Monster no Iru Nichijou Anime İncelemesi

Anime izleyeceksin ama bir türlü beğenemiyor musun? İşte size bir anime incelemesi ile yardımcı olacağız Monster no Iru Nichijou İncelemesi ile sizlere hem bir animeyi inceleyip tanıtacağız hem de bir anime önereceğiz! Monster no Iru Nichijou Animesi Tanıtımı!

Monster no Iru Nichijou Anime İncelemesi
  • Jp: Monster no IruNichijou,
  • En: Everyday Life with Monster Girls,
  • Tr: Her gün Canavar

Kızlarla Yaşamak olarak isimlendirilen Japon animesi. Romantizm, Harem, Ecchi, Fantastik, Komedi kategorilerinin bir karışımı. 2015 yılında yayına sürülmüştür.


Dünyada uzun süredir var olan ve hükumetlerin insanlardan sakladığı insan olmayan varlıklar üç yıl önce resmi olarak dünyaya duyurulmuştur. İnsan olmayanların  ğrenilmesi ile beraber devlet ırkların kaynaşması için bir karşılıklı öğrenci değişim programını uygulamaya sokmuştur. Bu programa göre İnsan olmayanlar insanların yanına yerleştirilip hayata adapte edilecektir.

Önerilen: Seslendirenleri (Seiyuusu) Kadın Olan 10 Anime Erkeği!

Bu hassas proje bizzat devlet eliyle düzenlenip özel ekiplerce koordine edilip denetlenmektedir. Simith isimli bir kadın ajanın üstüne düşen tüm insan olmayanları Kurusu Kimihito isimli bir gencin evine yerleştirerek sorumluluklarından kaçmasını ve Kimihito’nun başından geçen komedi, romantizm ve tabi ki ecchi olaylar ele almaktadır.

Kimihito, emrivaki olarak da olsa başlarda sadece bir insan olmayanla yaşıyordu ki sayları giderek artmaya başladı. Bu türlerin hepsinin dişi olması hem onların hem de Kimihito’nun cinsel davranışlarından dolayı içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. İnsan olmayanların çılgınlaştığı zamanlarda örneğin dolunay geceleri her şey sarpa  armaktadır.

Bu anime Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu gibi bir aşk hikayesi olmasa da High School DxD seviyesinde de ecchi değildir.


OKUMAYA DEVAM ET

JoJo Neden Efsane