamanda, Altın Kabile adında, yıldızlar yaratma ve geleceği tahmin etme yeteneğine sahip bir insan kabilesi vardır. Onların altında ise bu üç kabile vardır: Gümüş Kabile, Bronz Kabile ve Kahramanlık Kabilesi. Kısa bir süre sonra, Altın Kabile, harabeye dönmüş bir gemi buldu ve içinde sadece Age adlı çocuk hayattaydı. Çocuğun ırkına Demir Kabile adını verdiler ve onu ve ırkını korumak için Kahramanlık Kabilesinin yaşayan birkaç üyesinden birini görevlendirdiler. Şimdi, galaksinin uzak bir yerinde, insanlık diğer kabilelerin elinde yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Umutlarını tek bir kehanete bağlayıp, insanlığın son umudu olan Age adlı kurtarıcılarını bulmak için uzayın en derinlerine doğru yola çıkarlar.

16. Hamatora

Hamatora

"Minimum" veya "küçük mucizeler" olarak bilinen, yalnızca birkaç seçkin insanda ortaya çıkan özel bir güçtür. Bu yeteneğe sahip olanlara "Minimum Sahipler" denir. Karakterlerimiz Nice ve Murasaki çevreleri tarafından Hamatora olarak bilinmektedir ve bir gün iş ajansı olarak kullandıkları yerden bi iş alırlar ve aldıkları işle iş arkadaşlarının bir alakası olduğu gizemi ortaya çıkar nedir bu olay?

Önerilen: 16 Reverse Harem Anime Önerisi!

17. Gun x Sword

Gun x Sword

Evergreen, haydutların kuşatması altında olmasaydı, barışçıl ve refah düzeyi yüksek bir yer olurdu. Halkının çoğu zaten öldürüldü ya da sürüldü, ancak geride kalanlar arasında kaçırılan erkek kardeşini bulmaya kararlı genç bir kız olan Wendy de vardır. Haydutlar, korkunç mecha zırhları da dahil olmak her şeylerini ortaya koyunca Evergreen'in kaderi şimdiden belli olmuş gibi görünüyor. Ancak, olağanüstü dövüş becerilerine ve hatta kendi mechasına sahip olan gezgin Van ile birlikte zayıf bir umut belirir. Ancak Van'ın, kuşatma altındaki kasabaları kurtarmak yerine kendince başka amaçları vardır...

18. Beelzebub

Beelzebub

Ishiyama Lisesi, resmen şeytani bir efsanevi havalı bir karakter olan Oga da dahil olmak üzere birtakım suçluya ev sahipliği yapmaktadır. Bir gün Oga nehirde yüzen bir adam bulur, ardından adam ikiye ayrılarak içindeki bir bebeği ortaya çıkarır - ama bu sıradan bir bebek değildir! Sevimli bebek aslında iblislerin gelecekteki kralı Beelzebub'dur! Ve Beelzebub yeni bulduğu 'babasına' tutunur ve onu sahiplenir. Şimdi, rakip çetelerle savaşmanın ve çevredeki en güçlü suçlu olmanın yanı sıra, Oga bebek bezi satın almalı ve bu bela saçan bebeği yanında taşımalı ve ona bakıcılık yapmalıdır.

19. Overlord

Overlord

Daha adını veya kim olduğunu bilmediğimiz bir kahramanın başından geçenleri anlatıyor. Gelecekte online sanal gerçeklik oyunları çok popüler olmuştur. Genç bir adam hayatını iş ve oyun arasına sıkıştırmıştır. O çok sevdiği oyun ise Yggdrasil ‘dir. Oyun yıllarca popüler olsa da sonunda çaptan düşmeye başar.

Yggdrasil ‘de çok güçlü bir oyuncu olan kahramanımız burada Momonga ‘dır. 100. seviye bir büyücüdür. Arkadaşları ile birlikte yıllarca uğraşıp Nazaric Mezarlığı adında bir kale ve onlarca sanal NPC oluşturmuştur. Zamanla herkes oyunu terk etmeye başar ve oyun sahipleri de oyun sunucularını durdurma kararı alır. Kahramanımız son gününü son anına kadar oyunda geçirmeye karar verir.

Saat 00:00 olduktan sonra bile oyun kapanmaz. Karakterler konuşmaya başlar. Kontrol paneli kayıp olur. Momonga artık bu alemin canlı bir parçası olmuştur. Tamamen yeni bir dünyada NPC‘leri ile birlikte bu dünyayı anlamaya çalışır. Bir iki farklı karakter kılığında bu dünyayı ele geçirmeye ve varsa diğer oyuncuları bulmaya karar verir.

Bu dünyada bilinen tüm büyücülerden ve varlıklardan güçlü olan Momonga her adımında şaşırtıcı bir sürpriz ile karşılaşır.

Not: Albedo isimli NPC‘nin orijinal hikayesinde son anda bir değişiklik yapar. Oyunda ki karakterlerin canlanmasıyla Albedo (değişikliğin sonucunda) Momonga‘ya sırılsıklam aşık olur!

20. Code:Breaker

Code:Breaker

Sakura Sakurakouji size çelimsiz ve ağırbaşlı bir kız gibi görünebilir ama perdelerini kaldırdığında eşsiz adalet duygusuna sahip güçlü bir dövüş sanatçısıdır. Bir gün okuldan eve dönerken bir çocuğun parlak mavi alevlerle birkaç kişiyi öldürdüğüne tanık olur. Bu çocuk, "Kod Kırıcı" olarak bilinen acımasız bir suikastçı ve Sakura'nın sınıfına katılan en son öğrenci olan Rei Ogami'dir! Rei okulda mükemmel bir beyefendi gibi görünse de, gerçekte "göze göz, dişe diş." ilkesine göre yaşıyor ve kanundan kaçan suçluları hedef almak ve ortadan kaldırmak için çalışıyor. Herkes onun gerçek doğasından habersizken, sadece Sakura onun gerçekte ne olduğunu ve ne kadar acımasız olduğunu bilmektedir.

Önerilen: Beyninizi Yakacak 12 Psikolojik Anime Önerisi!

21. Grisaia no Kajitsu

Grisaia no Kajitsu

Mihama Akademisi, kaderin oraya buraya savurduğu çocuklara ev sahipliği yapan hapishane benzeri bir okuldur. Her birinin akademiye kaydolma nedenleri olan ve Mihama'nın duvarları içinde boş boş yaşayan beş kız öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Bir gün, Enstitünün ilk erkek öğrencisi Kazami Yuuji gelir ve Mihama'nın olağan ritmini bozar. Yuuji, kızların bir kez daha hayatlarına tutunmak için ihtiyaç duydukları şey miydi acaba?

22. Koukaku no Regios

Koukaku no Regios

Pislik Canavarları adı verilen büyük canavarlarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada, çorak arazinin ortasında parıldayan bir kubbe ortaya çıkar. Bunlar Zuellni'dir. Ayrıca Zuellniler, gelecek nesil güçlü Heavens-Blade sahiplerinin güçlerini takımlar arası yarışmalarda birbirlerine karşı koymak için bir araya geldikleri bir akademidir. 17. Müfrezenin askeri öğrencisi ve lideri Nina Antalk, yalnızca en iyileri ekibine almaya kararlıdır; bu nedenle, gizemli karakter Layfon Alseif akademiye transfer olduğunda, yeteneklerini anında farkeder ve grubuna katılması için mükemmel bir aday olduğuna karar verir. Ancak onu yalnız bırakmayacak gizli bir geçmişi ve akademi dışındaki bilinmeyen güçlerin Zuellni'ye ilgi duymasıyla Layfon'un takıma katılması tüm dertlerinin sadece başlangıcıdır.

23. Pumpkin Scissors

Pumpkin Scissors

Savaşlar pek çok yönden bir ülkenin hayat enerjisini bir sülük gibi emer. Hayatları ve kaynakları inanılmaz bir oranda tüketirler, ancak en kötüsü, umutları da yerler. Savaş yıllarından sağ kurtulan İmparatorluk, şimdi kendisini çözmesi gereken yeni bir çatışma ile buluyor. Mücadele sırasında servetlerini elinde tutmayı başaran soylu aileler dışında, imparatorluğun nüfusu aç ve savaştan zarar görmüş vatandaşlardan oluşuyor. İmparatorluk ordusunun III. Bölümü bu süregelen sorunla başa çıkmak için oluşturuldu; ancak ilerlemeleri tüm konularda bir karış kadar oldu. Vatandaşlar, diğer askerlerle yaşadıkları olaylar nedeniyle onlardan korkar ve güvenmez hale gelmişlerdi, soylular onlara fayda sağlamazdı ve ordunun diğer kolları faydasız doğaları nedeniyle onlarla alay ederdi. Fakat karakterimiz Alice L. Malvin, yine de görevini pes etmeden tamamlamaya çalışacak.

24. Aoi Sekai no Chuushin de

Aoi Sekai no Chuushin de

Yıllar boyunca, Segua ve Ninteldo krallıkları, Consume ülkesini kontrol etmek için acı ve acımasız bir savaştaydı. Mavi gözlü Segua askerleri savunmadayken, kırmızı gözlü Ninteldo savaşçıları dünyanın %90'ını kontrol ederek hükümdarlıktadır. Yani, Gear adlı bir adam, arkadaşının ölümünden sonra Segua ordusuna katılana kadar, olağanüstü gücü savaşın gidişatını mazlumun lehine çevirebilecek bir güçtü. Kendisi, kız kardeşi Nel, okçu Opal ve sapık Tejirof ile birlikte Segua'nın eski ihtişamını yeniden kazanmasına yardım etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

25. Gangsta

Gangsta

Ergastulum şehrinde, şakşakcılar, küçük hırsızlar, fahişeler ve kaçak polislerle dolu karanlık bir kasabada, çoğu kişinin hayal edemeyeceği kadar kirli işler vardır. Başka kimsenin üstlenmeyeceği işlerle ilgilenen Nic ve Worick "Handymen" ana karakterlerimiz. Ta ki, polis teşkilatından tanıdıkları bir polis, üst düzey bir Mafya ailesinin topraklarına giren yeni bir çeteyi devirmek için yardımlarını talep edene kadar. Her zamanki gibi bir sıradan bir iş gibi görünüyor, ancak karakterlerimiz bu işin pazarlık ettiklerinden çok daha fazla olduğu gerçeğiyle yüzleşmek üzeredirler.

Önerilen: Kesinlikle İzlenmesi Gereken 7 Komedi Animesi Önerisi!

26. Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?

Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?

İnsanların gruplaşıp benzer şekilde düşünenlerin klanlar halinde bir araya geldiği, paralel gerçeklerin kesiştiği ve hikayelerin gerçeğinin hayat bulduğu Küçük Bahçe'ye hoş geldiniz! Bu dünyanın ustaları, tanrılar, ruhlar, canavarlardır ve olağanüstü yetenekli insanlar tarafından olağanüstü ödüllerin kazanılıp kaybedilebileceği Hediye Oyunlarına ev sahipliği yapar. Yok olmakta olan bir klan Oyunlarda kendi adını bile kaybetmiştir ve kaybettikleri itibarlarını geri kazanmak için yeni ve yetenekli kimseleri arayıp durmaktadırlar. Bir oyun hakemi olan Black Rabbit, bu klanın eski statüsüne geri dönmesine yardımcı olmak için benzersiz yeteneklere sahip üç kişiyi Izayoi SakamakiAsuka Kudou ve You Kasukabe'yi bu dünyaya getirdi. Bu kendi hallerinde mi takılacak yoksa bu yok olmakta olan klana yardımcı olacaklar mı?

27. Monochrome Factor

Monochrome Factor

Dünya normal bir yer gibi görünse de, gölgelerin içinde doğaüstü ve ürkütücü şeyler yatmakta. Kokuchi olarak bilinen gölge dünyasından varlıklar insan dünyasını istila etmeye başladı ve onları yenmek sadece belirli insanlara kalmıştır; Akira Nikaido böyle bir kişidir. Hayatı sıradan olmasına rağmen, bir gün sevecen karakterimiz Shirogane, Akira'dan onunla bir anlaşma yapmasını istedi; ve sonuç olarak, Akira, Shirogane'nin gölge ortağı oldu. İkisi birlikte, başıboş Kokuchi varlıklarının peşine düşerler.

28. One-Punch Man

One-Punch Man

Hayali kahraman olmak olan bir genç kendini spora verir ve bunun sonucunda kel kalarak en güçlü haline gelir.

Saitama, tanıtılması gerekmeyen bir süper kahraman, çünkü onun dünyasında hiç kimse onu gerçekten tanımıyor ve umursamıyor da. Kimsenin tanımadığı kahraman olan Saitama tüm o süper güçlü elit kahramanları sadece kendi çalışmalarıyla geride bırakarak en güçlü oldu!

Işık hızı refleksleri ve incinemez vücudu ile Saitama istediği her rakibini tek yumruğu ile Allah'ına kavuşturabilir!

Önerilen: Anime Arayanlar Buraya! 10 Enteresan Anime Önerisi

29. Densetsu no Yuusha no Densetsu

Densetsu no Yuusha no Densetsu

Ryner, gizemli ve ölümcül bir güçle; Alpha Stigma ile lanetlenmiş, hayatı boyunca bir canavar olarak anılmıştır. Güzel ortağı Ferris, kılıcı kadar keskin zekâya sahip ölümcül bir savaşçıdır. Birlikte, sahiplerine yıkıcı doğaüstü yetenekler veren mistik eserler olan Kahraman Kalıntıları'nı ararlar. Eski silahların birçoğunu kullanan bir çift tehlikeli avcıyla karşı karşıya geldiklerinde Ferris, Ryner'ın en tehlikeli haline tanık olur. Alpha Stigma'nın gücüne!

30. Tate No Yuusha No Nariagari

Tate No Yuusha No Nariagari

Bu eskilerin hikâyeleri, felaket dalgasından sonra toprağı dalgadan koruyan kılıcımızrağıyayı ve kalkanı kullanan diğer dünya dışı kahramanları anlatıyor. Dünyanın kaderi dengede iken, Melromarc krallığı bu efsanevi kahramanları çağırıyor; Günümüz Japonya'sında bazı gençler çağrıya cevap verir ve isteksiz kahramanlar bu fantastik evrene taşınır. Melromarc'a itilen ve "Kalkan Kahramanı" unvanı verilen otaku Naofumi Iwatani, saldırganlık kabiliyeti ve açık deneyimsizliği nedeniyle en zayıf olarak belirlenir. Kahramanlar yolculuklarına başlamanın bir parçası olduğunda sadece istekli bir kişi vardır güzel prenses Malty Melromarc. Ancak yakında kendisine ihanet eder, bütün parasını çalar ve onu kendisine tecavüz etmek ile suçlar. Suçu bir prenses tarafından iddia edildiği için Naofumi sorgusuz sualsiz bir suçlu olarak belirlenir ve toplumdan mahrum bırakılır. Kalbi dolduran nefretle yalnız başına yola koyulur ve kendisini haksızlığa uğrayanlara karşı intikam yemin eder.

Zamanla Naofumi güçlenerek diğer kahramanları şamarlayacak bir güce ulaşır ama kahramanlar bunu idrak edemez...

31. Ana Karakterin Başta Güçlü Olup Gücünü Sakladığı Anime Önerileri Tam Liste

 1. Yuusha ni Nare Nakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita.
 2. Juuou Mujin no Fafnir
 3. Seirei Tsukai no Blade Dance
 4. Sacred Seven
 5. Madan no Ō to Vanadis
 6. Versatile Mage
 7. Mahouka Koukou no Rettousei
 8. Strike the Blood
 9. Blood Lad
 10. The King's Avatar
 11. Rokka no Yuusha
 12. Nanatsu no Taizai
 13. Black Cat
 14. Chrno Crusade
 15. Heroic Age
 16. Hamatora
 17. Gun x Sword
 18. Beelzebub
 19. Overlord
 20. Code:Breaker
 21. Grisaia no Kajitsu
 22. Koukaku no Regios
 23. Pumpkin Scissors
 24. Aoi Sekai no Chuushin de
 25. Gangsta
 26. Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?
 27. Monochrome Factor
 28. One-Punch Man
 29. Densetsu no Yuusha no Densetsu
 30. Tate No Yuusha No Nariagari


OKUMAYA DEVAM ET

Ana Karakterin Tanrı Gibi Güçlü Olduğu 30 Anime Önerisi!