Ana Karakterin Animenin Başından Beri Güçlü Olduğu 30 Anime Önerisi!

Ana karakterimizin en güçlü olduğu hatta animenin başından beri en güçlü olduğu anime önerileri mi arıyorsunuz? İşte tam da bunun için sizlere tamı tamına 30 tane anime önerisi hazırladım. Geçelim karakterin en güçlü olduğu anime önerilerimize

1. Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen

Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen

Yüzyıllık bir savaşın ortasında kalan genç Iska, Aliceliese Buz Felaket Cadısı'na suikast düzenlemek için göreve gönderilir. Herkesin birbirini öldürmekle uğraştığı savaş alanında ilk karşılaşmaları sonucu gördükleri görevlerinde şüphe yaratır, ancak ortak bir zemin bulmak için çalışmaları onları kendi ülkelerine hain yapar. Koşullar önceden onları düşman yapmış olsa da, şimdi çatışan kalpleri onları sadece sevgili yapabilir!

2. Rokka no Yuusha

Rokka no Yuusha

Efsaneye göre, Kötü Tanrı karanlığın en dip noktasından uyandığında, kader tanrısı Altı Cesur kahramanı çağıracak ve onlara dünyayı kurtarma gücü verecek. Dünyanın en güçlüsü olduğunu iddia eden Adlet, “Cesur Altı Çiçek”ten biri olarak seçilir ve Kötü Tanrı'nın dirilişini engellemek için bir savaşa girer. Ancak vadedilmiş topraklarda toplanan altı değil yedi kahramanın olduğu gerçeği ortaya çıkıyor!

3. Garo: Honoo no Kokuin

Garo: Honoo no Kokuin

Valiante kralının baş danışmanı olan Mendoza, birçok büyülü şövalyenin ve büyücü yardımcılarının ölümüyle sonuçlanan "cadıları" avlama görevini başlatan kişidir. Şövalye Germán Luis ile evli bir büyücü(cadı) olan Anna, idamından önce bir oğul doğurur. Germán çocukları Leon'u alır ve kaçar ve onu efsanevi Altın Zırh'ın varisi olarak yetiştirir. Leon büyüdüğünde, Valiante tamamen kukla Prens Alfonso ve annesini avlamaya çalışan Mendoza'nın kontrolündedir. Alphonso, tahtı geri almak ve halkını kurtarmak için Altın Zırh'ı miras alan adamı aramaya karar verir.

Önerilen: Ana Karakterin Güçlü Olup Gücünü Sakladığı 30 Anime Önerisi!

4. Roku de Nashi Majutsu Koushi to Akashic Records

Roku de Nashi Majutsu Koushi to Akashic Records

Sistine Fibel ve en iyi arkadaşı Rumia Tingel, Alzano İmparatorluğu'nun en prestijli büyü akademilerinden biri olan Alzano İmparatorluk Sihir Akademisi'ne katılır ve en iyi sihirbazlar olmak için canla başla uğraşırlar. Ancak yeni eğitmenleri tembel, beceriksiz Glenn Radars olduğu için bu pek de kolay olmayacak. Öğretmektense uyumayı tercih ediyor, sihirli yetenekleri yok gibi görünüyor ve isteksiz tavrıyla Sistine'i çıldırtıyor. Ancak karanlık güçler okulda belirdiğinde, bu "piç öğretmen" ilan edilen bir sihirbaz olarak gerçek gücünü ortaya çıkarıyor!

5. Seiken no Blacksmith

Seiken no Blacksmith

Cecily Cambell sadece bir Şövalye olmak ve babası ve de büyükbabası gibi evini korumak istiyor. Tek bir sorunu var: beceriksiz salağın teki! Çılgın bir kılıç ustasıyla kavga ederken, Cecily'nin çok sevdiği kılıcı kırılır; ve tam kesilmek üzereyken, Luke adında bir adam, Cecily'nin daha önce hiç görmediği bir katana kullanarak onu kurtarmaya gelir. Birlikte İblis Kılıcı Aria'nın yanlış ellere geçmemesini sağlamalılar ve Cecily güçlenerek kendi katanasına layık olduğunu kanıtlamalı.

6. Code:Breaker

Code:Breaker

Sakura Sakurakouji size çelimsiz ve ağırbaşlı bir kız gibi görünebilir ama perdelerini kaldırdığında eşsiz adalet duygusuna sahip güçlü bir dövüş sanatçısıdır. Bir gün okuldan eve dönerken bir çocuğun parlak mavi alevlerle birkaç kişiyi öldürdüğüne tanık olur. Bu çocuk, "Kod Kırıcı" olarak bilinen acımasız bir suikastçı ve Sakura'nın sınıfına katılan en son öğrenci olan Rei Ogami'dir! Rei okulda mükemmel bir beyefendi gibi görünse de, gerçekte "göze göz, dişe diş." ilkesine göre yaşıyor ve kanundan kaçan suçluları hedef almak ve ortadan kaldırmak için çalışıyor. Herkes onun gerçek doğasından habersizken, sadece Sakura onun gerçekte ne olduğunu ve ne kadar acımasız olduğunu bilmektedir.

Önerilen: En Güzel 35 Ecchi Anime Önerisi!

7. Sentouin, Hakenshimasu!

Sentouin, Hakenshimasu!

Dünya hakimiyeti elinin altındayken, Kisaragi Şirketi gözlerini yıldızlararası fetihlere çeviriyor ve büyülü bir dünyayı ele geçirmek için rastgele atanan iki köleden daha iyi kim olabilir: Savaşçı Ajan Altı ve android ortağı Alice? Ancak Altı'nın şeytani şirkette yukarılara tırmanması kolay olmayacak - karşısında ise bir İblis Lordu ordusunu kendi alçak planını hazırlıyor!

8. Fumetsu no Anata e

Fumetsu no Anata e

Kuzey Amerika'nın Kuzey Kutbu bölgelerinde dolaşan yalnız bir çocuk bir kurtla tanışır ve ikisi bu zorlu ortamda hayatta kalmak için birbirleriyle bağ kurarak arkadaş olurlar. Ama çocuğun bir geçmişi var ve kurtun ise kendi geçmişi...

9. Noblesse

Noblesse

Rai, 820 yıllık uykusundan uyanır ve sadık hizmetkârı Frankenstein tarafından kurulan bir lisede öğrenci olarak yeni hayatına başlar. Ancak diğer insan öğrencilerle olan barışçıl günleri kısa süre sonra "Birlikler" olarak bilinen gizemli saldırganlar tarafından tacize uğrar.

Önerilen: Pek bilinmeyen 11 Harika Anime Önerisi!

10. Kemono Jihen

Kemono Jihen

Özel dedektif Kohachi Inugami, uzak bir dağ köyünün yakınındaki hayvan cesetleriyle alakalı korkunç bir fenomeni araştırmak için gönderilir. Ancak orada ona yardım etmeyi kabul eden garip bir çocukla tanıştıktan sonra, iş başında lanetli doğaüstü güçleri keşfeder. Yavaş yavaş, Inugami cinayetlerin ve insan olmayabilecek çocuğun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarır.

11. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e

Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e

Anos Voldigord insanları, ruhları ve hatta tanrıları yok eden, ancak sonsuz savaştan sıkılan ve barışçıl bir dünya hayalleriyle reenkarne olan zalim bir Şeytan Kraldı. Ancak 2000 yıl sonra reenkarnasyonda onu bekleyenler, barışa alıştıktan sonra çok zayıf düşen torunlar ve aşırı derecede bozulan büyü teknikleriydi. Anos, Şeytan Kral'ın reenkarnasyonu olarak görülenleri toplayan ve eğiten Demon King Akademisine girer, ancak akademi onun gerçek güçlerini göremez ve onu uyumsuz olarak damgalar!

12. Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita

Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita

Gerçek dünyada fazla çalışmaktan öldükten sonra ölümsüz bir cadı olarak reenkarne oldum ve 300 yılımı rahatlatıcı bir hayatın tadını çıkararak geçiriyorum. Yine de bir noktada 99. seviyeye gelip max level oluyorum! Faturaları ödemek için para kazanmak için slime öldürerek geçirdiğim onca yıl bana bir ton deneyim puanı kazandırdı… 99. seviye cadı söylentileri yayıldı ve kısa süre sonra meraklı maceracılar, düellocu ejderhalar ve hatta bir canavar olduğu bile kulağıma kadar geldi. Benim onun annesi olduğumu iddia eden bir kız bile var mk! Hiç maceraya atılmadım ama dünyanın en güçlüsü benim… Rahatlatıcı hayatıma ne olacak?!

Önerilen: En iyi 20 Harem Anime Önerisi!

13. Jikan no Shihaisha

Jikan no Shihaisha

Hepimiz zamanı geri alabilmeyi, zamanı geri alıp geçmişi düzeltmeyi diliyoruz. Ama bu dünyada, bu basit dilek ölümcül bir şeyi, zamanı silip süpüren iblisleri doğurur! Bu felaketleri yok etmek için zaman manipülasyonunu kullanarak savaşan bir grup güçlü savaşçılar sadece onları yenebiliyor. Victor, Kiri, Mina ve Blaze, seçilmiş dövüşçüler olan Chronos Hükümdarları olarak zaman dengesini korumak için gereken her şeye sahipler.

14. Blood lad

Blood lad

Staz, geleneksel ve sıradan bir vampir değildir. İnsan kültürüne hayrandır - özellikle anime, manga ve video oyunlarına - ve kardeşlerinin aksine, insanların kanını emmekle ilgilenmiyor. İblis dünyasının ileri gelen bir sokak patronu olan Staz, insan dünyasına gitmeyi asla istemedi. Ancak bir insan kız kazara kendi bölgesine girer, etçil bir bitki tarafından yenilir ve bir hayalet olarak geri canlandığı zaman, Staz hayatını değiştirecek bir karar verir: Bu güzel bayanı elinden geldiğince yeniden diriltmeye yardım edecek, bu dünyaya gitmek anlamına gelse bile. Kendisi çok tembel ve yapmak istediği şey ise pek de kolay olmayacak gibi gözüküyor.

15. Hataraku Maou-sama!

Hataraku Maou-sama!

İblis Kral Satan, Kahraman Emilia'nın ellerinde ölmek üzereyken, İblis Generali Alsiel ile hızla başka bir dünyaya kaçmaktan başka seçeneği yoktu. Ancak, geldiklerinde ikilimiz, neredeyse tüm sihirlerini kaybettiklerini ve dahası sıradan insanlara dönüştüklerini ve Japonya denen lanet bir yerde mahsur kaldıklarını fark ederek şaşkına dönerler! Hayatta kalmak için, Satan bir fast-food lokantasında yarı zamanlı bir işte çalışıyor ve bu süreçte Japonyayı yönetmeyi planlayan çiftimiz Japon vatandaşları olarak yapabilecekleri en iyi şekilde modern topluma uyum sağlamaya çalışmalıdır. Ama Kahraman Emilia ve diğerleri onu  öldürmek için Şeytan'ın götünün dibindedir.

Önerilen: Naruto Benzeri 40 Anime Önerisi!

16. Lord of Vermilion: Guren no Ou

Lord of Vermilion: Guren no Ou

2030 Tokyo'sunda bir banliyö bölgesinde aniden yüksek frekanslı bir rezonans duyulur ve o an tüm kasaba kırmızı bir sisle kaplanır. İnsan olsun hayvan olsun sesleri işiten tüm canlılar bilinçlerini kaybederler. Bu fenomenin tanımlanamayan bir virüs olduğu tahmin edliyor. Bu nedenle bir salgın korkusuyla Tokyo'nun ülkenin geri kalanına erişimi engellendi. Yaklaşık altı ay sonra, bilincini kaybetmiş tüm insanlar sanki hiçbir şey olmamış gibi uyanır. Ancak aynı gün garip olaylar yaşanmaya başlar ve hikayemiz de başlar!

17. Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

"Satou", diğer adıyla Ichiro Suzuki, bir programcıdır. Bir şekilde başka bir dünyada uyanır. Önünde gördüğü şey, uyumadan önce çalıştığı oyunun menü ekranı gibi görünüyor. 1. seviyede yani tam bir başlangıç ​​aşamasında. Ancak, tek skilli “Meteor Yağmuru” adında bir yetenekti vardı. Aniden, önünde bir grup kertenkele belirir. Satou hayatta kalabilmek için Meteor Yağmuru kullanıyor, seviyesi 310'a fırlıyor ve son derece zengin oluyor. İster rüya ister gerçek olsun, Satou'nun yolculuğu şimdi başlıyordu.

18. Ichiban Ushiro no Daimaou

Ichiban Ushiro no Daimaou

Akuto Sai, baş rahip olmak ve dünyayı daha iyi hale getirmek için Akademiye girer. Ancak okulun kahini gelecekteki mesleğini 'Şeytan Lordu' ilan ettiğinde, tüm öğrencilerin o anda ondan korktuğunu ve nefret ettiğini fark eder. Şimdi, yoldaşlar edinmek ve sınavı için çalışmak yerine, Akuto kendini çeşitli soyunma durumlarında canavarlarla, zorbalarla ve iyi niyetli sınıf arkadaşlarıyla savaşırken bulur. 

Önerilen: Beyninizi Yakacak 12 Psikolojik Anime Önerisi!

19. Gangsta

Gangsta

Ergastulum şehrinde, şakşakcılar, küçük hırsızlar, fahişeler ve kaçak polislerle dolu karanlık bir kasabada, çoğu kişinin hayal edemeyeceği kadar kirli işler vardır. Başka kimsenin üstlenmeyeceği işlerle ilgilenen Nic ve Worick "Handymen" ana karakterlerimiz. Ta ki, polis teşkilatından tanıdıkları bir polis, üst düzey bir Mafya ailesinin topraklarına giren yeni bir çeteyi devirmek için yardımlarını talep edene kadar. Her zamanki gibi bir sıradan bir iş gibi görünüyor, ancak karakterlerimiz bu işin pazarlık ettiklerinden çok daha fazla olduğu gerçeğiyle yüzleşmek üzeredirler.

20. Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?

Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?

İnsanların gruplaşıp benzer şekilde düşünenlerin klanlar halinde bir araya geldiği, paralel gerçeklerin kesiştiği ve hikayelerin gerçeğinin hayat bulduğu Küçük Bahçe'ye hoş geldiniz! Bu dünyanın ustaları, tanrılar, ruhlar, canavarlardır ve olağanüstü yetenekli insanlar tarafından olağanüstü ödüllerin kazanılıp kaybedilebileceği Hediye Oyunlarına ev sahipliği yapar. Yok olmakta olan bir klan Oyunlarda kendi adını bile kaybetmiştir ve kaybettikleri itibarlarını geri kazanmak için yeni ve yetenekli kimseleri arayıp durmaktadırlar. Bir oyun hakemi olan Black Rabbit, bu klanın eski statüsüne geri dönmesine yardımcı olmak için benzersiz yeteneklere sahip üç kişiyi Izayoi SakamakiAsuka Kudou ve You Kasukabe'yi bu dünyaya getirdi. Bu kendi hallerinde mi takılacak yoksa bu yok olmakta olan klana yardımcı olacaklar mı?

21. Casshern Sins

Casshern Sins

"Karanlık bir gelecekte dünya tepetaklak olmuştur ve her şey yavaş yavaş toza dönüşmekteydi. Robotlar umutsuzca paslanan bedenlerini değiştirmek için yeni parçalar ararken, insanlığın nesli neredeyse tükendi. Bu sırada Casshern, geçmişine dair tüm anılarını kaybetmiştir. Bu robotlar neden ona saldırıyor? Luna olarak bilinen kişiyi gerçekten öldürdü mü? Ve neden kendisi yıkımdan tek başına, etkilenmemiş ve zarar görmemiş halde kurtuldu?

Önerilen: Sevgililer Gününde İzlenebilecek 10 Romantik Anime Önerisi!

22. Towa no Quon

Towa no Quon

Fütürist bir Tokyo'da, farklı farklı güçler uyandıran insanlar Kestos adlı gizli bir organizasyon tarafından avlanıyordur. Çekiciler olarak adlandırılan bu istisnai bireyler, kendilerini savunmak için güçlerini birleştiriyor ve anime başlıyor.

23. Golden Kamuy

Golden Kamuy

Yirminci yüzyılın başlarında, Rus-Japon Savaşı gazisi SaichiÖlümsüzSugimoto, Hokkaido'nun vahşi doğasında savaş sonrası altınlara hücum eder. Gizli Ainu altınıyla bir haritaya rastlar ve onu bulmak için tehlikeli bir maceraya atılır. Ancak Sugimoto bu işle ilgilenen tek taraf değildir ve altını bilen herkes ona sahip olmak için canını bile verecek! Kuzey vahşi doğasının zorlu koşulları, acımasız suçlular ve haydut Japon askerleri ile karşı karşıya kalan Sugimoto, hayatta kalabilmek için tüm becerilerine ve şansına ve Asirpa adındaki Ainu kızının yardımına ihtiyaç duyacaktır.

Önerilen: Kesinlikle İzlenmesi Gereken 7 Komedi Animesi Önerisi!

24. Overlord

Overlord

Daha adını veya kim olduğunu bilmediğimiz bir kahramanın başından geçenleri anlatıyor. Gelecekte online sanal gerçeklik oyunları çok popüler olmuştur. Genç bir adam hayatını iş ve oyun arasına sıkıştırmıştır. O çok sevdiği oyun ise Yggdrasil ‘dir. Oyun yıllarca popüler olsa da sonunda çaptan düşmeye başar.

Yggdrasil ‘de çok güçlü bir oyuncu olan kahramanımız burada Momonga ‘dır. 100. seviye bir büyücüdür. Arkadaşları ile birlikte yıllarca uğraşıp Nazaric Mezarlığı adında bir kale ve onlarca sanal NPC oluşturmuştur. Zamanla herkes oyunu terk etmeye başar ve oyun sahipleri de oyun sunucularını durdurma kararı alır. Kahramanımız son gününü son anına kadar oyunda geçirmeye karar verir.

Saat 00:00 olduktan sonra bile oyun kapanmaz. Karakterler konuşmaya başlar. Kontrol paneli kayıp olur. Momonga artık bu alemin canlı bir parçası olmuştur. Tamamen yeni bir dünyada NPC‘leri ile birlikte bu dünyayı anlamaya çalışır. Bir iki farklı karakter kılığında bu dünyayı ele geçirmeye ve varsa diğer oyuncuları bulmaya karar verir.

Bu dünyada bilinen tüm büyücülerden ve varlıklardan güçlü olan Momonga her adımında şaşırtıcı bir sürpriz ile karşılaşır.

Not: Albedo isimli NPC‘nin orijinal hikayesinde son anda bir değişiklik yapar. Oyunda ki karakterlerin canlanmasıyla Albedo (değişikliğin sonucunda) Momonga‘ya sırılsıklam aşık olur!

25. Unlimited Psychic Squad

Unlimited Psychic Squad

Bir esinti  siyah bir üniforma giyen genç bir adamın kafasındaki güzel gümüşi saçlarını dalgalandırıyor, sanki bir şeyin yasını tutuyormuş gibi. O gencin adı Hyoubu Kyousuke. Suçlu esper örgütü PANDRA'yı komuta ediyor ve karanlık gökyüzünde gece yarısı kara kanatlarıyla akmaya devam ediyor, psişik güçlerini paylaşan kardeşleri uğruna bir devrim başlatacak kadar ileri gidiyor.

26. Yuragi-sou no Yuuna-san

Yuragi-sou no Yuuna-san

Kogarashi Fuyuzora bir medyumdur. Kötü bir hayalet tarafından ele geçirildiği günden beri, borç yükü altındadır. Kiralık ucuz bir odaya ihtiyacı olduğu için, kendini sadece inanılmaz güzel kızların yaşadığı Yuragi Inn adlı perili bir kaplıca hanında bulur. Sakinleri arasında ruhlar dünyasına geçemeyen bir hayalet Yuuna vardır. Hepsi kız olan mevcut kiracıların bu olaya direnişine rağmen, Kogarashi yeni hayatına Yuragi Inn'de başlamayı başarır.

Önerilen: Anime Arayanlar Buraya! 10 Enteresan Anime Önerisi

27. Shinchou Yuusha

Shinchou Yuusha

Anime “cennet” diyebileceğimiz yerde bütün bilinen tanrı ve tanrıçalar her zaman kura çeker gibi evrendeki bütün gezegenleri yüzlerce defa kurtardığı bir evrende sağlık tanrıçası olan Ristarte’nin S sınıfı ve diğer tanrı ve tanrıçaların bile korktuğu zorlukta olan bir gezegenin ona çıkması ile sırtına büyük bir sorumluluk binmiştir.

Ristarte bunun kendisini aştığının farkındadır ve dünyadan bir kahraman çağırmak için uygun kişilerin istatistiklerine bakmaktadır, yüzlerce kahraman arasında gözüne Ryuuguu’in, Seiya adında bir kişi çarpar ve onu çağırır ama bu adamın bir sorunu vardır, kendisi inanılmayacak derecede temkinli bir insandır.

SPOİLER ALERT!

*Kendisinin bu kadar temkinli olmasının sebebi yeniden doğmasıdır, önceki hayatında ristarte ile evlidir, hatta bir çocukları bile olacaktır, ama önceki hayatında bu kadar temkinli olmadığı için yoldaşları karısının ve doğmamış bebeğinin ölümüne sebep olmuştur.*

28. Maou-sama, Retry!

Maou-sama, Retry!

Akira Oono, en sevdiği oyunun kapatıldığı gece, çevrimiçi karakteri İblis Lordu Hakuto Kunai'nin bedeninde uyanır. Ancak güçlü oyun mekanikleri ve yetenekleriyle karakterimiz, azizler, iblisler ve büyüleyici yoldaşlarla dolu yeni ve çeşitli bir dünyada yolunu şaşırmış bir şekilde cumborlop atlayıverir.

29. Kenja no Mago

Kenja no Mago

Genç bir adam bir araba kazasında ölür ve büyülü yeni bir dünyada yeniden doğar. Yaşlı ama bilge Merlin çocuğu bulur, ona Shin adını verir, onu bebeklik döneminden büyütür ve hayatı boyunca ona savaşmayı ve güçlü büyüleri öğretir. 15 yıl sonra, karakterimiz Shin dünyayı kendi başına dünyayı gezmeye hazırdır, ancak Merlin ona önemli bir şey öğretmeyi unuttu: sağduyu ne demek bunu bilmiyor eleman.

30. Youjo Senki

Youjo Senki

Ana karakterimizin adı Tanya Degurechaff'dir. Ana karakterimiz kariyerine çok önem vermektedir. Tanrıya inanmamaktadır. Bir gün Tanrı ile kavga eder ve lanetlenir. İmparatorluk adında bir yer vardır. Savaşın olduğu bir dünyaya sıkışıp kalmıştır. Silahını ateşleyebilmek için Tanrıyı anması gerekmektedir.  Bu dünyada acımasız olmak zorundadır. Karakterimiz savaşın olduğu bir dünyada nasıl hayatta kalacaktır?


OKUMAYA DEVAM ET

Ana Karakterin Hafife Alındığı ama Aslında Çok Güçlü Olduğu 14 Anime

31. Ana karakterin animenin başından beri güçlü olduğu animeler tam liste

 1. Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen
 2. Rokka no Yuusha
 3. Garo: Honoo no Kokuin
 4. Roku de Nashi Majutsu Koushi to Akashic Records
 5. Seiken no Blacksmith
 6. Code:Breaker
 7. Sentouin, Hakenshimasu!
 8. Fumetsu no Anata e
 9. Noblesse
 10. Kemono Jihen
 11. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e
 12. Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita
 13. Jikan no Shihaisha
 14. Blood Lad
 15. Hataraku Maou-sama!
 16. Lord of Vermilion: Guren no Ou
 17. Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku
 18. Ichiban Ushiro no Daimaou
 19. Gangsta
 20. Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?
 21. Casshern Sins
 22. Towa no Quon
 23. Golden Kamuy
 24. Overlord
 25. Unlimited Psychic Squad
 26. Yuragi-sou no Yuuna-san
 27. Shinchou Yuusha
 28. Maou-sama, Retry!
 29. Kenja no Mago
 30. Youjo Senki