Twitter Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Twitter Dondurma Ne Kadar?, Twitter Devre Dışı Bırakılan Hesap Görünür Mü?, Devre Dışı Bırakılan Hesap Nasıl Açılır?, Twitter Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?, Detaylar yazımızda…

Twitter Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Dünyada güncel olayların ve pek çok içeriğin kısa süre içerisinde paylaşılarak herkes tarafından öğrenilmesine imkan sağlayan Twitter’ın çok sayıda kullanıcısı bulunmaktadır. Ancak bazı zaman aralığında hesabını dondurarak bir süre kullanmak istemeyen ya da tamamen kapatmak isteyen kullanıcılar da mevcuttur.

Hesabınızı dondurma işlemi ücretsizdir ve istediğiniz zaman tekrar açabilir kaldığınız yerden kullanıma devam edebilirsiniz. Ancak donukluğu açılan hesabı tekrar dondurmak isterseniz aradan yedi gün geçmek zorundadır.

Gezinti menüsünde yer alan ayarlar ve gizlilik kısmına giriş yaptıktan sonra “hesabı devre dışı bırak” butonunu aktif hale getirdiğinizde hesabınız dondurulmuş olacaktır.

Çok uzun süre kullanılmayan hesapların silinme ihtimali de olduğundan minimum altı ayda bir giriş yapılmasına özen gösterilmelidir. Hesabı aktif tutmak ve farklı işlemler yapmak tamamen silinmeyi önleyebilir. Beğendiğiniz içerikleri ya da Twitter video indir işlemi için bağlantıyı kopyala yapıştır yaparak farklı bir internet sayfasından destek almanız gerekir. Bununla beraber beğendiğiniz içerikleri retweet yaparak kendi profilinizde yayınlayabilirsiniz.

Twitter Dondurma Ne Kadar?

Hesabınızda “devre dışı bırak” işlemini yaptıktan sonra otuz gün içerisinde tekrar giriş yapmanız ve hesabınızı aktifleştirmeniz gerekir. Aksi taktirde hesap kalıcı olarak silinebilir. Giriş yaptıktan sonra retweet yapmak, paylaşım yapmak, Twitter video indirme gibi işlemler hesabınızın aktifleştirilmesi için yeterli olacaktır.

Ayrıca vide paylaşımları ve izlenme sayınıza bağlı olarak hesaplarınızın popülerliği artarak kazanç sağlamaya da başlayabilirsiniz. Bayigram internet adresinden pratik ve hızlı bir şekilde takipçi, retweet, ,izlenme ve otomatik beğeni paketlerini satın alabilir hesabınızın popülerliğini artırarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Twitter Devre Dışı Bırakılan Hesap Görünür Mü?

“Devre dışı bırak” işlemi yapıldıktan sonra 30 gün içerisinde hesap tekrar aktifleştirilmezse kalıcı olarak silinebilir ve artık Twitter üzerinde aynı kullanıcı adı ile hesap görülemez. Bu nedenle dondurma ve devre dışı işlemleriniz geçici bir süreyi kapsıyorsa zamanlamaya ve hesabınızı aktifleştirmeye özen göstermeniz gerekmektedir.

Devre Dışı Bırakılan Hesap Nasıl Açılır?

Hesbınıza 30 gün geçmeden tekrar giriş yapmalı veya hesap sahibi olarak Twiter’dan tekrar erişim talebinde bulunmanız gerekmektedir. Takipçi sayınız yüksekse ve kazanç sağladığınız bir hesap ise popülerliğinizi tekrar etkin hale getirmek için Bayigram.com adresinde yer alan beğeni, retweet, izlenme, yorum gibi Twitter paketlerini satın alabilir avantajlı indirimlerden yararlanarak kaliteli bir hizmet satın alabilirsiniz.