The Beginning After The End Benzeri Webtoon/Manga Önerileri

The Beginning After The End benzeri manga/manhua/webtoon/manhwa önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere The Beginning After The End gibi veya ona benzer 9 manhua/webtoon/manhwa'yı kısaca tanıtıp önereceğiz!

The Beginning After The End Benzeri Webtoon/Manga Önerileri

Giriş:


The Beginning After The End benzeri Manga önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, The Beginning After The End'in harika hikâyesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla manga / manhwa keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce, hikâyenin hızlı bir özetini alalım.

Önerilen: Legend of the Northern Blade Benzeri 8 Webtoon/Manga Önerisi!

Özet:


Kral Grey, savaş ve taarruz güçlerinin yönettiği bir dünyada yaşayan en güçlü kimse idi. Güç, zenginlik, nüfus; ne ararsanız hepsi ondaydı. Tüm bu efsanevi şeylere rağmen Kral Grey zirvenin soğuk yalnızlığını iliklerine kadar hissetmekteydi. Gençlik yıllarındaki hevesleri, istekleri, arzular... Hepsi solup gitmişti.

Bir gün gene tahtında otururken kendini biraz halsiz ve yorgun hissetmeye başlar ve yavaşça yatağına sokularak şu düşüncelere dalar:

''Zehirlendim mi? Yoksa suikaste mi uğradım? Sonuçta Kraldım. Ölmemi isteyen çok kimse vardı.'' 

Ardından yolun sonundaki ışığı görüp ölür ve ne görseniz beğenirsiniz? Adam yenidoğan bir bebeğin vücuduna reenkarne olur! Her ne kadar önceki hayatında yaşlı bir kral olsa da bu bebek vücudunda kendini kontrol edemez. Yeri gelir sıçar yeri gelir osurur fakat bu dünyada onun bilmediği bir şey vardır, BÜYÜ ve başlar büyü çalışmaya! Bu dünya onun gibisini daha önce hiç görmemişti!

Bu kadar konuşma yeter gelelim önerilere :)

  1. Mercenary Enrollment
  2. Nano Machine
  3. Gangnam Dokkaebi
  4. The Archmage Returns After 4000 years
  5. Leveling Up, by Only Eating!
  6. Second Life Ranker
  7. I'm Destined For Greatness!
  8. Versatile Mage
  9. The Max Level Hero has Returned!

Aşağıda her serinin tanıtımını bulabilirsiniz!


The Beginning After The End Benzeri Mangalar


1. Mercenary Enrollment

Ailesiyle birlikte bir uçak kazası atlatan Yu Ijin, tamamen yabancı ve yabani bir ortamda hayatta kalma mücadelesine başlar. Zorlu ve acımasız 10 senelik paralı askerlik yapmasından sonra memleketine, kendisini öldü bilen dedesi ve kız kardeşine döner. Biraz asasyel ve ikili ilişkilerde pek de iyi olmayan Ijin; memleketindeki yeni hayatına alışmaya çalışır fakat kız kardeşine musallat olan okul kabadayıları onun bu isteğini zorlaştıracak gibi görünüyor.

Önerilen: Tales of Demons and Gods benzeri Manga önerileri

2. Nano Machine

Onuru bile kalmamış bir şeytani tarikatta kalan yetim Cheon Yeo-Woon'un vücudunun içine nano makineler yerleştirmek için gelen bir zaman yolcusu hikâyemizi başlatır. Nano makinelerin kurulumu bittikten sonra ve aktifleştirildiğinde Cheon Yeo-Woon'un hayatı 180 derece değişir! Cheon Yeo-Woon'un şeytani tarikatı gerisinde bırakıp dünyanın en güçlüsü olmak için başladığı yolculuğu sizleri bekliyor!

Önerilen: Apotheosis benzeri Manga & Manhua önerileri

3. Gangnam Dokkaebi

İnsanlarla beslenen canavarlar olan Dokkaebiler'in serbest bir şekilde insanları avlamasına izin verilmiştir fakat özel bir kan grubu bulunan 44 kişi bu kahrolası canavarlara karşı savaşma yetisine sahip! Bu hayatta kalma mücadelesini kaçırmayın!

Önerilen: God Of Martial Arts benzeri Manga önerileri

Önerilen: 5 Harika İsekai Webtoon Önerisi

5. Leveling Up, by Only Eating!

Kahramanımız, koca dünyada sadece 2 kişide bulunan “Bulimia”ya sahiptir. Günlük yemek saatlerini ne kadar ayarlamaya ve düzenlemeye çalışsa da pek de başarılı olamaz ve ölümle burun buruna gelir. Daha sonra kilo almadan bir öğütücü gibi yemek yiyebileceği bir oyun olan  ‘Athenae’ya giriş yapmasını söyleyen bir doktorla karşılaşır. Bu onun ölmeden yiyebildiği kadar yemek yiyebildiği bir hikaye!

Önerilen: 14 Harika İsekai Manhwa Webtoon Önerisi!

6. Ranker Who Lives A Second Time

Yeonwoo'nun kardeşi yıllar önce ortadan kayboldu ve kardeşinin öldüğünü öğrenince kahroldu. Kaybıyla başa çıkmaya çalışırken, kendisine kardeşinin olduğu söylenen bir cep saati verilir ve kardeşinin ölümünün ardında bir gizem olduğunu öğrenir: Güneş Tanrısı Kulesine tırmanırken ihanete uğramıştı. Şimdi kardeşinin geride bıraktığı bilgiyi kullanma sırası Yeonwoo'da. Yeonwoo (İçerdeki adı: Cain) güçlenerek ve kuleye tırmanarak kardeşinin katillerini ve ona ihanet edenlerden tek tek intikam alabilecek mi?
Önerilen: Martial Peak Benzeri 10 Manga/Manhua Önerisi!

7. I'm Destined For Greatness!

Denediğiniz her işi başardığınızda, bir oyunda olduğu gibi başka yerlerde zor modu aramaktan başka seçeneğiniz yoktur. Kimsenin ilgilenmediği antik kuntin işleri bile titizlikle başarıya ulaştırmalısınız! Herkesin ''Adi ordan bunu kimse yapamaz.'' dediği görevleri bile yapmayı başarabilen karakterimiz oyunu bitirebilecek mi?

Önerilen: Doctor Elise Benzeri 10 Webtoon/Manga Önerisi!

8. Versatile Mage

Uyandı ve dünya değişti. Ona tanıdık olan lisesi şimdi sihir öğretiyor ve öğrencileri olabilecekleri en büyük sihirbazlar olmaya teşvik ediyor. Şehir sınırlarının ötesinde, dolaşan büyülü hayvanlar da insanları avlıyor

Gelişmiş bir bilim dünyası, gelişmiş sihire sahip bir dünyaya dönüştü. Yine de değişmeyen şey, ona küçümseyerek bakan aynı öğretmenler, ona hor gören öğrenciler, toplumun en alt basamağında mücadele eden aynı baba ve aynı sakat masum üvey kız kardeşti.


Ancak Mo Fan, herkesin yalnızca bir ana elementi kullanabildiğini, ancak kendisinin de tüm sihir elementlerini kullanabildiğini keşfetti!

Önerilen: Solo Leveling benzeri Manga önerileri

9. The Max Level Hero has Returned!

Bir düşmanın okuyla vurulup öldürülen güçsüz ve genç Prens Davey O'Rowane komaya girer. Ruhu, büyüklerin en büyüğünün, şerefli Kahramanlar Salonu'nun toplandığı bir yere gider. Davey, oradaki tüm kahramanların yani evrenin görüp görebileceği en güçlü kimselerin dayanılmaz bir eğitimini alırken bin yıl geçer. Şimdiki zaman çizelgesine ve krallığına geri döndüğünde, tamamen iyileşmiş ve artık dünyadaki en güçlü kimsedir.

Anime İzlemek İçin: Anizm.tv

OKUMAYA DEVAM ET

Magic Emperor Benzeri 9 Webtoon/Manga Önerisi!