Ana Karakterin Tanrı Gibi Güçlü Olduğu 30 Anime Önerisi!

Ana karakterimizin tam anlamıyla yenilmez bir tanrı gibi olduğu anime önerileri mi arıyorsunuz? İşte tam da bunun için sizlere tamı tamına 30 tane anime önerisi hazırladım. Geçelim karakterin En güçlü tanrı gibi olduğu anime önerilerimize!

1. Densetsu no Yuusha no Densetsu

Densetsu no Yuusha no Densetsu

Ryner, gizemli ve ölümcül bir güçle; Alpha Stigma ile lanetlenmiş, hayatı boyunca bir canavar olarak anılmıştır. Güzel ortağı Ferris, kılıcı kadar keskin zekâya sahip ölümcül bir savaşçıdır. Birlikte, sahiplerine yıkıcı doğaüstü yetenekler veren mistik eserler olan Kahraman Kalıntıları'nı ararlar. Eski silahların birçoğunu kullanan bir çift tehlikeli avcıyla karşı karşıya geldiklerinde Ferris, Ryner'ın en tehlikeli haline tanık olur. Alpha Stigma'nın gücüne!

2. Tokyo Ravens

Tokyo Ravens

Ünlü Tsuchimikado şaman klanının soyundan gelen Harutora bir çöptür; yeteneği yoktur, büyü teorisini kavrayamaz ve ruhları bile göremiyordur! Neyse ki, kuzeni Natsume onun yerine aile soyunun varisi olmuştur, ama ne yazık ki bu varislik kız için, onu klanlarına karşı kin besleyen veya gücünü kendileri için sömürmeye çalışan diğer şamanların hedef tahtasına çeviriyor. Harutora, onu doğaüstü dünyanın tehlikeli dünyasından korumaya yardımcı olmak için Natsume'nin arkadaşı ve koruyucusu olmaya karar verir. Böylece Natsume'u tehlikeden uzak tutmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparken, birlikte sihirli teknikleri, ruhları kovmayı ve bir takım olarak savaşmayı öğrenirler.

3. Mahouka Koukou no Rettousei

Mahouka Koukou no Rettousei

Yıl 2095. Tüm gezegenin yapısı, yıkıcı bir Üçüncü Dünya Savaşı ile büyük ölçüde değişti ve insan ırkının nüfusunu büyük ölçüde azaldı ve yeni ulusal ittifakların oluşmasına neden oldu. Dünyada sihrin doğuşu ve ardından gelişmesiyle birlikte, sihirbazlar çoğu öğrencinin üniversiteden sonra teknoloji ya da askeri alanlara girmesiyle insan silah olarak yetiştirilmeye başlandı. Sihirbazlar sınırlı ve değerli bir kaynak olmaya devam ediyor ve büyük ölçüde Japon hükümeti içinde de büyük miktarda nüfuza sahip olan On Usta Klan tarafından yönetiliyor.

Kahraman Tatsuya Shiba ve kız kardeşi Miyuki, Japonya'daki dokuz özel büyü lisesinden biri olan First High School'a kaydolur. Öğrenciler sihirbaz olarak yeteneklerine göre Kurs 1 veya Kurs 2'ye ayrılır. Üstün Yetenekli Kurs 1 öğrencileri, güçlü yetişkin sihirbazlara dönüşme olasılığı en yüksek olanlardır ve "Çiçek Açması" olarak bilinirken, görünüşte daha az yetenekli Kurs 2 öğrencileri "Yabani Otlar" olarak alay edilir. Miyuki, Kurs 1'de ve Tatsuya Kursta 2'de yer alıyor, ancak her iki kardeşin hikayeleri ve güçleri göründüğünden çok çok daha fazladır.

Tatsuya Kurs 2 öğrencisi olmasına rağmen hızla adını duyurduğu için rekabet ve yüzleşmeler bollaşıyor, ancak giderek daha tehlikeli olmaya başlayan maceralar ile birlikte büyük bir karakter kadrosu bir araya geldikçe aralarında birçok arkadaşlık da oluşuyor. Sezon 1 oyuncu kadrosunun, atletik ve entelektüel yarışmalarda diğer sihirli liselere karşı yarışırken, bir grup uluslararası suçlu, okula sızmış bir sihirbaz karşıtı tugay ve Büyük Asya İttifakından tam bir askeri saldırı ile mücadele ettiğini bizlere gösterildi.

Kardeşlerin soyadının Shiba olmasına rağmen, nihayetinde on Usta Klan'dan biri olan gizemli ve korkulan Yotsuba klanının üyeleri oldukları ortaya çıktı. Yotsuba şu anda kardeşlerin Maya Teyzesi tarafından yönetiliyor ve Miyuki bir gün ailenin başı olarak onun yerini almaya aday adayların en gözdesi. Maya gölgelerden hareket eder, kurnaz ve tehlikelidir, gücü ve etkiyi diğer her şeyden önce tutar. Nihai hedefi belirsizdir ancak Tatsuya ve Miyuki dahil herkesi kendi lehine kullanılacak piyonlar olarak görür.

4. Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai

Cadıların ortalığı kasıp kavurduğu bir dünyada geçen animemizde. Ordu, sihirli tehditleri etkisiz hale getirmek için kılıç kullanmaktan silah kullanmaya geçmeye karar verir. Anti-Sihir Akademisi, cadı avcılarının eğitimi konusunda uzmanlaşmış bir kurumdur. Silah kullanamayan ve kılıçla savaşmaya devam eden Takeru Kusanagi, uyumsuzların bulunduğu rengârenk bir grup olan 35. Test Müfrezesine düşürülür. Bir gün, rütbesi indirilmeye zorlanan seçkin bir tabanca ustası olan Ouka Ootori müfrezeye katılır. Güçlerini bir araya getirip birlikte çalışabilecekler mi?

5. Bungou Stray Dogs

Bungou Stray Dogs

Yetimhaneden atılan ve açlıktan ölmek üzere olan Nakajima Atsushi, bazı garip adamlarla tanışır. Onlardan biri, Dazai Osamu, güpegündüz kendini boğmaya çalışan intihara meyilli bir adamdır. Diğeri, gözlüklü Kunikida Doppo, gergin bir şekilde bir not defterini karıştırarak gezinmektedir. İkisinin de "Silahlı Dedektiflik Bürosu" üyesi olduğu, olayları askerin ve polisin bile dokunamadığı olayları çözdüğü rivayet ediliyor. Atsushi ise halkı dehşete düşüren insan yiyen bir kaplanı ortadan kaldırma görevinde onlara eşlik ediyor... Sanal Yokohama şehrinde, Bungo adını taşıyan, bu isme benzetilen olağan dışı güçlere sahip "edebî ustalar" olan kişiler var. . Şimdi gizemli Bungo güçleri arasındaki savaş başlıyor!

6. Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?

Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?

İnsanların gruplaşıp benzer şekilde düşünenlerin klanlar halinde bir araya geldiği, paralel gerçeklerin kesiştiği ve hikayelerin gerçeğinin hayat bulduğu Küçük Bahçe'ye hoş geldiniz! Bu dünyanın ustaları, tanrılar, ruhlar, canavarlardır ve olağanüstü yetenekli insanlar tarafından olağanüstü ödüllerin kazanılıp kaybedilebileceği Hediye Oyunlarına ev sahipliği yapar. Yok olmakta olan bir klan Oyunlarda kendi adını bile kaybetmiştir ve kaybettikleri itibarlarını geri kazanmak için yeni ve yetenekli kimseleri arayıp durmaktadırlar. Bir oyun hakemi olan Black Rabbit, bu klanın eski statüsüne geri dönmesine yardımcı olmak için benzersiz yeteneklere sahip üç kişiyi Izayoi SakamakiAsuka Kudou ve You Kasukabe'yi bu dünyaya getirdi. Bu kendi hallerinde mi takılacak yoksa bu yok olmakta olan klana yardımcı olacaklar mı?

7. DanMachi

DanMachi

Hikâye, maceracıların bir araya gelip Dungeon olarak bilinen bir yeraltı labirentinde hazineler aradıkları Orario dünyasında geçiyor. DanMachi animesi tam adıyla Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka'dır. Türkçe karşılığı da Zindanda Kız Tavlamaya Çalışmak Yanlış mı?'dır. Her ne kadar ismi kız tavlamak ile ilgili olsa da ana karakterimiz Bell Cranel oldukça çekingen ve utangaç bir karakterdir ama Bell her nasılsa en başta afet gibi bir hatun olan tanrıça Hestia ile birlikte Orario'nun diğer afetlerini bir mıknatıs gibi kendisine çekip istemeden de olsa çoğu kişinin kıskanacağı bir hareme sahip oluyor!

8. Big Order

Big Order

Bu animenin hikâyesi, dünya sona erdikten sonra başlayan bir hikâye. Bir gün, hikâyenin kahramanı Hoshimiya Eiji'nin gittiği okula yeni bir öğrenci transfer olur. Kurenai Rin adında çekici bir kız ve Eiji hemen ona yaklaşmak ister. O halde, Eiji okuldan eve dönerken, arkasında yeni öğrenci Rin'den başka kim olabilirdi ki?

9. UQ Holder!

UQ Holder!

Ünlü bir kahramanın torunu olduğunuzda, hayatınızın harika olacağını düşünürdünüz, ancak Tota Konoe hayal edebileceği en sıkıcı yerde sıkışıp kalmıştır! Öğretmenini ve koruyucu ebeveyni Yukihime'yi yenene kadar küçücük köyünü bile terk edemez ve o zaten halihazırda inanılmayacak kadar güçlü görünüyor. Yukihime saldırıya uğradığında her şey değişir ve Tota kendisinin her zaman düşündüğü kişi veya şey olmadığını öğrenir! Şimdi Tota'nın önünde yeni, imkânsız derecede uzun bir yaşam ve büyükbabası efsanevi Negi Springfield'ın kaderiyle bağlantılı inanılmaz bir kader var!

10. Towa no Quon

Towa no Quon

Fütürist bir Tokyo'da, farklı farklı güçler uyandıran insanlar Kestos adlı gizli bir organizasyon tarafından avlanıyordur. Çekiciler olarak adlandırılan bu istisnai bireyler, kendilerini savunmak için güçlerini birleştiriyor ve anime başlıyor.

Önerilen: Ana Karakterin Güçlü Olup Gücünü Sakladığı 30 Anime Önerisi!

11. Shinchou Yuusha

Shinchou Yuusha

Anime “cennet” diyebileceğimiz yerde bütün bilinen tanrı ve tanrıçalar her zaman kura çeker gibi evrendeki bütün gezegenleri yüzlerce defa kurtardığı bir evrende sağlık tanrıçası olan Ristarte’nin S sınıfı ve diğer tanrı ve tanrıçaların bile korktuğu zorlukta olan bir gezegenin ona çıkması ile sırtına büyük bir sorumluluk binmiştir.

Ristarte bunun kendisini aştığının farkındadır ve dünyadan bir kahraman çağırmak için uygun kişilerin istatistiklerine bakmaktadır, yüzlerce kahraman arasında gözüne Ryuuguu’in, Seiya adında bir kişi çarpar ve onu çağırır ama bu adamın bir sorunu vardır, kendisi inanılmayacak derecede temkinli bir insandır.

SPOİLER ALERT!

*Kendisinin bu kadar temkinli olmasının sebebi yeniden doğmasıdır, önceki hayatında ristarte ile evlidir, hatta bir çocukları bile olacaktır, ama önceki hayatında bu kadar temkinli olmadığı için yoldaşları karısının ve doğmamış bebeğinin ölümüne sebep olmuştur.*

12. Overlord

Overlord

Daha adını veya kim olduğunu bilmediğimiz bir kahramanın başından geçenleri anlatıyor. Gelecekte online sanal gerçeklik oyunları çok popüler olmuştur. Genç bir adam hayatını iş ve oyun arasına sıkıştırmıştır. O çok sevdiği oyun ise Yggdrasil ‘dir. Oyun yıllarca popüler olsa da sonunda çaptan düşmeye başar.

Yggdrasil ‘de çok güçlü bir oyuncu olan kahramanımız burada Momonga ‘dır. 100. seviye bir büyücüdür. Arkadaşları ile birlikte yıllarca uğraşıp Nazaric Mezarlığı adında bir kale ve onlarca sanal NPC oluşturmuştur. Zamanla herkes oyunu terk etmeye başar ve oyun sahipleri de oyun sunucularını durdurma kararı alır. Kahramanımız son gününü son anına kadar oyunda geçirmeye karar verir.

Saat 00:00 olduktan sonra bile oyun kapanmaz. Karakterler konuşmaya başlar. Kontrol paneli kayıp olur. Momonga artık bu alemin canlı bir parçası olmuştur. Tamamen yeni bir dünyada NPC‘leri ile birlikte bu dünyayı anlamaya çalışır. Bir iki farklı karakter kılığında bu dünyayı ele geçirmeye ve varsa diğer oyuncuları bulmaya karar verir.

Bu dünyada bilinen tüm büyücülerden ve varlıklardan güçlü olan Momonga her adımında şaşırtıcı bir sürpriz ile karşılaşır.

Not: Albedo isimli NPC‘nin orijinal hikayesinde son anda bir değişiklik yapar. Oyunda ki karakterlerin canlanmasıyla Albedo (değişikliğin sonucunda) Momonga‘ya sırılsıklam aşık olur!

13. Servamp

Servamp

Mahiru Shirota zor şeylerden hoşlanmaz, basit bir hayat yaşamayı tercih eder. Ancak Kuro adını verdiği bir kediyi kurtardıktan sonra, hayatı karman çorman olur. Kuro, Sleepy Ash adında bir "Servamp" - hizmetçi bir vampir - olduğu ortaya çıkar ve ikisi bir sözleşme oluşturur. Basit hayatına veda öpücüğü veren Mahiru, vampirlerin, yedi ölümcül Servamp'ın ve savaşın içine çekilir. Hayat daha karmaşık olamazdı!

14. Noblesse

Noblesse

Cadis Etrama di Raizel 820 yıllık uykusundan uyanır ve lise öğrencisi olarak yeni bir hayata başlar. Bir öğrenci olarak huzurlu günleri, yeni insan arkadaşlarının insanüstü yeteneklere sahip gizemli saldırganlar tarafından saldırıya uğramasıyla kısa sürede kesintiye uğrar.

15. Campione

Campione

Yanlışlıkla tanrı Verethragna'yı öldürdükten sonra ve bu hatanın sonucunda ilahî güçlerini de kazandıktan sonra, bir zamanlar sıradan bir genç olan Godou'nun hayatı sonsuza dek değişir. O artık bir "Campione"'dur, bir tanrı avcısı olan çocuk, güçlü bir şövalye olan Erica'nın ona olan sevgisinden bahsetmeye gerek bile yok. Godou'nun yeni hayatı, Erica'nın hamlelerinden kaçmak, gücünü başkalarına kanıtlamak veya gezegende ortalığı kasıp kavuracak tanrıları alt etmek olsun öyle sıradan işlerle uğraşıp gitmektedir.

16. Quanzhi Gaoshou

Quanzhi Gaoshou

Ana karakterimiz Ye Xiu Glory isimli mmorpg oyununda zirvededir, oyundaki lakabı ise 'Savaş Tanrısı'dır. Klanı ile anlaşmazlık yaşar ve yollarını ayırırlar. Günümüzdeki e-spor takımları gibidir. Hikâye sadece oyun içinde geçmez gerçek dünyada da geçer. Ayrıldıktan sonra kendine internet kafede iş bulur. Oyuna sıfırdan başlar. Oyunda karakter sınıfları vardır ama Ye Xiu bir sınıf seçmez. Tekrardan zirveye mi tırmanacak yoksa zirvedekiler tarafından ezilecek mi?

17. Hagure Yuusha no Aesthetica

Hagure Yuusha no Aesthetica

Bir peri masalındaki krallığı kurtardıktan sonra Akatsuki, ödülü yenilmiş Şeytan Kral'ın büyük göğüslü kızı Myuu ile gerçek dünyaya geri döner. Sihir kullanıcıları için bir okula kaydolmak zorunda kalana kadar çok mutlu bir sondur bu. Orada, Akatsuki ellerini kızlardan uzak tutamaz, bu gerçek dünyada görünüşe göre birileri sürekli onlara karşı komplo kuruyor.

18. Reikenzan: Hoshikuzu-tachi no Utage

Reikenzan: Hoshikuzu-tachi no Utage

Reiken klanı içinde iki yıl eğitim gördükten sonra, Ouriku ve diğer deneyimsiz öğrencilerine daha ileri çalışmalar için geçici, ölümlü dünyaya inmeleri emredilir ve Ouriku doğduğu yere geri dönüş yolculuğuna başlar.

19. Phi Brain: Kamo no Puzzle

Phi Brain: Kamo no Puzzle

Bulmacaları Kaito Diamon'dan daha çok kimse sevmez ve iş onları çözmeye geldiğinde, o en iyisidir. Ancak okulunun altındaki bir labirent onu beyninin tüm potansiyelini ortaya çıkarabilecek gizemli bir kol bandına götürdüğünde, Phi-Brain'in çocuklarından biri olarak Puzzle Of God organizasyonunun radarına alınır. Şimdi, POG onu ölümcül bulmacalarına amansızca zorlarken zihninin sınırlarını zorlaması gerekiyor. Çok sayıda tehlikeli, gülünç, yaratıcı ya da tam anlamıyla çılgın bulmacalar ona sunulurken, Kaito zafere giden yolu çözmek için gerekenlere sahip olacak mı yoksa çok sevdiği bulmacalara karşı mücadelesi hüsranla mı sonuçlanacak?

20. Toaru Kagaku no Accelerator

Toaru Kagaku no Accelerator

Son Düzen'i kurtardıktan ve ardından kafasına bir kurşun yedikten sonra, Akademi Şehri'nin en üst sıradaki esper'i hastanelere düşer. Ancak, küçük klon arkadaşının fotoğrafını taşıyan gizemli bir kız ondan yardım istediğinde Accelerator'ın iyileşmesi kısa sürer.

21. Tales of Zestiria the Cross

Tales of Zestiria the Cross

Garip hava olayları Hyland krallığını vurur ve Hyland krallığının cesur ve vatansever bir savaşçı prensesi olan Alisha, bu garip olayları araştırmak için yola çıkar!

22. Mushibugyou

Mushibugyou

Ölümcül dev böcekler Edo dönemi Japonya'sında ortalığı kasıp kavurmaya başladı ve Mushibugyou Koruma Ofisi ise bu tehditi ortadan kaldırmalı. Ceset sayısının artmasıyla grup, ünlü samuray Genjuurou Tsukishima'dan yardım istenir, ancak bir yaralanma nedeniyle onun yerine beceriksiz ama kararlı oğlu Jinbei'yi gönderir. Yaratıklarla ilk karşılaşmasında neredeyse öldürülen Jinbei, Mushibugyou'nun yeni meslektaşları tarafından kurtarılır: ateşli ninja Hibachi, şiddetli savaşçı Koikawa, genç onmyouji Ichinotani ve esrarengiz Mugai. Şimdi ekibimiz, çok ayaklı tehdidin üstesinden gelmek için birlikte çalışmayı öğrenmelidir!

23. Heroic Age

Heroic Age

Çok, çok uzak bir zamanda, Altın Kabile adında, yıldızlar yaratma ve geleceği tahmin etme yeteneğine sahip bir insan kabilesi vardır. Onların altında ise bu üç kabile vardır: Gümüş KabileBronz Kabile ve Kahramanlık Kabilesi. Kısa bir süre sonra, Altın Kabile, harabeye dönmüş bir gemi buldu ve içinde sadece Age adlı çocuk hayattaydı. Çocuğun ırkına Demir Kabile adını verdiler ve onu ve ırkını korumak için Kahramanlık Kabilesinin yaşayan birkaç üyesinden birini görevlendirdiler. Şimdi, galaksinin uzak bir yerinde, insanlık diğer kabilelerin elinde yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Umutlarını tek bir kehanete bağlayıp, insanlığın son umudu olan Age adlı kurtarıcılarını bulmak için uzayın en derinlerine doğru yola çıkarlar.

24. Kekkai Sensen

Kekkai Sensen

New York'ta Dünya ve yeraltı dünyası arasında bir gedik açıldıktan sonra, diğer boyutlardan insanlar ve yaratıklar, şehri çevreleyen delinmez bir balonun içinde sıkışıp kalırlar. Salem's Lot olarak bilinen yeni bir şehirde bir arada yaşamaya zorlanan, insanlık ve yeraltı yaratıkları arasındaki titrek barış, Terazi olarak bilinen bir yeraltı süper insan grubu tarafından korunmaktadır. Yanlış bir kimlik vakası, sıradan teslimatçı Leonardo Watch'u bu grupla karşı karşıya getirdiğinde, güçlü bir varlık tarafından yönetilen bir grup canavar ve deli tarafından dünyanın yok edilmesini önlemeye yardımcı olmak umuduyla onların saflarına katılır. Kendisi Çaresizliğin Kralı olarak bilinir.

25. Ansatsu Kyoushitsu

Ansatsu Kyoushitsu

Ayın, %70' ini tamamen yok etmiş ahtapotumsu bir canavarın japonya hükûmetine belli bir tarihte aynı şeyi dünya içinde yapacağını söylemesi ve 3-E sınıfına öğretmenlik yapmayı istemesidir ve devletin kârıysa canavarın öğrenciler tarafından saldırıya uğrasa bile öğrencilere karşı kendini savunmak dışında bir şey yapamamasıdır.

Bu canavarın başına koyulan para miktarıysa Japonya'nın en iyi okullarından birisindeki en düşük sınıf olarak nitelendirilen 3-E sınıfının 20 mach (genelde uçaklar 0.8 mach hızında uçar) hızında ki bu canavarı öldürmeye çalışması ve canavarında bunu destekleyerek öğrencilerine şefkatle elinden geldiği kadar çok şey öğretmeye çalışmaya başlaması ile olaylar başlar. Öğrenciler canavar olan aynı zamanda neredeyse ölümsüz biri gibi görünen ve mesleğine kaç kolu varsa sarılmış olan bu öğretmenlerini Koro-sensei olarak adlandırırlar ve bu canavar ile öğrenciler arasında oluşmaya başlayan samimi bağlar ile işler iyice karışır. Unutmayın bu animede dram etiketi de var.

26. One Punch Man

One Punch Man

Hayali kahraman olmak olan bir genç kendini spora verir ve bunun sonucunda kel kalarak en güçlü haline gelir.

Saitama, tanıtılması gerekmeyen bir süper kahraman, çünkü onun dünyasında hiç kimse onu gerçekten tanımıyor ve umursamıyor da. Kimsenin tanımadığı kahraman olan Saitama tüm o süper güçlü elit kahramanları sadece kendi çalışmalarıyla geride bırakarak en güçlü oldu!

Işık hızı refleksleri ve incinemez vücudu ile Saitama istediği her rakibini tek yumruğu ile Allah'ına kavuşturabilir!

27. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e

Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e

Anos Voldigord insanları, ruhları ve hatta tanrıları yok eden, ancak sonsuz savaştan sıkılan ve barışçıl bir dünya hayalleriyle reenkarne olan zalim bir Şeytan Kraldı. Ancak 2000 yıl sonra reenkarnasyonda onu bekleyenler, barışa alıştıktan sonra çok zayıf düşen torunlar ve aşırı derecede bozulan büyü teknikleriydi. Anos, Şeytan Kral'ın reenkarnasyonu olarak görülenleri toplayan ve eğiten Demon King Akademisine girer, ancak akademi onun gerçek güçlerini göremez ve onu uyumsuz olarak damgalar!

28. Hataraku Maou-sama!

Hataraku Maou-sama!

İblis Kral Satan, Kahraman Emilia'nın ellerinde ölmek üzereyken, İblis Generali Alsiel ile hızla başka bir dünyaya kaçmaktan başka seçeneği yoktu. Ancak, geldiklerinde ikilimiz, neredeyse tüm sihirlerini kaybettiklerini ve dahası sıradan insanlara dönüştüklerini ve Japonya denen lanet bir yerde mahsur kaldıklarını fark ederek şaşkına dönerler! Hayatta kalmak için, Satan bir fast-food lokantasında yarı zamanlı bir işte çalışıyor ve bu süreçte Japonyayı yönetmeyi planlayan çiftimiz Japon vatandaşları olarak yapabilecekleri en iyi şekilde modern topluma uyum sağlamaya çalışmalıdır. Ama Kahraman Emilia ve diğerleri onu  öldürmek için Şeytan'ın götünün dibindedir.

29. Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

"Satou", diğer adıyla Ichiro Suzuki, bir programcıdır. Bir şekilde başka bir dünyada uyanır. Önünde gördüğü şey, uyumadan önce çalıştığı oyunun menü ekranı gibi görünüyor. 1. seviyede yani tam bir başlangıç ​​aşamasında. Ancak, tek skilli “Meteor Yağmuru” adında bir yetenekti vardı. Aniden, önünde bir grup kertenkele belirir. Satou hayatta kalabilmek için Meteor Yağmuru kullanıyor, seviyesi 310'a fırlıyor ve son derece zengin oluyor. İster rüya ister gerçek olsun, Satou'nun yolculuğu şimdi başlıyordu.

30. Tengen Toppa Gurren Lagann

Tengen Toppa Gurren Lagann

Simon, asıl işinin her gün tünel kazmak olduğu yeraltı Jeeha köyünde sıkıcı bir hayat yaşıyor. Ancak yakın arkadaşı Kamina, bu baskıcı hayattan kurtulmayı ve açık gökyüzünün ve maceranın beklediği yüzey dünyasına ulaşmayı çok ama çok istiyor! Bir gün, her zamanki kazıları sırasında Simon, kayaların arasına gömülü büyük yüzlü bir robot keşfeder. Köydeki köle hayatından kaçma şanslarını gören Kamina, yeni robotları Lagann'ı kullanarak yüzey dünyasına adım atarlar atmasına ama sonrasında idrak edebileceklerinden daha güçlü düşmanlarla karşılaşırlar.


OKUMAYA DEVAM ET

Ana Karakterin Animenin Başından Beri Güçlü Olduğu 30 Anime Önerisi!

31. Ana Karakterin Yenilemez Tanrı gibi bir varlık olduğu 30 Anime Önerisi Tam Liste

 1. Densetsu no Yuusha no Densetsu
 2. Tokyo Ravens
 3. Mahouka Koukou no Rettousei
 4. Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai
 5. Bungou Stray Dogs
 6. Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu yo?
 7. DanMachi
 8. Big Order
 9. UQ Holder!
 10. Towa no Quon
 11. Shinchou Yuusha
 12. Overlord
 13. Servamp
 14. Noblesse
 15. Campione
 16. Quanzhi Gaoshou
 17. Hagure Yuusha no Aesthetica
 18. Reikenzan: Hoshikuzu-tachi no Utage
 19. Phi Brain: Kamo no Puzzle
 20. Toaru Kagaku no Accelerator
 21. Tales of Zestiria the Cross
 22. Mushibugyou
 23. Heroic Age
 24. Kekkai Sensen
 25. Ansatsu Kyoushitsu
 26. One Punch Man
 27. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e
 28. Hataraku Maou-sama!
 29. Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku
 30. Tengen Toppa Gurren Lagann